Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. dec 2009

Aj ja Vám prajem nadherne vianoce, s našimi drobcami, či už v brušku alebo naživo 🙂

tinika
23. dec 2009

a snazilkam, aby v novom roku skoro otehu 😉

katka444
23. dec 2009

Ahojte 🙂

Prajem Vám všetko čo radosť vzbudí,
prajem Vám veľa lásky, to preto že spája ľudí.
Nech sa Vám na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce,
krásne a požehnané vianoce ...

😉

ingulik
23. dec 2009

Pozehnane Vianoce a krasny novy rok prajeme vsetkym 🙂

tinika
23. dec 2009

Nech radosť a šťastie
vládne u Vás doma,
nech obchádza Vás
nešťastie a smola,
nech pohoda vládne za
sviatočným stolom,
nech láska prevládne nad
nemilým slovom.



Nech čerti od vás smolu odnesú,
choroby nech stratia Vašu adresu.
Veľké príjmy, malé dane,
ostatného primerane.

ingulik
23. dec 2009

v albume mame vianocnu foto 🙂

zuzub
23. dec 2009

Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať.

vavenka
autor
24. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak uz tu mame stedry den 😵 😵 este makate? Ja uz nie, este som pre polnocou dopiekla vanilkove rozky a dnes uz len pobalit darceky 🙂
Tatka asi nepustia, takze pojdeme za nim posediet a potom vsetci hore k mamke... Si to ani neviem predstavit, ale tak co uz 😖

evitkamalicka
24. dec 2009

ahojte,

ja som akurat urobila salatik, este urobim take tvarohove posuchy ku kapustnici a mam hotovo, nasi su uz na ceste, dojdu okolo obeda a mozu sa zacat Vianoce

evus
24. dec 2009

Ahojteeeeeeeee

Prajem Vám krásne Vianoce v kruhu najmilších,veeeeľa darčekov,úsmev na tvári a spokojnosť.

slniecko4
24. dec 2009

ahojte,babenky,aj my vám prajeme krásne vianoce,plné lásky a porozumenia,rodinnej pohody.. 🙂

slniecko4
24. dec 2009

chcela som sa spýtať mamičiek,čo kojíte,môžem zjesť trošku zemiakového majonézového šalátu,ak budú v ňom len zemiaky,mrkva,vajíčko a majonéza? a čo ryba v trojobale?

tinika
24. dec 2009

slni ja si robim rybu na masle, ako kazdy rok a salat som jdla, ked sme mali krstiny a v pohode, tak troska snad mozes

slniecko4
24. dec 2009

tini,dík.. 🙂 a polievočku si dnes akú dávaš? ja mám rascovú s vajíčkom rozšľahaným.. 🙂

ingulik
24. dec 2009

ahoj baby...slni mozes si dat zo vsetkeho...len s kapustou opatrne a s potravinami co nafukuju, inak mozes papat vsetko, neobmedzuj sa zbytocne, nech si babatko zvyka...pripadne si daj cajik pre dojciace maminy alebo feniklovy a bude to oukej 😉
ja varim kapustnicu...prvykrat v zivote...salat je uz v chladnicke a tiez rybu v trojobale budeme mat

tinika
24. dec 2009

slni ja som robila kapustnicu bez kapusty hihi no trtoska som jej tam hodila ze aby bolo akoze al necitit ju a ja lubim kyslu tak nech si maly zvyka pomaly

tinika
25. dec 2009

Ahojte, ste vsetky boli preč ako ja dnes? 🙂 Kočky, som dnes zabudla k nasim zobrat klobučiky aj odsavačku, no obavala som sa ze mi vybuchnu prisa hihi bo ručne akosi neide velmi, ale maly sa rozhodol dnes ze bude pit ako sa patri, rovno z prsnika huraaaaaaaaaaaaaaaaaa dufam ze to uz takto bude pokračovat

katka444
26. dec 2009

ahojte

tini, tak super, dufam ze vam to tak vydrzi. vidis ono treba mozno len skusat. ved niekedy nemali ziadne klobuciky a kojili 😉

dnes som bola v tescu. mala krasne dupacky zlacnene o 50% ale vyslovenie boli ruzove alebo modre. a ked som si nie ista, ci to bude ozaj baba, tak som zatial odolala. ale kupila som na 6-9 mesiacov take dupacky s papuckami sobikave tiez v 50 % zlave. tak bude mat mimi na rok na vianoce oblecko 🙂

a ako sa inac mate? ja len fucim, lebo mi nestaci vytrovit a uz zas daco tlacim do seba.

vavenka
autor
26. dec 2009

Ahojte, tak my sme spat od draheho rodicov, Kati presne ako pises, ledva sa uvolni trochu miesta a hned sa zaplni, je to des 😀 😀 😀 uz sa normalne tesim na novy rok, si nakupim zeleninku a ryzu a trochu si dam dokopy zaludok, toto nieje normalne 😀 😀 mam brucho, ako keby som mala ist pozajtra rodit 🙂

Ake boli sviatky? Boli ste dobre? 😉 U nas nic moc, kedze sme boli bez tata, ale tak dalo sa.....
Ja som od draheho dostala to co som chcela - spiralu a make-up, od mamky nejake sviecky a knihu o zariadovani - to uz akoze ked budem dom zariadovat a ponozky - klasika + specialny hrncek na sypany caj 🙂
Od potencialnych svokrovcov peniazky.....

Na vypredaje sa chystam aj ja 😅

vavenka
autor
28. dec 2009

No ale uz by ste mohli zacat podavat hlasenia, ako ste sviatkovali 🙂

Co chystate na silvestra? Maminy ako vase poklady prezili vianoce? Pacilo sa? Vraj nieje nic krajsie ako rozziarene detske oci ked zbadaju pod stromcekom balicky, tak ako to bolo u vas? 😉

tinika
28. dec 2009

vave ze?
ahojky, tak my sme sviatkovali super, kazdy den navsteva, prechadzka a lenosenie vramci moznosti 🙂
ocko chcel aby maly mal maslu ako darček na vianoce ta hodim foto potom, len taku malicku stužku som nasla, ale ta neurobim mu radost? 😀

slniecko4
28. dec 2009

čaute babenky,my vianoce tiež v pohode,tiež návštevné dni,dnes sme boli s malou na prechádzku,lebo konečne nepršalo,ani nesnežilo a takto rýchlo ubiehajú dni.Kojíme,prebaľujeme,čičíkame,medzitým trochu zdriemneme.. 🙂 ostatné babenky ako prežili vianoce? a čo budete robiť na silvestra?

zuzub
29. dec 2009

dobré ránko 🙂 už sme doma od svokrovcov z východu, dobre bolo, ale doma je len doma, nič som nemusela chystať všetko také trochu iné...ale dobre bolo.prišli sme včera večer.stihla som aj nejaký ten nákup boli sme so svokrou vo veľkoskade, kde majú aj bábätkovské vecičky tak som si všetko pokúpila, vlastne už na oblečko nám ani nič netreba, a dostala som aj nejaké vecičky od švagriniek ale to len také staršie na doma.
už sa teším na silvestra budeme u kámošov a zídeme sa až 3 tehule, takže to bude paráda 😀

vavenka
autor
29. dec 2009

Ahojte ladynky, no konecne 🙂

SLni takze zvladas v pohode? Tak sa tesim, a drzim palce nech ide vsetko ako ma... No a dala si si aj z kapustnice nakoniec? 😉

Zuzi caau, no jasne, vsade dobre, doma najlpsie.. Co sa veci tyka, tak dupacov mam uz aj ja dost, aj bodyniek, este nieco na leto, nejake saticky alebo co, netusim co sa oblieka 2-3 mesacnemu dievcatku v lete 😀 😀 skoda ze letne veci teraz velmi nemaju, resp. nemaju ich vo vypredajoch 🙂
Joj ja uz sa neviem dockat nakupov v polsku, som si u kamosa uz aj kombik auto vybavila, este sofera zozeniem a hoc aj buduci stvrtok mozme vyrazit 🙂
Inak my sme mali predvcerom stretko z vysky a sme tam boli 3 tehule 😀 😀 bolo to mile, ale museli nas krotit, lebo akakolvek tema sa zvrhla na tehotensku 😀 zial, no, bolo to silnejsie ako my 🙂

slniecko4
29. dec 2009

pekný dník,babenky.. 🙂
vave,kapustnicu som si nedala,mala som rascovú polievočku s vajíčkom a rybu so šalátom,v ktorom boli len zemiaky,mrkva a tatárka,ale aj z toho bolelo malú bruško.. 😒
babenky,ako budete tráviť silvestra?

vavenka
autor
29. dec 2009

Slni tak musis si odsledovat, z coho ju boli viac, z coho menej, ale tak co ja viem tak do tych 3 mesiacov zvykne babatka boliet brusko tak ci tak, kedze este nemaju crievka uplne ok, takze by som si to az tak nepripustala... Jest nieco musis a casom to bude lepsie a lepsie 🙂

ingulik
30. dec 2009

ahojte babule 🙂
slni...vavenka ma pravdu...jest musis a postupne vsetko, okrem veci ktore naduvaju aj teba 😉
no my sme boli cele vianoce rozbehani a ani teraz sa dlho neohrejeme na jednom mieste...boli sme aj sami, potom u jednej babky a u druhej a a u prababky, mala dostala tolko darcekov, ze novu skrinu by nam trebalo...silvestra budeme u svokrovcov, lebo mm robi ohnostroj pre obec...ale ja ho aj tak prespim aj s malou, dufam, len ze nebudu velmi buchat s delobuchmi tam na dedine a malu nezobudia... 😒

tinika
30. dec 2009

baby az na 3. strane som vas hladala, dnes sme mali poradnu, pribrali sme 1,5kg 🙂

mum_to_be
30. dec 2009

caute kocky!!! pekne ste oslavili vianoce? 🙂 🙂 🙂 papa. a vsetkym uz pomaly PF 2010!

mum_to_be
30. dec 2009

a este som vam chcela napisat, ze som do albumu pridala veronikine fotky k vianociam. KUK 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre