Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
8. apr 2010

Zuzi no dufam ze ano, akurat teraz nieco na markize slo, nejaka uputavka, ze bla bla, zle podane danove priznanie a ako sa vyhnut obrovskym pokutam 🙄 🙄 no uz mi nic ine nechyba ku stastiu len toto 🙄

zuzub
8. apr 2010

ja som iba dnes v správach počula, že evidujú veľké množstvo zle vyplnených danových priznaní 😒 ved pre pokoj v duši zavolaj na danový a sa opýtaj.nám robila danové účtovníčka tak dúfam, že je to ok

vavenka
autor
8. apr 2010

Zuzi no ja som sa na to podujala sama, aj som mala pocit ze je to celkom jednoduche, ale zas niesom vsevedko, mohla som sa pomylit......No a myslis ze tam po telefone by mi vedeli podat informaciu?

vavenka
autor
8. apr 2010

Idem uz ja off, tak zitra 😉 dobru noc prajem.....

zuzub
8. apr 2010

ja si myslím, že oni vedia pozrieť či si to mala ok 😉
dobrú vave, idem aj ja

ingulik
9. apr 2010

bre ranko 🙂
no som vcera sla spat skoro, ale kludne som tu mohla s vami pismenkovat, bo som aj tak nevedela zaspat a Nika sa zobudila uz o pol siestej...takze zo sladkeho spanku nebolo nic 😒

zuzub
9. apr 2010

dobré ránko 🙂 ja som už druhú noc pekne hajala, asi fakt zaberá ten medovkový čajík 🙂 dnes sa chystám do mesta, bude pekne teplo, pôjdem pozrieť ešte niečo pre malého a musím si ísť vybrať to železo.
kočky poradte čo uvratiť v nedeľu na obed, ja už som z toho vymšaľania zúfala 😝

tinika
9. apr 2010

ahojte, kocky nebojte, ak spravkyna je normalna a v danovom je len nejaka formalna chyba tak vas zavola opravit

tinika
9. apr 2010

v tej telke trocha prehanaju, pokutu vam mozu dat vtedy ak sa po uprave vam zvysi danova povinnost

tinika
9. apr 2010

a ta zavisi od vysky povinnosti a času kedy sa upravi a zaplati

zuzub
9. apr 2010

ozaj počujte, ked je ten druhý pilier, treba ísť teraz na materskej niečo nahlásiť do socialnej? bože ja vôbec neviem čo treba všetko po tých uradoch vybaviť 😒

tinika
9. apr 2010

oni ked oskenuju danove do systemu a je niečo zle tak im to počitač ukaze ze je to zle a potom posielaju vyzvy alebo volaju ak maju čislo aby ste dosli opravit, a čo viem tak fakt pokuty sa davaju len ta zvysenie danovej povinnosti

vavenka
autor
9. apr 2010

Ranko 🙂

Tini tak fajn, si ma trochu upokojila.....

Zuzi fakt, druhy pilier 🙂 🙂 myslis ze daco treba ohladom neho? Mna to ani nenapadlo 😀 😀 kurnik......
A ja si este aj to platim, co ti zamestnavatel tiez prispieva, nieco ku dochodku 😀

Obed? Hmm.... Tazko takto...... Nejake kurca na smotane? Alebo nieco s nivou 🙂 kuracie medailonky na nive mnam 🙂 alebooo..... Nech si TM povie, co chce 😉 ja som v pondelok piekla tie velkonocne francuzske zemiaky, ktore sme dojedali az do stredy, vcera som leny vyvarila spagety a zajtra rano ideme na krstiny, takze dnes nevarim, bude len nieco suche na veceru a dufam ze na nedelu nas nabalia tak, ze najblizsie budem varit zas az v stredu 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Zuzi no idem ja dnes kupit ten caj, lebo som zas na hovno spala... Aj tak si musim ist kupit nejake topanky, som vcera so zdesenim zistila ze ani do jednych nenasukam moje spuchnute nohy !!! A aj nejaky top k nohaviciam, lebo saty, co som mala povodne v plane obliect - sice natiahnem, ale uz v nich vyzeram veelmi komicky 😀

zuzub
9. apr 2010

myslíš vave, že si platí aj tretí pilier?tam prispieva zamestnavateľ, to ja mám v tatrabanke a tam mi povedali, že si to môže aj nemusím platiť dalej ako chcem, ale ja to nemám veľa nejak do 10 eciek, len fakt neviem čo s tým druhým pilierom 😒
ja som tento týžden ešte tiež nevarila sme dojedali z veľkej noci a včera som si len vonku kupila bagetu, ale dnes si asi spravím špagety 🙂
no ja nosím teraz furt jedny topanky lebo čo mám také iné tak tie by ma asi po dlhšej chodzi tlačili....
inak som zvedavá či sa ja po porode vtrepem do nejakých rifli alebo nohavíc 😀

zuzub
9. apr 2010
zuzub
9. apr 2010

pridala som fotos brucha, ma normalne malý kopal ked som fotila 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Zuzi dik, to by ten caj mali mat aj v obchode, nie?

No ja nohu ctrepem do botasiek a do takych captosskych topanok, co nosim momentalne, ale tie sa mi nehodia k ciernym nohavkam, a k satam uz vobec nie 😀 😀

Inak neviem ci tamto je treti pilier, alebo len nejake doplnkove neviem com, tiez tam platim tusim 10 eur a 10 eur zamestnavatel . Ale vobec netusim aky je tam system, ci ked ukoncim zamestnanie, tak co s tymi peniazmi bude, ci ked som PN, ci mi to plati stat alebo co - no proste netusim......V tomto som uplny analfabet 😅

vavenka
autor
9. apr 2010

Jeeej Zuzi pekne brusino 🙂 tam na boku mas modrinky, ci striu? Ja som take mala mozno v piatom mesiaci 😀 😀 moja je dnes nejak podozrivo kludna, tusim sa este ani nepohla........

maxii
9. apr 2010

caute 😉

Ako Katka, mame nejake info?

My sa mame fajn, celkom ukazkovo spinkame aj papame, mala noci prespi vkuse aj 5-6 hodin, cize vstavam 1x za noc a potom az okolo 6 rano, celkom sa to da....len nech jej to vydrzi 😉 😉

zuzub
9. apr 2010

hej vave normálne v potravinách dostať kúpiť ten čajík.
ja som inak tiež z tých uradnickych vecí blbec 😖
a vy idete zajtra na krstiny a potom o týžden na svadbu?

zuzub
9. apr 2010

maxii ahoj, tak to máte s tým spánkom super 😉 možem katke dnes napísať smsku ak sa neozve mám na nu číslo, možno už má aj za tým 😅

zuzub
9. apr 2010

to mám strie vave na obidvoch stranách 😠

tinika
9. apr 2010

maxi tak to mas super, ja prvy mesiac som krmila tak o 11, 1, 3-4 a 6 cca potom sa to uz upravilo ze len o 3 občas aj o 1. a dnes hura zase spal celu noc do 6. bo tri dni uz reval o 9 alebo 11 a o 5.

kocky vy nemate strie? to len ja mam take hrozne brucho?

vavenka
autor
9. apr 2010

Maxii ahooj 🙂 tak super, uzvivaj si to, kym je to tak 🙂 a citis sa ako? Jazva uz neboli? Krvacas este? Mliecka je dost?
Aj ti niekto pomaha, ci si sama?

Zuzi tak tak, zajtra krstiny a o tyzden svadba, no nemozem povedat ze by sa mi 2x chcelo, ale tak co uz 🙂

Ale sak Katka az na buduci tyzden mala ist, nie? 😕

zuzub
9. apr 2010

ja mám tini tie na boku tak trochu, ale hlavne na prsiach, to je uplná hrôza ☹ 😖 na bruchu v predu nie, zatiaľ

tinika
9. apr 2010

no na prsiach sa nakoniec aj mne urobili zospodu ale nevidno ale brucho mam strasne ani tie strie ma tak nestvu ako to ze je obrovske, včera som dala zeleninovy šalat večer, ze začinam zdravo ale sa robi s jogurtom takze hnačka bola jak fras take zbohod resing

vavenka
autor
9. apr 2010

Tini, Zuzi, ja zatial strie nemam, pripisujem to tomu mojmu mazaniu 3-4x denne.... Ale pravdupovediac ani som velmi nedufala, ze to pojde bez nich, lebo aj mamka je popraskana, aj brucho mam obrovske, aj koza mi popraskala v puberte ked som rychlo pribrala/narastla - na stehnach, tak som myslela ze isto popraskam.... Ale tak zatial klop klop, na to ,ako sa chuderka kozka musela natiahnut, sa drzi az zazracne dobre 🙂

zuzub
9. apr 2010

ja mažem len 1x denne, ale tie prsia mi popraskali hned na začiatku tehu v nejakom 4 mesiaci.
neviem kedy mala ísť tá katka, ale už sa druhý den neozvala 😒

vavenka
autor
9. apr 2010

Inak aj ja som myslela ze my popraskali prsia, ale som zistila ze to niesu strie, ale pigmentove ciary, moje prsia vyzeraju momentalne ako slniecko 😀 😀 ale malo by to zmiznut.. Akurat ma serie, ze sa mi dost zvacsili dvorce, mam pocit ze bradavka je vacsia ako cele prso, ble 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre