Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
4. dec 2009

Kati ja tiez nemam este ziadne, ale tusim ingulik pisala ze jej popraskalo brusko 2 tyzdne pred porodom!
Takze ja len mazem a mazem a dufam ze to kozka vydrzi......

zuzub
4. dec 2009

ja mám strie zatiaľ "len" na prsiach, ale teda také dosť brutálne, tak dúfam, že aspon bruch to vydrží 😒

maxii
4. dec 2009

baby co som sa tu pred hodinkou chvalila ze oz 13t negrciam???? tak som prave vyvratila jablko!!!!!!
to mam za to ze som sa chvalila asi 😀 😀 aby som si nemyslela ze je to take jednoznacne 😀
no dost ma to prekvapilo..... 😎

katka444
4. dec 2009

maxi 😀 no to je ten zakon schvalnosti

mne sa tiez minule podarilo po 2 tyzdnoch rano grckat

maxii
4. dec 2009

drobci sa nam aj takto pripominaju 😅

vavenka
autor
4. dec 2009

Maxii 😀 😀 😀

katka444
4. dec 2009

fuha, dnes je to v praci samý mikuláš. keby ma tak videla sestricka od gyndosa. 😀
mam pocit, ze o mesiac to bude +5kg a nie 3 😀

katka444
4. dec 2009

haloooo

ukradol vas mikuláš? 😀

vavenka
autor
4. dec 2009

ja som si farbila vlasky, uz mam po, konecne, neznasam tuto cinnost 🙂
inak - som objedala tento krem: http://www.docsimon.sk/tovar/bonella-krem-proti...

Akoze smiesna cena oproti pripravkom v lekarnach, a som si ho rano natrela, a este furt mam mastne brucho 🙂 trosku dlhsie mu sice trva kym sa vstrebe, ale fakt, do vecera citim ze ho mam natrete....
obsahuje kys hyaluronovu, elastin, vitamin E a panthenol.... Zatial som spokojna, dufam ze nebudem lutovat 😅

tinika
4. dec 2009

čafte kočky ja len na skok, sme boli po uradoch , akurat robime obedik.

katka444
4. dec 2009

no tiez by som sa uz mala zacat poctivejsie mastit. lebo ja sa len tak sem tam. sa mi to nakoniec vypomsti striami.

tinika
4. dec 2009

vave po pravde odsavackou je to ryhclejsie a menej bolestive ako ked maly sa snazi, hneva, pusta a znova chyta tak neviem, ja by radsej aby sam papal, prikladam aj nech si zvyka, ale zatial neuspesne 😲 😢

vavenka
autor
4. dec 2009

Tini no sak mate cas, urcite sa to da do poriadku....
Ja este nemam vlasntu skusenost, takze nechcem tu radit, lebo nemam co, len toto som videla na tej mojej kamoske dvojickovej, zo zaciatku to odsavanie slo, ale ako zacinali viac papat, tak jednoducho prestala stihat odsavat....Bu mala jedneho na cicke alebo pre druheho odsavala do flase, v podstate cely den nerobila nic ine len odsavala alebo kojila 😀 😀

vavenka
autor
4. dec 2009

Katus no to hej... Akoze som si vedoma ze tie kremy niesu zazracne ked to kozka nezvladne tak hold, budu strie... Ale aspon si nebudem vycitat ze som neurobila pre to maximum, takze ja uz asi mesiac poctivo minimalne raz denne mazem, snazim sa ale 2x a niekedy sa aj 3x denne podari.....

evitkamalicka
4. dec 2009

baby ja som mohla mazat hocicim a nic nepomohlo, je to geneticky dane

vavenka
autor
4. dec 2009

Evit no ja tej genetike az tak neverim - teda moj osobny nazor - 50% genetika 50% mazanie....
Ale ako som pisala, moze sa kludne stat ze napriek tomu ze mazem budu strie jak hrom, ale aspon nebudu vycitky...
A hlavne - treba mazat v dostatocnom predstihu....

zuzub
4. dec 2009
tinika
4. dec 2009

kocky mna tak svrbia tie strie teraz jak sa stahuje brucho a mam ho take ovisnute ☹ som dnes nechala mm na hodku sameho s malym a s maminou behala po obchodoch na krst dajake nohavky kupit, sak ja nič neoblečiem a neviem čo si oblečiem tak vonku, teraz este tehu nohavky nosim 😀

slniecko4
4. dec 2009

čaute kočendy,my už každá osobitne,nie 2v1,sme v nemocke ešte,ale mm doniesol net,tak vám píšem. Peťka sa narodila 1.12.2009 o 21.45 cisárskym rezom,pridávam aj fotečky. 🙂 Má 3260g a 49 cm. 🙂 Je zlatunká,len už dostala žltačku,tak je pod lampičkou dnes.A začali sme prikladať,tak mi tak rozhrýzla bradavky,že mi až do plaču.. Maminky,poraďte,čo robiť,sú nejaké klobúčiky,ktoré pomôžu? Lebo zatiaľ len krémujem masťou Bepanthen a dokrmujeme ju.Ku dnešnému dňu schudla 320g,tak už dnes museli prikrrmovať.. Keď som konečne mlieko dostala.. ☹

tinika
4. dec 2009

slni gratulujem sa tesim s tebou, a ty si mala ist na cisarsky či si dopadla ako ja? ja mam klobučiky bo mam vpadnute bradavky, ale maly nechce sat aj tak, a ked odsavam tak az po chvili mliečko ide tak neviem tiez som trcha zufala, ja som dostala mliečko tak na 3-4 den ale malo takze neboj, budes mat aj ty.
Malička je nadherna, zlatučka 😉

slniecko4
4. dec 2009

ahoj tini,ja som bola na vyvolávačku asi tak,ako ty,na tú tabletku,bolesti po nej prišli úúúúžasné,tabletku mi dali ráno o 6tej,do večera absolútne nič,tak povedali,že ak do rána nič,tak ráno cisársky,ale okolo deviatej mi praskla voda,to už boli také bolesti,že som nemohla vydržať,ale neotvárala som sa vôbec,tak mi robili cisársky ešte v ten večer.Stratila som veľa krvi,tak mi ešte transfúziu dávali,ale pohľad na malú za to stojí.. 😉 Ale teraz ma ešte všetko bolí,aj bruško,aj bradavky,celý človek. 😀

slniecko4
4. dec 2009

a tini,nahoď fotečky Patrika,lebo som videla len tie,čo si ingulik poslala.. je tiež krááásnučký.. 🙂 ideme kojiť,tak sa hádam ozvem zajtra..

evitkamalicka
4. dec 2009

slniecko gratulujem k malej krasavicke 😵

tinika
4. dec 2009

Slni tak si to uzivas teraz ty, ja teraz akurat bolave prsia a strie a brucho ma boli. Prajem ti vela mliečka. fotecky budu, snad uz cez vikend bo sme včera u lekara boli, dnes po uradoch a potom človek unaveny uz hihi

zuzub
5. dec 2009

pekný víkend 🙂 slni, gratulujem k Peťulke 😵

tinika
5. dec 2009

bre ranko tak my sme mali dnes trocha rusnejsiu noc, maly bol hore skoro kazdu hodinu a pol, stale poplakoval neivem prečo, ked som ho zobrala na ruky sa ukludnil a spal dalej ale to tak na striedačku

vavenka
autor
5. dec 2009

Jeeeejjj slniiii mojaa, tak vam z celeho srdca blahozelam !
No tak citam ze aj ty si si uzila, sakris tym strelcom sa nejak nechce ist na svet polahky 😖
Neboj sa, vsetko bude dobre, aj bradavocky, aj brusko prestane boliet, verim ze pohlad na malu ti vsetko vynahradza.... Kokso doteraz som na porod vobec nemyslela, ale ako vas tak citam, tak normalne zacinam mat obavy ☹

Tini nic si nerob z bruska, niekto nosi teh nohavky aj polroka, neboj sa, brusko sa da do kopy, to chce len cas...
Takze Patko mal prvu uplackanu noc? Ach jaj.... dievcata, toto sme chceli?? 😀 😀 😀

tinika
5. dec 2009

vave ani nie tak uplačkanu ako ustukanu hihi troska len mrnčal ale ma to stale budilo, som ze uz je hladny abo čo, reku sak si papal pred hodkou, aj som h prebalila tak raz sa ukludnil bo bol pocikany ale inac ... no uvidime ako to bude dalej

vavenka
autor
5. dec 2009

Tini nebojkaj, o tyzden uz budes vediet co a ako, som na teba pysna ako to zvladas 🙂 tfuj tfuj, hlavne aby ste boli vsetci zdravi a pekne priberali..... A pamataj, ked budes v pohoide ty, bude aj maly 😉

tinika
5. dec 2009

jo vave som si povedala ze mu dam s flase a budeme kludny, a postupne zase skusime na prsnik hoci to nevidim ruzovo, lebo ked odsavam tak hodnu chvilu nič neide takze maly papal na prazdno a potom uz bol nervozny. A bez manzelovej pomoci by to bolo tazke, fakt ho musim len chvalit, tatina nasho. A obdivujem slobodne mamičky obzvlast ktore nemaju ani podporu rodicov, ved len ked treba po uradocc h behat alebo k lekarke ist tak to je tazke kym si človek zvykne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre