Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
14. mar 2010

no mne tiez treba este skocit do zdravotnickych a dokupit nejake veci. ale uz mam v taske zupan, kosele, vlozky, tampony do podprdy, kozmetiku a slapky. takze tak napoly som uz pobalena.

zuzub a idete kupovat tu bexu? mne sa tiez pacila, len som ju nikde nevidela nazivo.

zuzub
14. mar 2010

asi hej kati, kamoška ju mám , ale 3kolesovú tak sa pôjdem možno na nu mrknut.je lacnejšia o 55-60€ ako v-max a je to v podstate taký istý kočík, autosedačku mi požičia kamoška, my aj tak veľmi nechdíme autom kedže vlastné nemáme len ked si od maminy čižneme alebo mm má z roboty

vavenka
autor
14. mar 2010

jooj ja sa strasne tesim ze nemusim do nemocnice trepat zupan a kosele 🙂 mam len taky hunaty, co by mi zabral pol tasky 😀
Sa mi prave podarilo rozbit stol na kuchynskom stole, kokso uz mi poriadne lezie na nervy ta moja nemotornost 🙄

zuzub
14. mar 2010

ja beriem do nemocky aj košle aj župan, nedavaju erárne len možno na pôrod potom máš svoje a župan mám taký tenký bavlnený takže pohoda.
vavenka mi hovor mne zase všetko padá z rúk si niekedy pripadám jak 100 ročná babka.a to si sklo rozbila hej ? ak som správne pochopila 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Hej, som nadvihovala stol a bola som v tom ze to sklo je tam na vrchu na fix, a ono kotuha nebolo ☹ tak cela vypln vypadla a sa rzobila na cimor campr ☹

zuzub
14. mar 2010

vavenka hlavne, že sa to nezosypalo na teba 😉 to sa stáva, pohodička

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no ved hej.... Ale tak nebude to stat 5 korun kurnik ☹ joj nervy mam......

zuzub
14. mar 2010

no stane sa, mne sa tak kedysi podarilo roztrepať okno pri umývaní 🙄 ešte, ked som bývala u maminy

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi 🙂

No uz mam rozdychane, sli sme na pizzu a hned mi je lepsie 🙂

Som veelmi zvedava ako nam pojde zajtrajsie malovanie, tatko je tiez nejaky chrobacny, a ked mne pojde tak "od ruky" ako dnes, tak Pat a Mat sa mozu ist skryt 😀

zuzub
14. mar 2010

no vidíš vavenka tak pizza to poriešila 🙂 ja tiež práve rozmýšľam čo zjesť na večeru 😒
a čo idete vave ešte maľovať?

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi este obyvacko kuchynu a skoncili sme 🙂
Teda este o 6 tyzdnov nam pridu v tejto obyvackokuchyni vymenit okna - to by som uz aj mohl byt v nemocnici 😀., by som sa voobec nepohnevala....

zuzub
14. mar 2010

tak to budete mať všetko pekné vynovené 😉 a farbu akú idete dávať?
my sme malovali pred 2 rokmi aj niečo, ked sme sa nasťahovali do 1izbáku a teraz nejdeme kedže tu budeme tak max.do oktobra-novembra,ale čo by sa zišlo tak koberec v izbe vytepovať 😒

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no tu bolo malovane asi 5 rokov dozadu? Ja som povodne chcela len malu izbu malovat, hlavne kvoli malej, nech niesu zaprasene steny tam kde bude spinkat, no ale potom sa k tomu pridruzila spalna, potom reku tak uz aj chodbu dajme a nakoniec ked sme objednavali okna na stavbu na dom, tak nam spravili dobru cenu, tak reku ze dajme aj okna aspon na "prednu stranu" na byte - co je do ulice, a tym padom teda sa uz aj vymaluje 😀 no proste z malej izby je nakoniec cely byt 😀
A lutujem ze sme sa do toho nepustili skor, lebo uz som fakt nemotorna a hneva ma to, ako funim a nevladzem a tak..... Ale tak clovek sa uci na vlastnych chybach 😅

vavenka
autor
14. mar 2010

A farba - kavova na vsetky steny okrem jednej, ktora bude olivovo zelena 🙂

tinika
14. mar 2010

vave a mala nebude spat v spalni s vami?

vavenka
autor
14. mar 2010

Tini nie, ja budem spat s nou v detskej - do spalne sa nam nezmesti postielka ☹ ... Alebo bude spat s nami na posteli 😀

tinika
14. mar 2010

tak sa prestahujte do detskej vsetci 🙂) kamoska tiez mali taky problem a prestahovali sa do detskej bo je vačšia
my mame miesto na postielku ale keby mame dvojičky tak tiez smola a ani do detskej by sme sa nepomestili 🙂

vavenka
autor
14. mar 2010

Tini detska je este mensia ako spalna 😀 😀 proste manzelska postel s postielkou sa nezmesti nikam 🙂

tinika
14. mar 2010

:( skoda ja si neviem predstavit spat sama v detskej s malym .( aspon sa vas tatik vyspi

zuzub
14. mar 2010

no a to je výhoda 1zbáku my tu budeme pekne po kope so všetkým už sa tu ani nehneme 😀
vavenka ale fakt ta obdivujem, že si sa ešte do takýchto robôt pustila 😉

vavenka
autor
14. mar 2010

Tini no ved uvidime ako to bude... Mne to ani velmi vadit nebude - presne tak - aspon sa vyspi tatko 😉

Este je tu jedna moznost, ze budeme spat v obyvacke na roztahovacom gauci - ale tak to je dost neprakticke...

zuzub
14. mar 2010

ale ked budeme vo 4 izbáku tak neviem kde bude malý či ešte pri nás v spálni alebo vo svojej izbe 😒 ale asi ešte pri nás lebo šak to bude mať ešte len nejakých 6mesiacov

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no uz teraz mi nic ine nezostava, len dobojovat, ale tak kebyze viem ako to dopadne, tak nemalujem ani malu izbu 😀 😀 nevadii, aspon budeme vo vynovenom - do domu sa aj tak budeme stahovat az v lete 2011, aj to v idealnom pripade, ktovie ako to cele pojde tento rok,....... Takze minimalne rok a pol este budeme v tomto byte....

maxii
14. mar 2010

kati mozno ma nepredbehnes a vyjde nam to naraz 😀 ved uvidime....ja by som rada vydrzat do toho 39tt a to ty budes v 38tt takze je sanca 😀 😀

dnes sme mali navstevny den, a som utahana...to je este unava z uplynuleho tyzdna ked som makala jak srobik 😒
ale od zajtra uz sa setrim, a vela oddychujem...

ja mam inak 13 kg plus a teraz mi to stoji na mieste, tak neviem co este priberiem...

a taska je uz pobalena, skoro vsetky evci uz mam zbalene a pre malu poprane a vyzehlene aspon na tie prve dni doma a na cestu z porodky, do zbytku sa pustim teraz v tyzdni...

zajtra mam poradnu aj krv...som zvedava na vysledky 😉

zuzub
14. mar 2010

to máte vave koľko izbák?

zuzub
14. mar 2010

maxii ty si šikulka, už aj veci zbalené 😉
kočky stáva sa vám také, že sa vám bábo úplne tak strašne šklbne akoby ho trhlo alebo čo 😕 mne tu malý 2x urobil až som sa ja normálne zľakla, neviem čo to má byť

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi 3 izbak

Klasika mala spalna, este mensia detska a obyvacka + kuchyna 🙂

Maxii tak len pekne oddychuj, mas na to plne pravo 🙂 a ozaj, bude Laura, ci Natalka? 😉

maxii
14. mar 2010

zuzi mne to mala robi casto, ze mi bruchom sklbne 2-3 krat za sebou strasne rychlo a pootm uz len take prevalovanie citim, alebo ako ide kolenom....sranda je to 😅

Vave asi Natalka vitazi 😀 hodi sa to k priezvisku a aj sme sa s muzom zhodli ze je to lepsie meno...no ale definitivne to bude az v rodnom liste 😀
Inak ma provokuje tvoja foto, sla by som k moruuuuu 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Maxii 😀 😀

No ja som sa tu tak minule zasnivala, ze mat takych 4000,- zvysnych eur, a v oktobri by sme vzali aj nasich ako aupair a sli sa vyvalit niekam, kde je este taky cas teplo, uz aj s Vandou 😀 😀 hned by som si dala povedat... Juj trocha lutujem ze sme toto leto nikde neboli - ale tak splodili sme potomka, takze je to ok 🙂

Zuzi aj mna niekedy tak kopne ze az, jednorazovka, a potom sa zacne vlnit - presne ako Maxii popisuje... Mam pocit ako keby sa strhla zo spanku 😉
A poslednu dobu sa vie tak vypucit - az ako keby sa zaprela do stien maternice, mi z brucha spravi obdlznik 🙂 az ma to niekedy ze normalne boli.....

zuzub
14. mar 2010

no presne to je také ako keby sa strhol zo spánku....
vavenka a ty máš ako malú otočenú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre