Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. mar 2010

a my este ziadneho najomnika nemame 😀 😀 😀 😀 stale hihi

vavenka
autor
11. mar 2010

Zuzi ani mi nehovor, ja som prave prosebnym pohladom vyhnala mojho do kuchyne, vyvara mi cestovinu, len tak mi potom nan nastruha nivu 😉

A este ma caka zmrzlinka potom 😀

zuzub
11. mar 2010

ja som práve dotlačila PIMS opavia piškoty 😝 predtým som dojredla chipsy a na večeru som zjedla 3 rožky s tvarohovou nátierkou... no koniec toto 😀

tinika
11. mar 2010

a ja som mala slaninu a krekry a poobede mätu keksik na ukludnenie

vavenka
autor
11. mar 2010

Ja slaninu velmi nelubim, jedine taku v ktorej je viac maska ako toho bieleho sadla, ale to uz skoro ani nieje slanina 🙂
A uz mam par dni chut na cestovinku s makom... Ale nemam mak ani mlyncek na mak 😀 😀

zuzub
11. mar 2010

rezance s makom by som si aj ja dala, ale tiež nemáme mlynček na mak 😀

vavenka
autor
11. mar 2010

Fuj a zas som sa prezrala 😀 😀 cestovinky boli finom 😉

zuzub
11. mar 2010

vavenka nech ti padne na úžitok 😉

vavenka
autor
11. mar 2010

Zuzi no prd mi to padne na uzitok 😀 😀 ale tak mam vyhovorku, to nie ja, to Vanda 😀

tinika
11. mar 2010

vave si to za nas vyriešila hihi a makovy mlynček som tiez kupovala ako tehu 😀 bo mam sice robot aj s mlynom ale ten melie nahrubo a to ja nelubim hihi a slaninku tiez mam radsej prerastanu
a tie som sa ich ozrala parkrat az som sa bala ako je maly zdrogovany hhi

mum_to_be
12. mar 2010

dobre ranko vsetkym!,
k tomu maku - predava sa aj uz namlety mak 🙂 je o nieco drahsi.

katka444
12. mar 2010

ahojte, co mate na dnes?

ja uz mam postavenu fazulovu klyslu polievocku. mm isiel po skrinu, co sme si dali robit do spalne, tak budeme skladat. a poobede sa chystam na navstevu ku kamoske. potom mi ostava este jedna a mozem ist rodit? 😀 som vsetkym slubila, ze ich dojdem kuknut este kym porodim. potom uz budu chodit iba oni k nam.

to pocasie je hruza. dnes rano to je este horsie. kopec snehu akoby mali prist vianoce 😝

tinika
12. mar 2010

pekny piatoček, my ideme na uvitanie do zivota na mestsky urad dnes, teraz si varim zemiačky k soji, maly haja.
ja uz aj kycham dnes, a uz tri dni mi vypadavaju vlasy dost vela, uz nech skonči marec a dostanem sa do normalu 🙂)

zuzub
12. mar 2010

čaute 🙂 ja dnes v pláne nič mimoriadne, chystám sa poukladať prvú várku opratých a ožehlených vecí, už máme skrinku nachystanú 🙂 a vlasy mi treba nafarbiť, ale sa mi nechce 😝

tinika
12. mar 2010

zuzi to bude tym počasim mne sa tiez nič nechce, a dnes nerobim som sa rozhodla, včera bol tazky den zasluzim si oddych hihi dufam ze pojde večer v telke dačo dobre

zuzub
12. mar 2010

veru tini treba si aj oddychnuť 😉

tinika
12. mar 2010

tak tak treba aj oddychovat a ja to uz naozaj potrebujem

vavenka
autor
12. mar 2010

Ahojte 🙂

Zuzi ja som farbila v utorok, tak mam zas nejakych 5 tyzdnov pokoj 🙂
A tiez nemam v plane nic, chcela by som ist poobede na vacsi nakup, aj sa pomotat do Optimy (nakupne centrum v KE), som si dnes pekne pospala, aj dobre som spala, takze mam pocit ze ma dnes nic nevytoci 😀
vcera som hercovi ozehlila kosele a tielka, takze mam pokoj, aj ako nam boli zamerat okna vcera, tak sa odtahoval gauc a stol a tym padom som uz aj vytiahla vysavac a povysavala, teraz som poliala kvety, este stale mam kapustovo-gulasovu polievku navarenu od stredy (vcera sme boli na oslave, tak sme jedli tam), takze v podstate vegeet 😀

Mum ja som videla len pomlete orechy s cukrom uz, ale mak som este nevidela,... Skusim sa dnes poobzerat 😉

tinika
12. mar 2010

jee vave ze si uz raz takuto foto mala?
vave je aj pomlety mak s cukrom, som raz kupila, nachystala robot ze idem mliet a naraz kuk a on uz pomlety 🙂)

vavenka
autor
12. mar 2010

Tini hej, myslim ze uz som ju tu mala 🙂
No ved ja sa nehadam, len som pisala ze som ho este nevidela 😉

tinika
12. mar 2010

sak ja viem ze sa nehadas len som chcela povedat ze ja som ho uz videla 🙂 existuje ako santa klaus 😀 😀 😀

zuzub
12. mar 2010

ja už taký pomletý nekupujem lebo raz som kúpila a bol úplne hnusný horký som ho celý vyhodila 🙄
ja som na zajtra na obed pre mm vymyslela, že bude piecť palacinky 🙂 tak sa teším on vie také fajné 😅

mum_to_be
12. mar 2010

ahojte dievcata! odtajnujem pre vas nasu velku novinku... vid moj profil 😉

zuzub
12. mar 2010

jeeeeej mum ja odpadnem to je super 😵 😵 😵 vitaj v druhom kole 😀 tehuliek a že 14tt páni to je paráda 😀

zuzub
12. mar 2010

budeš aspon ešte s nami trochu tehulkovať 😅

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi jaka fajna fotka 🙂

Mumik gratulujeeem 🙂 som zvedava ci sa vam podaril chlapcek 😀

vavenka
autor
12. mar 2010

Kokso normalne ze nam tu uz druha vlna zacina, ja sa picnem 🙂 Evit a Mum zacali, som zvedava komu dalsiemu prenechame tt 🙂

zuzub
12. mar 2010

kukam damsky magazín a je tam akurát môj gyndoš 😀 hihi to je sranda

zuzub
12. mar 2010

to mám tiež takú letnú, z Pohody 2007 😉

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi aj ja kukam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre