Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
5. feb 2010

Kati super, ja som tiez zistila ze tu vo vchode je jedna suseda uz s bruchom, ale tak nepozname sa moc, len dobry den si zdravime....
Ale - tam kde staviame domcek, stavia aj spoluziacka z VS, teraz sa jej akurat narodil maly Oliver, takze bude mat Vanda partaka potom 😀

Uz aj hniezdo s dekou som sfotila......

tinika
5. feb 2010

vo vedlajsom vchode mame mamičku ale ani si nezdravime. a včera som sla domov s malym a stretla jednu ammičku s kočikom tak sme sa na seba usmiali. a stretla som aj jednu mamičku čo sme sa v nemocke stretli raz ed som na ctg bola, a byva nedaleko, ale ona uz ma tretie .)

vavenka
autor
5. feb 2010

Tini a co si tym chcela povedat? 😀

tinika
5. feb 2010

vave nestihla som, maly sa zobudil hih len to ne aj tu je mamičiek dost ale akosi sa nepozname tak nemam s kym kočikovat, len s igulik a jednou kamoskou, ale pride leto a bude to ine

vavenka
autor
5. feb 2010

Tini hej, ja sa uz tak tesim na leto 🙂

katka444
5. feb 2010

tiez sa tesim na leto 🙂 🙂

tinika
5. feb 2010

vave verim vam, sak uz budete mat drobcov 🙂

vavenka
autor
5. feb 2010

Tini no nielen kvoli tomu, ja vseobecne nemam rada zimu 🙂 ale jasne, na toto leto sa tesim obzvlast 😉

tinika
5. feb 2010

tak ja mam rada vsetky ročne obdobia ked netrvaju dlho 😀 😀 vzdy sa tesim na to dalsie

vavenka
autor
5. feb 2010

Tini no to ja vobec 🙂
Mne by sa pacilo, keby sa striedala len jar s letom 🙂 Stale hovorim ze som sa mala narodit na nejakom greckom ostrove 😀

ingulik
5. feb 2010

vave ty si moj clovek..ja milujem grecko...takze maximalne od jari do jesene kym neleje a da sa ist vo svetri von 🙂 zimu ani nahodou...este ju viem vziat na milost ked je sneh a mrzne, ale nie taku aka je v poslednej dobe...
prajem krasny piatkovy vecer a pekny vikend vsetkym 🙂

vavenka
autor
5. feb 2010

Ingu tak tak, v grecku som bola uz niekolkokrat, dokonca som tam cez VS chodila na brigady 🙂
A ked sme boli na Rhodose (som neskor zistila ze KAtka boli s muzom presne tam kde my 😀 ) a povedali nam, ze tam je 300 !! slnecnych dni v roku, tak som si povedala ze to je presne to, co by som si vedela predstavit 😅 tak uvidime, mozno raz... Alebo v dalsom zivote 🙂
Kali nichta 😉

tinika
6. feb 2010

bre ranko, včera bola parada zabava, domov som dosla o pol 12 🙂 ocko zvladol
ja tiez milujem grecko, chcem ho raz pochodit cele, zatial som bola na kose, v parge a na vylete na corfu

vavenka
autor
6. feb 2010

Tini a co si vlastne mala za zurku? 🙂

jarmimina
6. feb 2010

ahojte snažilky,som tu nová.Mam na vás prosbu,prosim vás viete mi poradit?chcela by som ist na gynekol.kliniku ale kam,ked je toho tolko do Ginfiv,Iscary,Heliosu alebo do Brna reprofit?Aké mate skúsenosti?voprad vám dakujem 🙂

vavenka
autor
6. feb 2010

Jarmin myslim ze v tejto teme nema nikto skusenost s klinikou - ale urcite su tu temy priamo s touto tematikou, staci trochu pohladat... Drzim palce....

tinika
6. feb 2010

vave stertko z www.porada.sk sami učtovnici 😀

slniecko4
6. feb 2010

čaute babenky,tak ďalšia skúška za mnou,už len jedna a je pokoj. 😉 Idem si vás prečítať,čo nového. 🙂
tini,tak žúrky už,hej? 😀
vave,zajtra tuším má Vanduška meniny. 😉
čo porábate,ako trávite víkend?

slniecko4
6. feb 2010

katka,pekný kočík máte. 🙂

vavenka
autor
6. feb 2010

Slni ano ano, som si vsimla aj ja, zajtra dostane do bruska nieco fajne 😀 😀

My sme boli pozriet na stavbe - vsettko ok, a potom na nakup... A na kafe 🙂 A inak nic, drahy teraz kraja masko, doobedu sme si trochu popratali a vecer mozno pojdeme zahrat sipky 😉

ingulik
6. feb 2010

pekny vecer 🙂
pridala som par fotiek Veroniky...uz mame dva zuby 😀

tinika
6. feb 2010

slni to bola prva a na dlho posledna, normalne by som nesla, ale v po take stertko este nebolo a ktovie kedy bude, minule som presvihla v bardejove, čo ma chceli poslat do nemocnice a celslovenske mi nehrozi ked je patko este maly

tinika
6. feb 2010

slni a gratulujem, a držim prste aj pri poslednej

vavenka
autor
6. feb 2010

Ingu mala je podarena 🙂 hrozne zlate babo 😉

tinika
6. feb 2010

a jak sa na mna usmievala vo stvrtok 🙂

tinika
6. feb 2010

jeee aj patko je tam s nikuskou 🙂

slniecko4
7. feb 2010

ingu,malá je zlatulinká.. 🙂
tini,ďakujem. Tak to je potom super,že to stretko bolo u vás. Aj Paťko je rozkošný. 🙂 Som sa chcela spýtať,po tom prvom očkovaní v pôrodnici Patikovi nehnisá to pliecko? Lebo Peťke sa urobil ten červený hrbolček a na tom tak to vyzerá,ako keby sa jej tam hnis robil.. 😒 Budem musieť zavolať zajtra lekárku jej,aj keď nás varovala,že to bude hnusne vyzerať,že čo s tým..

tinika
7. feb 2010

bre rankoä
slni ano hnisalo, potom prestalo a teraz občas sa este začina oberat ale zmizne to
ked sme bolil na poradni akurat uz tam hnis nemal, ale doktorka vravela ze to mame sledovat ak by sa zase začalo oberat mame prist. kvoli tomu nemohol byt este ockovany prot rotavirusom

slniecko4
7. feb 2010

tini a umývaš mu to ramienko? lebo my sme stále umývali,ale švagriná mi dnes povedala,že sa to nemá namáčať..

katka444
7. feb 2010

ahojte,

slniecko gratulujem ku skuske

ingu mala je zlata. uz sa tesim, tiez by som rada chodila na plavanie. od kolkeho mesiaca sa uz moze chodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre