Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
14. jan 2010

cafte,

vave pekne kociare, ale tu ciernu by som tiez nechcela. budeme mat babatka v lete, to by moc prazilo. ja som tiez rada ze ten nas ma bledu striesku. aspon nebude nan tak prazit. a taky cely bledy sa mi nepacil. tak mame tmavo bledy 🙂

vavenka
autor
14. jan 2010

Kati z toho arte 3x3 tam mali milion farebnych kombinacii, aj by som si vedela vybrat...
No uvidime, este mam cas 🙂

Ten tako jumper asi nie, presne kvoli tej ciernej, sa mi to nepaci a ako pises, na leto neprakticke....

katka444
14. jan 2010

vsak v polsku mozu mat aj ine farby, tak uvidis. ale v polsku uz chces pokupit hned. ci len obzres?

vavenka
autor
14. jan 2010

Kati no urcite tam nepojdem na 2x, takze bud kupim rovno, alebo potom kupim cez net alebo v kosiciach 🙂 preto teraz som bola pozriet aj na trhu, aj do obchodov este pojdem spravit prieskum, internet zhruba viem kde co ako a za kolko 🙂

vavenka
autor
14. jan 2010

Ale Kati ked si obzeram ten tvoj, tak mam pocit ze je prepracovanejsi, co sa detailov tyka - to vrecko na zadnej strane vanicky, vysivka, a tak 🙂 tie co som fotila ja vyzeraju oproti tvojmu nejak lacno, ci co 😀 😀 😀
No uvidim este.....

vavenka
autor
14. jan 2010

A v podstate tie tako jumper kociare ma aj ten bardejovcan na e-kociky.sk - a v priblizne rovnakej cene, takze co sa tyka farebnej kombinacie (ked sa rozhodnem pre tento typ) - tak si mozem objednat u neho..... Kebyze polsku nekupim ....

tinika
14. jan 2010

vave no ale spolieham ze to nie je reflux to vraj nesteka prudom po puse ale tak taleko vracka babo tak dufam ze to len bola nahoda 😒

katka444
14. jan 2010

aj nam sa zdal s tzmi detailami taky iny ako ostatne a preto sa nam tak zapacil. aj som si najskor myslela, ze vloznu tasku nikdy nebudem chciet, ale aj sa mi celkom hodi. mi mame v dome len taku mini chodbicku a potom az po schodoch sa ide na velku chodbu. tak mi bude lepsie malu vybrat s tou taskou ako zakazdym odklikavat vanicku s konstrukcie. lebo samotny kocik potom budem musiet strepat po schodoch do pivnice alebo na tu vacsiu chodbu.

hej na e-kocikoch maju dobre ceny. a lepsie aj kvoli zaruke. posles im tam len tu cast co sa pokazi a poslu ti novu. a kde budes po polsku koho nahanat.
mne by sa siklo ist do polska na postielky, ale asi tiez kupim len niekde tu. maju celkom pekne po 49 e.

katka444
14. jan 2010

tini nemboj. porad sa s detskarkou az tam pojdes.

a kedy treba ist na socialku vybavovat matersku? ak mam ist 1.3. uz na matersku.

katka444
14. jan 2010

tiez som dnes kupila tie detske utierky vlhcene v tescu. ozaj dobra cena. 🙂

tinika
14. jan 2010

kati na poslednej poradni by ti mala gyndoska vypisat papier a ten odnesies

katka444
14. jan 2010

na poslednej pred 1.3. ? to idem vlastne za mesiac 11.2. tak to uz vtedy si budem musiet pýtať.

vavenka
autor
14. jan 2010

Kati opytaj sa gybndosky .....
Mne uz tiez gyndoska vypisala do tehotenskej knizky nastup na MD k 30.3......
Kua ja neviem kde mam svoj rodny list, asi budem musiet skocit na matriku, nech mi daju novy, lebo bude v porodnici pruser 😀

tinika
14. jan 2010

kati mne to vypisali ked som uz mala chodit len na ctgcko, nie ku gyndoske

katka444
14. jan 2010

vave 😀 ty si sikovna

tak si to budem pytat toho 11.2. ked pojdem na poradnu

a ja mam gyndosa 🙂 😀

tinika
14. jan 2010

ja mam tiez gyndosa ale občas napisem gyndoska hihi

maxii
14. jan 2010

baby a ja ked som neni zamestnana (som nieco ako SZCO) mna tiez gyndoska vypise na MD a s tym pojdem do socialky, neviete?? ked nemam zamestnavatela pre neho to nepotrebujem, len pre tu socialku....

tinika
14. jan 2010

maxi hej, aj ja som szco rovno na socialku

tinika
14. jan 2010

teraz som ho nakojila spapal aj z flase a odvtedy plače ☹

vavenka
autor
14. jan 2010

Tini mozno si nevie purknut, koliky do troch mesiacov su normalne, davas mu po jedle nieco na prdiky? Espumisan alebo nieco tak? Teda ak nieje hladny ani mokry, tak najskor ho nieco boli, alebo placka od unavy....

adenka
14. jan 2010

ahojte
mne dnes domca spala vonku 3 hodiny a potom sme boli v materskom centre takze super dnik za nami... ako sa mate??
katka kocik uplne super, velmi sa mi paci 😵
vave vraj ti ludia co predavaju tie kociky na blchu ich maju od toho predajcu v polsku a dokonca som pocula ze maju na niektore kociky aj lepsiu cenu ako poliaci...

zuzub
14. jan 2010

čaute 🙂 konečne doma vegetím dnes sme mali veľa roboty 😝 všetci behajú na t-mobile lebo zajtra končí časť vianočnej akcie.
inak na ten tako som sa aj ja dívala v obchode vZA ho majú za 323€ ale tiež sa mi nepáčia tie farebné kombinácie, teta mi ukazovala všetky čo sa vyrábajú,ale žiadna ma nezaujala.takže my zatiaľ ostávame pri tom V-Maxe šedo tyrkisovom.

zuzub
14. jan 2010

na tejto stránke majú celkom dobré ceny postieľok
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...

tinika
14. jan 2010

vave prdi dost aj bez kvapiek a mame asi tri druhy a nepomahaju, espumisan chcem este vyskusat

adenka
14. jan 2010

tini espumisan je dobry, nam pomahal, ale ak prdka tak potom nema vyznam....

tinika
14. jan 2010

tak asi nie my sme brali sab simplex, potom este jedne a este gaia či jake to su a nic

vavenka
autor
14. jan 2010

Aden no vod uvidime 🙂

Mala ti pekne pospinkala 🙂 ozaj vy mate aky kociar?

Zuzi hej tu stranku poznam, dobre ceny tam maju....

adenka
14. jan 2010

tini ale to vsetko treba brat dlhodobo, hlavne biogaia zabera az po 10 dnoch... probiotika su fajn a zatazuju menej ako espumisan a ine vymysly....

adenka
14. jan 2010

vave my mame V-Max od Babysmile

susann83
14. jan 2010

ahojte babenky. prepacte, ze sa vam tu montujem do temy, ale mam otazocku 🙂

uz ste poculi o prpade, ze po minipotrate, asi 3-5 tyzden, sa na dalsi mesiac podari otehotniet?

pred vianocami, 21. som zistila, ze som tehu, aj z krvi, ale 25 v noci som zacala krvacat a baby sa neudrzalo.
len to ma teraz pomiatlo, ze ovulku som zyvkla mat okolo 19 dna a teraz som mala asi na 14-15 den.
je mi to cudne...

dakujem vam za rady 🙂 🙂

a prajem krasne tehulkovanie 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre