Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
15. feb 2010

jasne, ja som potom ku koncu pouzivala nejaky babylove olej z DM, ale ja som vseobecne lajdak na pokozku... mam plnu skrinku telovych mliek a potom ich len vyhadzujem ked su po zaruke 😒
no mliecko ako kedy... dnes som zanedbavala pitny rezim tak to bola zas bieda.. ale zacala som opat brat homeo na tvorbu tak to pomaha.. ja som sa zatial kasiam a prikrmom vyhybala, pocula aj citala som ze priskore zavadzanie prikrmov je zataz na oblicky, takze v tomto som dost striktna, ale ved o tyzden bude mat pol roka tak som dnes kasicku skusila.. podarena bola ako to cmulala 😀

vavenka
autor
15. feb 2010

Aden presne - ja som tiez taky lajdak na pokozku, ale mam kamosku, ktora ma tak strasne dopraskane brusko chudinka, a este ked mi rozpravala ako ju tie strie boleli, az 1cm hrube boli a plne vody, tak som si kazde rano na nu spomenula a prinutila sa ponatierat sa 🙂

Noo musel to byt zazitok, ked ti mala ocucavala lyzicu, predpokladam ze kasa bola vsade, len nie v puse 😀

adenka
15. feb 2010

vave strie aj bolia??? to som ani nepocula 😲

no zazitok to bol, strasne bola zlata.. mame aj video tak to skusim zavesit na FB...

tinika
15. feb 2010

adenka bolia, teraz ked sa hoja, na dotyk citlive brucho mam

adenka
15. feb 2010

fuha, tak moje teda neboleli...nastastie 🤐

vavenka
autor
15. feb 2010

Aden no ked ti az tak velmi praskne kozka, ze sa ti az pluzgiere spravia, tak bolia veru.....

adenka
15. feb 2010

no poviem vam to tehotenstvo je krasne ale potom to zdevastovane telo ☹ ... ja sa vobec necitim dobre... tucna som, hormony mam rozbite, vecne nejaky ekzem sa mi vyhadzuje, zuby sa mi pokazili... 😖

tinika
15. feb 2010

adenka zuby aj mne a to este v 8 mesiaci som mala vsetko ok a teraz mi občas trpnu bolia a to zubar povedal ze kaz nemam ta neviem z čoho ma bolia ked jem coko povedal mi ze nemam ju jest a hotovo 😀
a brucho a strie, inac sa ciitim celkom fajn kym som naobliekana vo vetrovke, na man dojdu depky az v lete .)

vavenka
autor
15. feb 2010

Aden ani mi nehovor, dovjickovej uplne zas vlasy odisli a nechty, o vahe ani nehovorim - ona pribrala 35 kg, sice 15 nechala hned v nemocnici - ale matematika je neuprosna, 20ka ostala... Pred mesiacom zacala s 90 dnovou dietou, tak to ide ako tak pomalicky dolu, ale aj tak... Co si budeme nahovarat... To brusko a prsia uz asi nikdy nebudu take ako pred porodom 😖
A pravdupovediac, pre mna ani to tehotenstvo nieje nadherne - do 15tt som len v strese bola, furt daco - raz hematom, potom tie krvacania, spinila som, fuj... Potom okolo 20tt ma hlava nenormalne bolela + vsetky tie vysetrenia, clovek trpne ci je vsetko ok.....To je taky pocit ze dovidenia, potom chvilu dobre a teraz uz okolo toho 30tt to tie nieje bohvieco - zaha pali, spat neviem poriadne 😀 😀 secko cloveka boli 😀
Ako nestazujem sa, len konstatujem 😅

adenka
15. feb 2010

vave tak ja som mala vzdy male prsia takze to je jedina vec co sa mi momentalne paci ze konecne nevyzeram ako keby ma len vcela postipala na hrudi 😀 😀 ... a na zahu odporucam Rennie... u nas ich nedostat, ja som ich kupovala v HU ale to bola strasna ulava ked som si ich dala...
no idem ja do hajan... dobru noc 🙂

vavenka
autor
15. feb 2010

Aden no ja som ich tiez nemala velke, ale aspon stali 😉 uz teraz vidim ako ich mam nabobtnane, ze gravitacia im nerobi dobre 😖 co uz, pojdeme na plastiku, ked odrodime svoje 😉

Tak dobru noc 😉

slniecko4
16. feb 2010

čaute kočky,dobré ránko vám prajem.. 🙂
hodila som nové fotečky Peťky.. 🙂
pozerám,že ste rozoberali výbavu do pôrodnice,ja som napr. podložku pod seba nekupovala,dávali nám ju v nemocnici.. A všetko ostatné som mala,čo ste popísali,2 balenia Lucky vody som mala a ešte sa mi zdá,že ste nepísali,čaj pre dojčiace matky som mala a meltu,to sme pili hádam všetky baby.

zuzub
16. feb 2010

dobré ránko 🙂 no pekne ste toho včera popísali.ja mám zatiaľ strie na prsiach ale také že dosť brutál a niekedy strašne svrbia 😠 a pekne poctivo natieram od začiatku každý deň 😉 som zvedavá či to postihne aj moje bruches

tinika
16. feb 2010

bre ranko, ja nevyspata, uz od piatku fungujem na zotrvačnost, robim do 2-3 a rano o 6-7 uz sme hore

zuzub
16. feb 2010

tini šetri sa 😉

katka444
16. feb 2010

ahojte 🙂

prave som absolvovala masaz chrbta u takeho mladeho fesneho masera, paraaaada 🙂 🙂 🙂

zuzub
16. feb 2010

aj sa chcem masáž chrbta 😨

mum_to_be
16. feb 2010

caute babenky, bola som dvakrat v BA - vcera aj dnes, kvoli tej mojej skole. hadam tam zas tak skoro nepoletim... ale boli sme s vercou aj so svokrou aj v avione a daco som aj veronike pokupila, juj, take pekne vecicky!!! (vavenka, aj v nexte som nechala 20 euro... neodolala som, hihi). ja sa na tehotenstvo nemozem stazovat, nemam ziadne strie, kilecko zostalo len jedno, aj ked je pravda, ze brusko je take 'marmeladove', ale fakt je, ze cvicenie sa nekonalo, takze nestazujem sa... prsia su (teraz ked som prestala kojit) tiez dost v pohode, nemam pocit, ze by sa to az tak na mne podpisalo. a bonus - nasa krasna verca 🙂)))

mum_to_be
16. feb 2010

a este k tym poslednym tyzdnom - tie su fakt tazke, ... aj doslovne. proste dakych ja neviem 10-20 kil navyse clovek riadne citi. a zle to bolo so spankom, bolievali ma bedrove klby a inak ako na boku sa mi spavat nedalo. ale aj to pominie, proste to treba vydrzat, co narobime...

vavenka
autor
16. feb 2010

Hojte 🙂

Mum stastna to zena 😉 a co pekne si kupila?

Ja mam zazitok - mi doslo zle v buse - asi najskor tlak zas spadol - ma ratovali 😀 jedna teta mi dala haslerku a potom si ku mne sadla taka mlada kocka, ja cela spotena a ufucana vypila som jej caj co mala na desiatu a sa ma pytala ci sa za mna moze modlit 😀 hovorim - modli sa kludne! tak sa nahlas modlila 😀 (ja niesom veriaca)... ked sa to trochu polepsilo, vystupila som na zastavke, tam som posedela asi 10 min a potom som sa presunula do tesca, kde som kupila cofolu a kabinke na skusanie som odolavala dalsim mrakotam a potom 45 min sedela na plastovej stolicke pri eskalatoroch a cakala na kamosku, ktorej som medzitym volala nech ma pride vyzdvihnut 😀 vzala ma do kaviarne, vypila som kavu, zjedla marlenku a dosiel po mna herec a doviezol ma domov...
No parada 😀 😀 😀

Kati aj ja kcem masaz chrbta 🙂

katka444
16. feb 2010

vavenka, no tak to mas riadne stavy. davaj na seba pozor. a radsej nos so sebou v taske pol litra coly pre istotu.

jaj, no ta masaz nemala chybu. 😵 uz sa tesim ako idem mm porozpravat aky mlady chalanisko ma masiroval. nech trosku poziarli 😀

katka444
16. feb 2010

mum ty si stastna zena. som zvedava kolko kileciek mne ostane 😝

zuzub
16. feb 2010

vavenka fúúú dávaj na seba pozor, aby si niekde neodkvecla, inak to aj mne býva niekedy tak všeliak, ale ja som mala problémy už aj pred tehu som odpadával bárs kedy a kde hlavne v lete, mi robili kadejaké vyšetrenia a nakoniec zistili, že mám tetaniu čo je veľmi zjednodušené nedostatok magnézia v tele... tak som celý život závislá na magnezku 😀

tinika
16. feb 2010

ahojte tak u nas zamračene, sme boli vonku bola som si vybavit nejake veci na socialke a danovom a uz sedim doma a dojedam marlenku 🙂

tinika
16. feb 2010

ja som si tehotenstvo uzivala plnymi duskami, som na seba hrda ze som este v 8 mesiaci dokazala stat na rebriku a malovat 🙂 ze vavenka? a stahovat veci tri poschodia hore dole. A hoci mam strie, kila zmizli po porode hned do tyzdna ale uz sa začinaju zase zberat kedze je danove obdobie ked okrem minulej sezony stael priberiem lebo zo stresu vyzieram sladke 🙂 a aspoan raz v lete som neriesila čo si oblečiem a ako vyzeram, lebo vsetky tehulky su krasne 🙂

tinika
16. feb 2010

aspon teda ja som sa krasna citila, a mala som pocit ze aj ked kila kvoli tehu pribudali, ze ja chudnem alebo tak nejak proste skvele som sa citila 🙂

zuzub
16. feb 2010

inak chcem sa spýtať pri tom tvrdnutí bruška to boli aklo pri mrche?lebo dnes ma tak divne bolelo ale nie ako pri mrche ale skôr také pichanie, tahanie alebo ako to mám napísať a mala som ho na dotyk oveľa tvrdšie ako teraz napr. a ráno sa často budím na taký čdný tlak a pichanie, ale ked idem na wcko ciknuť tak mi to prejde, tak neviem či je to ok 😒
a ešte ked kráčam viac ako 10-15 minút tak ma začne pichať v podbrušku, to mi tiež pripadá divné 😒

tinika
16. feb 2010

zuzub tak ako opisujes pichanie a tak

tinika
16. feb 2010

je to normalne 🙂 nebojkaj vsetko je ok

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi aj mna niekedy boli brucho ako pri menzese..... Pripisujem to tomu, ze sa natahuje tam secko....
A ani ja presne neviem, tiez mam pocit niekedy ze mam take stvrdute brucho chvilu, ale neboli ma to... Tak neviem ci to je "to" tvrdnutie 🙂

Joj este furt mi je nejak divne.... Uz normalne rozmyslam ze skocim na pohotovost 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre