Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
6. mar 2010

ja som kupila iba taku tu balonikovu chicco,že ta je najlepšia pre najmenšie babätka a ked bude treba kupime tu na vysavač

tinika
6. mar 2010

čafte my sme boli dnes u našich po masko zo zabijačky, z byčka, mam plnyyyy mrazak 🙂

tinika
6. mar 2010

vave to vy uz domček mate hotovy? Supeeeer dufam ze das nejake foto na modru strechu

zuzub
6. mar 2010

tini vavenka maluje bytík 😉

vavenka
autor
6. mar 2010

Tini tak tak, byt malujeme....

Domcek mozno tak o rok a pol bude hotovy 😀

tinika
6. mar 2010

zuzub a ja ze uz domček som myslela 🙂 ta to asi este dlho budu v byte ked maluju 🙂

tinika
6. mar 2010

vave tak aspon sa budete teraz tesit a potom zase 🙂
ja sa tesim ked konečne uz vypratame vsetko z detskej čo je akoze sklad 🙂) a kupim tam postel a bude tam mat pato hračky ked podrastie a nebude bordel po obyvke bo teraz ho tam prebalujem cez den a tak to bude v detskej 🙂

vavenka
autor
6. mar 2010

Tini no ja som uz malu izbu vypratala, vymalovala, vypratala police, su tam hracky.. Malujeme hlavne kvoli malej, nech je vsade cisto... Predsalen, 5 rokov nebolo malovane, nebol odtahovany nabytok, vsade kopec prachu, takze kvoli tomu som sa rozhodla ze predsalen vymalujeme....

tinika
6. mar 2010

hej jasne, sak ja som tak minule lezala a uvazovala ze ako dlho nebudme teraz malovat hihi to sa malovalo ked bol skoro prazdny byt, teraz to uz bude horsie.

inac kočky kedy som pisala ze na mna ide mrcha? dnes som mala trocha krvi na intimke ale bolesti ziadne mrchovske, tak neviem. niekto hovoril ze prva mrcha po porode dost bolestiva tak ja som si asi bolesti uzila uz pred par dnami 😀 len neviem či to mam brat ako mrchu či ako lebo teraz som uz na druhej nemala nič. a som bola konečne u gyndosa mi predpisal mast a tabletky, mam dajaky zapal aj kamoska mala zapal maternice po porode :(

vavenka
autor
6. mar 2010

Tini no a nemohla si mat mrchovske bolesti aj z toho zapalu? 😕
Jooj ja som si tak zvykla bez nej, tazko asi bude zas privyknut, ze kazdy mesiac krvacam 😅

tinika
6. mar 2010

vave mozno aj hej lebo stale na wcko a to taka určita bolest ked mam zapal
hej sak ani mne nechyba hihi sak rok som ju nemala presne, posledna bola 28,2 a teraz dosla v marci ak to bola mrcha hoci neviem take slabe krvacanie? ja som sice nikdy nemala silnu mrchu ale toto aj na mna slabe sak uvidime

vavenka
autor
7. mar 2010

Dobre ranko 🙂

Joj to take super kad ma rano zobudi slnko 🙂 viem ze vonku je kosa, ale spoza okna to vyzera dobre 😀

katka444
7. mar 2010

ahojte, babule no uz aj ja by som mala zacat balit tasku. som sa chystala cely tento tyzden. ale este mi treba dokupit podlozky, jednu podprdu, nohavicky a krem na bradavky. a to asi vsio.
som zvedava az pojdem predsa len na cisarsky, kedy pred terminom ho vlastne robia. lebo dr. mi vravel, ze sa to spravi este pred terminom. ak sa teda neotoci. to uz mozno aj o dake 3 tt by mohli. jaaaj ja uz sa tak tesim na malu. 🙂

vavenka
autor
7. mar 2010

Kati cauko 🙂

Kolko podprseniek mas? Ja mam 2.....

Juj aj ja sa uz velmi tesim na malu, si ju casto predstavujem 🙂

No to je pravda, taska uz nech je radsej zbalena, lebo sa ti to naozaj kraati 🙂 Myslim ze cisaraky okolo 38tt sa robia, takze najvyssi cas 🙂

katka444
7. mar 2010

cau vave. podprdu mam zatial len jednu. ved aj som myslela, ze uz v 38 t by mi ho mohli robit. lebo aj predoperacne asi nemozu byt starsie ako jedn mesiac a mam si ich buduci tt vybavit.

vavenka
autor
7. mar 2010

Kati no to je pravda...

Kokso si vies predstavit ze o par dni budes mat doma vlastnu dceru? 🙂 ja sa hrozne tesim, ale zaroven si to este neviem predstavit, ze tu uz bude s nami, navzdy, nasa, ziva 🙂

tinika
7. mar 2010

ja som sice rodila na cisarsky v 38+ niečo ale nebolo to dohodnute, ale svagrina mala termin 6,9 a rodila 23.8 na cisarsky dohodnuty

vave, neviem či uveris, ale ja občas stale este neverim ze patko je uz na svete a to uz ma tri mesiace 🙂) ani to ze som vobec bola tehotna 🙂

vavenka
autor
7. mar 2010

Tini 🙂 🙂 bud rada, mala si bezproblemove tehotenstvo.... Mozno to bude aj tym 😉

tinika
7. mar 2010

Vave az na ten začiatok čo ma do nemocky chceli poslat a strasili ze sa mi moze roztrhnut maternica 😅
potom to uz bolo supeeer 😀

tinika
7. mar 2010

ja stale aj neverim ze ste tehule, ze ten august bol taky čarovny .) tolko tehuliek čo mali problem 🙂)

tinika
7. mar 2010

tak mrcha uz dorazila a ja uz aj heslo na ff zabudla hihi

vavenka
autor
7. mar 2010

Tini 😀

A nebodaj ides merat BT??

katka444
7. mar 2010

ahojte, tak mne to tiez este poriadne nedochodza, ze mala bude coskoro pri nas. asi treba fakt zazit. ale uz sa hrozne tesiiiim 🙂

tini takze 2 t pred terminom mala svagrina dohodnuty cisarsky? tiez bolo male zle otocene?

katka444
7. mar 2010

my ideme do kina. este kym sa da 🙂

tinika
7. mar 2010

kati pekny zazižok. Svagrina mala vraj uzku panvu tak si vybavila. ale neviem ako bol maly otočeny

vavenka
autor
7. mar 2010

Kati tych dovodov na cisarak je niekolko, nielen zle otocene babatko - ako pise Tini - morfologia tela, prilis velke babatko, vysoke dioptrie, napriklad aj ked je silna infekcia v posve, atd atd.....

tinika
7. mar 2010

vave ano ved moj bol dole hlavou a aj tak sme sli nakoniec na cisarsky, lebo do porodnych ciest siel zadnou stranou hlavky, takze ani to ze je dieta dole hlavou este nie je zaruka normalneho porodu ako som zistila, a to som

slniecko4
7. mar 2010

čaute,ako ste víkendovali? my oslavovali švagrininu 30ku,boli u nás na víkend,aj so 7mesačným krstniatkom,tak sme mali o zábavu postarané.. 😉
pozerám,že už začínate baliť tašky do pôrodnice? 🙂

zuzub
7. mar 2010

ahojte,ako sa máte? my sme dnes boli na oslave, bratrancov syn mal 5ročkov a moje krsniatko meniny, tak som celý den presedela a napchávala sa dobrotami 😀 zajtra vám hodín do albumu akú zas mal tortu no náááádhernú Pat a Mat na aute 😅

ingulik
8. mar 2010

bre ranko bambule 🙂
fiha ale to leti, sa uz balite do porodnice...o chvilu tu uz len maminy budu... 🙂
dnes to vyzera na krasny den, aj ked asi kosa je vonku...ale cloveku je hned lepsie ked slniecko svieti... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre