Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. mar 2010

teraz mam tak super velky balkon ze aj susiak tam vojde takze mozme prat a prat, na starom byte ked som ho tam vytrepala tak uz som ledva vosla do bytu a to polovica pradla čuchala o zabradlie čo nebolo pomalovane

zuzub
23. mar 2010

ahojte 🙂 vavenka dik, za dobrý tip -upratanie balkona, aj ja sa idem do toho pustiť nech si tam môžem v kľude posedieť 🙂

tinika
23. mar 2010

nam treba este nejake sedeničko kupit ale sa uz tesim pol roka na kavco na balkone , pri zapade slnka .))

vavenka
autor
23. mar 2010

No my sme na prizemi, takze aj napriek tomu ze balkon je velky, tak pradlo tam nevesiam.... Akurat drahy tam chodi na cigaretku a tiez sa nam obera farba - ale to preto ze zateka, sused nad nami by to ale musel riesit dlazbou alebo tak, aby sa voda z jeho balkona nedostala k nam....
A dlazbu by som chcela, minuly rok sme ho dali oplastovat - teda tie vonkajsie zaluzie aj zabradlie sa oplastovalo, takze to je ok, len ta farba a dlazba... No uvidime, mozno sa to popri dome nejako zvezie 😉

tinika
23. mar 2010

my sme byvali 20 rokov na prizemi a v pohosme vesali pradlo

vavenka
autor
23. mar 2010

Tini ale ved to je ok, kazdeho vec, ja tam proste pradlo nevesiam, mam pocit ako keby mi kazdy videl rovno do skrine 😀

zuzub
23. mar 2010

my máme tu na 1 izbaku velikú logiu úplne parádnu, tá mi bude najviac z celého bytu chýbať a celé doobedie svieti slniečko, na 4 izbáku máme taký klasický balkón nie je nejaký malý ale proti logii je to nič 😀
a inak k tomu prádlu ked sme bývali na 4 izbáku ešte s nájomníkmi tak oni si tam vešali a raz im zmizli jedny pánske a jedny dámske rifle 😠 ja som tam vešela len na stojan a to ked som bola doma.
ked budeme,ale prerabať byť chceme aj balkon celý robiť a dáme si taký zasklený ale aby sa dal otvárať

zuzub
23. mar 2010

no a ešte taký podstatný rozdiel teraz sme na 7 poschodí a 4 izbák máme na prízemí 😀 tak ale zvykneme si 🙂

tinika
23. mar 2010

kocky ale aku mate vyhodu oproti mne, sup sup a uz ste doma a ja vlačim nakupi a drobca na 3 posch. 🙂

zuzub
23. mar 2010

tini to nosenie som si ja užívala 26 rokov, my sme bývali s maminou na 5 poschodí a bez výťahu!!!! 😝 to bolo fakt o život a hlavne pri prerábke bytu sme s mamou nosili tie kvadre na jadro a podobne a chlapov čo prerabali išlo drbnúť si vieš predstaviť 😀

vavenka
autor
23. mar 2010

Tini no ja sa absolutne nestazujem - mne prizemie maximalne vyhovuje 🙂 🙂

Zuzi takze aj vy prizemie? Fajne 😉 ja sa uz neviem dockat na sedenicko v zahradke pri domceku 🙂 ale na to si este hoooodne dlho budem musiet pockat......

zuzub
23. mar 2010

hej hej vavenka 4izbak máme na prízemí,a mne sa to páči je to také vyvýšné prízemie takže pohoda.a hlavne sa nemusíš spoliehať na výťah a pod máme k bytu pár schodov a výhoda je ešte tá, že výťah zastavuje až pod nami takže nám netrieskajú výťahové dvere

zuzub
23. mar 2010

tak toto je už aká haluz 😀 😀 😀 😀 😀

http://vas.cas.sk/clanok/1890/trencianska-porod...

tinika
23. mar 2010

no pre mna bola jedina nevyhoda prizemia - velka kosa v zime 🙂)
no sak zuzi sme sa tiez navlačili pri stahovani, a tie material na prerabku hihi ale len na 3

tinika
23. mar 2010

zuzi tak to uz je fakt sila 🙂)
sme chceli ist vonku, maly papal uz o pol 11 ale o 11 mali doniest postel a doniesli ju az o pol 12 a este hodinu maturovali aku ju dostat do izby ,lebo ktosi ju nerozmontoval ako sme kazali 🙂) a zistila som pruser, ze kovli centiku sa nevojde tam kde som chcela, musime nejak skrinu otočit

tinika
23. mar 2010

mm sa potesi :(( bude mat program na večer 😀 😀 😀

vavenka
autor
23. mar 2010

Hehe tie voziky su super 🙂

Tini aku postel ste kupili? 😉

zuzub
23. mar 2010

balkon uprataný 🙂 som sa už aj najedla francúzske zemiaky som mala a som to ešte dorazila milou 😀 normálne hladsam odvahu sa tento týžden postaviť na váhu 😀 😝

vavenka
autor
23. mar 2010

Zuzi ja som po vikende o 1,5 kg tazsia 😀 nemala som sa vcera vazit....
Ja som tiez hladna, ale este som si osupala 4 ks kiwi, nech trocha oklamem zaludok...

Este som sa k balkonu nedostala, ale pretriedila som zas veci pre malu, co som za posledne 3 mesiace naznasala, a tie najmensie som dala prat a vypucovala som kupelnu 🙂
Teraz sa nahlasila na navstevu draheho sesternica, dnes ma termin, tak spaciruje po meste a poschodoch nech uz to na nu pride konecne 😀

zuzub
23. mar 2010

vavenka tak možno sa jej u vás zadarí 😀 a budete ju viesť do pôrodnice

vavenka
autor
23. mar 2010

No my ju vezieme tak ci tak, drahy ma tento tyzden pohotovost, lebo oni su bez auta 😉

zuzub
23. mar 2010

jááj tak to je dobré 😀
ja len dúfam, že ked začnem rodiť mm bude doma a nie niekde na služobke 😒

vavenka
autor
23. mar 2010

Zuzi no ja som kludna, kedze to mam na skok, zatial mam predstavu, ze medzi kontrakciami sa tam dospocem aj sama, kebyze nikto nieje doma 😉

zuzub
23. mar 2010

ja si asi budem musieť vybaviť niekoho na záskok keby mm nemohol lebo sama by som to asi neodšoferovala

tinika
23. mar 2010

vave taku pre dvoch čo sa vysuva zo spodu jedna a este plus ulozny priestor
inac som stihla pri malom prave vytepovat koberce 🙂)

tinika
23. mar 2010

pozrite čo som dnes kupila 🙂 vo stvrtok ideme ku kamoske čo ma dcerku mladsiu od naseho cca mesiac sa mi tak pačili take ruzove

tinika
23. mar 2010

aha

vavenka
autor
23. mar 2010

Tini pekne si pokupila 😉

Zuzi cosi, to ani nahodou, 25 km soferovat v porodnych bolestiach! Prinajhorsom zavolas taxika, prosim ta.....Isto by ti spravil cenu 😉

tinika
23. mar 2010

vave dik som nechcela poschodovu bo dost mala izba ta aspon jedna stena nech j volna a chceli sme aj ulozny priestor a toto bola jedina v prešove na mna kukali jak na puk ze čo chcem ked som sa inde pytala, bud boli dve postele bez ulozneho abo jedna s uloznym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre