Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
17. feb 2010

vave,to si mala aj pred tehotenstvom také problémy s tlakom?

vavenka
autor
17. feb 2010

SLni tak to mas perfektne, ja som bola dost zhrozena, lebo kamoska ma maleho, uz ma 5 mesiacov, a doteraz je na cicke kazde 2 hodiny, niekedy aj castejsie 😕 kokso sak ona nic nerobi len koji, to ani odbehnut sama nemoze nikam..... A Petka si takto sama zvykla, ci ste nejak ju na tento interval museli naucit?

vavenka
autor
17. feb 2010

SLni no mavam nizsi tlak vseobecne, a odpadavat som zvykla ked som dostala menzes, ale este ako teenegerka.... Ale az take zle to nebolo 😅

vavenka
autor
17. feb 2010

Podla mna to mam z toho nedostatku zeleza..... Dufam ze teraz co som si zvysila davky, tak sa to da do poriadku 😉

zuzub
17. feb 2010

už som doma z práce.
to je super vstávať 1-2x za noc, moja kamoška čo maju malého tak ked mal 4 a pol mesiaca ho postupne začala prikrmovať a ešte ho aj koji ale už nemusí tak často takže to má fajn ked aj niečo potrebuje vybaviť nechá malého u švagriny alebo maminy a nemusí mať stresy čo malý. a on je teda riadny papkáč 😀

slniecko4
17. feb 2010

vave,sama sa nejak tak nastavila,urobila si režim.
zuzub,aj my tak,keď niekam potrebujeme ísť,nakojím a vieme,že 3 hodiny môžme byť niekde,aj do školy tak chodím a zas keď potrebujeme byť dlhšie,tak odsajem do fľaše a nechám im..

zuzub
17. feb 2010

ona ho už nevládala toľko kojiť lebo sa jej v noci začal budiť každú hodku 😝 a to bolo o nervy, chúdatko dieťa hladné 😀

vavenka
autor
17. feb 2010

Joj no ja sa toho kojenia asi bojim viac ako porodu 😀

Slni tak to mas fakt super zariadene..... Aj nieje na tebe zavisla, aj je plne kojena, tak takto si to aj ja nejako predstavujem 🙂

zuzub
17. feb 2010

vavenka ja som na tom podobne, pôrod nejak prežujem hádam 😀 ale potom tá starostlivosť či to budem všetko vedieť a tak 😨

slniecko4
17. feb 2010

ale nebolo to také super od začiatku,keď si spomeniem na svoje zničené bradavky,keď som odchádzala z pôrodnice,hrôza..

vavenka
autor
17. feb 2010

Zuzi 🙂 tak to sme na tom podobne fakt 🙂

Slni no to mi je jasne, ze zaciatky asi u nikoho niesu idealne, ale tak ´Petka na to ze ma 2,5 mesiaca, tak sa krasne naucila.....

slniecko4
17. feb 2010

vave,šikovná baba,nie? 😀

slniecko4
17. feb 2010

ináč,kukali ste fotečky,v nedeľu sme ju fotili v prvých šatičkách. 🙂

zuzub
17. feb 2010

babenky moje práčka naša žmýka!!! 😀 juuuj ale som rada som vyčistila na nej taký filter a ona žmýka 🙂

zuzub
17. feb 2010

hej ja som kukala, zlatučké je 😉

slniecko4
17. feb 2010

zuzub,super. 🙂

vavenka
autor
17. feb 2010

Jeeej Slni mala je rozkosnica 🙂 jak reperka v tej celenke cez uska 🙂

Zuzub aj moja pracka prave dozmykala, tiez som si vydychla 😀

zuzub
17. feb 2010

už som si myslela že budeme opravara volať a vysolíme neviem koľko ečiek 😝

slniecko4
17. feb 2010

vave 😉

mum_to_be
17. feb 2010

petka je hviezda!!! a celenku ma tiez paradnu, uz len tie vlasky. 😉 ved my to s vercou dobre pozname...

bonsai
17. feb 2010

ahojte..slniečko..malá je krásna..a aj v tých šatočkách.. 🙂 ..ináč, aj my čakáme princezničku.. 😉

zuzub
17. feb 2010

jeeej bonsai tak gratulujem, nejak tu tie dievčata prevažujú 😀

slniecko4
17. feb 2010

mum,ďakujem. 🙂
bonsai,aj tebe a gratulujem k dievčatku. 🙂 pekné meno ste vybrali. 🙂

bonsai
17. feb 2010

zuzub..ďakujem..no trocha sa boli prekvapení včera na utz 😉 ..ale je túžobne očakávaná... 🙂

tinika
17. feb 2010

ahojte tak ja sa čudujem klop klop ale este som zdrava, len hlava boli z nedostatku spanku, inac sa čudujem lebo zvyčajne o takom čase som uz mala za sebou chripku, vzdy v danovom ked mam oslabenu imunitu, určite to bude tym ze som skro kazdy den na čerstvom vdzuchu 🙂

tinika
17. feb 2010

bonsai gratulujem k dievčatku

tinika
17. feb 2010

slni jaka je zlatučka ta vasa princezna 🙂 dufam ze aj ja raz budem mat taku a si ju vyparadim 🙂

bonsai
17. feb 2010

tini, slniecko..ďakujeme..len som sa včera trocha vyplašila..kedže lekár povedal, že sme o niečo menší..podľa ms..ale vraj je to ok..nakoľko sme boli aj my s nižšou pôrodnou váhou a ani teraz nie sme obri..hlavné je, že nemusíme na amniocentézu.. 🙂

vavenka
autor
17. feb 2010

Bonsai gratulujem 🙂

Zuzi no prva varka sa mi zda ze chlapcov bolo dost, nie? Maju, Snazivazuzi, Evus 😉 teraz Tinika, ty 😉

tinika
17. feb 2010

bonsai tak to je fajn ze je to ok neboj vy to dobehnete, sak pozri mys me mali 2850 bratranec 3750 a uz sme ho dobehli on mal v 3 mesiacoch 7 kil a my sme mali pred tt 6400 takze do 26.2. este stihame .)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre