Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

my byvame na 4. poschodi

evus
14. apr 2010

evit...aj maklerka nam hovorila,ze keby bol ten byt hocikde inde,tak ho v pohode predame...kazdy si mysli,ze ked je to pod strechou,tak tam automaticky zateka...

evitkamalicka
14. apr 2010

my musime najprv mat postavene aspon zaklady, resp. holodom a az potom budeme uvazovat nad predajom bytu, lebo neviem kde by sme za ten cas byvali

zuzub
14. apr 2010

baby neviem či mi neodišla hlienova zátka, ale nie som si istá, len som si našla na intimke taký slabo hnedý hlienový výtok, ale nie veľa, to môže odchádzať aj postupne? 😕

evus
14. apr 2010

zuzb,je to onoooooooooooooo

zuzub
14. apr 2010

juuuj som normálne z toho vystrašená 😨

tinika
14. apr 2010

evus my sme kupili byt pod strechou a sme spokojni

evus
14. apr 2010

zuzub...neboooj,to je v pohode,uz len cakat,kedy to na teba pride 😉

tini...ale vela ludi ma voci bytom pod strechou predsudky,my sme aj dali do inzeratu,ze strecha je prerobena,a aj tak nic...ale my byvame v najhorsej bytovke v meste,vsade sa vsetko preraba a zatepluje a tu proste nic

evitkamalicka
14. apr 2010

my mame bytovku zateplenu a teraz nam idu robit buduci tyzden komplet v celej bytovke aj novu dlazbu

vavenka
autor
14. apr 2010

Evus, mozno pytate vela 😀

Tini no ja som riesila tehule z tejto temy, istotne je ich tu na MK hoddne vela 😀 😀 ale dik, aspon si ma rozosmiala 😀

Zuzi no ja uz ju tyzden nemam 😉 neboj nic, dnes budes vyplasena, budes sa sledovat, ani spat nebudes vediet, ale ked do zatra nic nepride tak sa upokojis 😉 niekotre idu po odideni zatky do 24 hod, niektore az o 3 tyzdne 😉

evus
14. apr 2010

vaven...no neviem,mne sa ta cena zda normalna...predavame komplet byt aj so zariadenim a v porovnani,co stale pozerame byty,tak cena je fakt v pohode

zuzub
14. apr 2010

vave no uvidíme, ale ešte by som nemusela ísť tak týžden aspon vydržať 😉

vavenka
autor
14. apr 2010

Evus ale ved jasnee, myslela som to viacmenej zo srandy 😅

Zuzi uz to neries, ked to pride tak to pride, drobec je uz ok, vahu ma, vykvaseny uz je, tak co 😉

zuzub
14. apr 2010

vave ty máš taký super flegmoš prístup, ja sa furt stresujem, ale fakt sa strašne bojím toho pôrodu 🤐

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi ale ved som pisala, ked mne odisla zatka, tiez som sa vyplasila, ale pravda je, ze to v podstate nic neznamena,.......
No - porodit musime, takze to, ze sa budem bat, mi nepomoze 😅 😅 snazim preto mysliet pozitivne a hlavne - ani neviem coho sa mam bat, kedze neviem co ma caka, ja som viac zvedava a nedockava, ako vylakana 😀 😀

tinika
14. apr 2010

vave ale sak sharku poznas ne? som myslela tu temu ze ako otehu a nezblaznit sa 🙂)
evi no my sme byvali aj predtym na samom vrchu ale sme nemali rovnu strechu ale skridlovu A a vyhovuje nam ze nam nikto nebucha po hlave 🙂) hoci treba slapat lebo nemame vytah, ale čosom počula v akom stave su vytahy v PO tak chvalabohu

vavenka
autor
14. apr 2010

Tini samozrejme ze ju poznam, dokonca osobne, ved ma fotila, ale tak stale ked riesime kto kde ako, tak v tejto teme, a nie ine temy 😀 😀 😀 😀

tinika
14. apr 2010

jasne

vavenka
autor
14. apr 2010

Co porabate dievcata v tomto case-necase?
Ja som sa pustila do zehlenia, ale 3 kosele som ozehlila a chrbat jak ma boli, normalne som si musela pauzu spravit 🙄 takymto tempom budem zehlit do polnoci 😀

vavenka
autor
14. apr 2010

Dnes mame fínale hokejove,c? 😉

zuzub
14. apr 2010

vave ja hokej nesledujem 😅
ja idem poobede do mesta, veľmi sa mi nechce, ale tak zase sa aspon vyvetrám. a žehliť by trebalo aj mne ale to sa mi tiež nechce 😀

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi 🙂 no ja som v pondelok mala riadnu turu, takze vcera som si dala pauzu, a dnes do toho necasu sa mi vobec nechcelo...
Zajtra sa mozno pojdem prejst, ak nebude prsat.....

tinika
14. apr 2010

vave ja som pozehlila včera večer a druhe pradlo este na balkone nevyschnute, som si chcela zdriemnut ale ked som sa dostala do postele mlady sa rozhodol ze mi to nedopraje a uz sme hore

tinika
14. apr 2010

čo hajate vsetky?

vavenka
autor
14. apr 2010

tini no ja som zehlila, zuzub sla do mesta a maminy sa asi venuju ratolestiam 🙂

tinika
14. apr 2010

vave a uz pozehlene? mne sa dnes nic taaak nechce

vavenka
autor
14. apr 2010

Tini no nie vsetko, uz som nevladala, ma boli chrbat, ale tak nejake kosele, tielka, podarilo sa 😉
Aj plachty na postielku konecne som oprala a ozehlila 🙂

tinika
14. apr 2010

no sak sa nepretrhnes treba oddychovat kym sa da 🙂

maxii
14. apr 2010

Ja som si veru poobede na 2 hodinky schrupla, jaaaaj, to bolo super 😀
Uz som zvedava na Katku a Kristinku 😵 😵

Vave a Zuzi, veru uz ste na rade 😀 😀 😀 a suhlasim s vave ze netreba sa dopredu kvoli porodu stresovat, lebo jednak ho mozete mat uplne super lahky hladky priebeh, a jednak na to sa asi dopredu neda nijak pripravit, len to brat tak ze ked to pride treba sa skoncentrovat a stastlivo porodit 😉 😉

slniecko4
14. apr 2010

ahojte babenky,
tak som sa dnes až teraz dostala k vám.. 🙂 ráno som požehlila,doobedu som bola u kaderníčky,doplniť melír,potom po švagrinkú a synovca,ale keďže je také "krásne" počasie,museli sme deň stráviť dnu.. 😒
vave,zuzub,niktorá z vás neporodila,ako vidím.. 🙂 teraz je už každý deň len o očakávaní,ktorá z vás zahlási,že už má bábätko na svete.. 😵 juj,jak sa s vami teším.. 😵
ináč,vave,ja som posledné týždne žehlila sediac na barovej stoličke,aspoň trochu lepšie na chrbticu a nohy opuchnuté..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre