Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
16. máj 2010

caute divecence,ako sa mame???

pre tie,co ste sa pytali na tie tatry,ze kde sme boli,tak v kezmarskych zlaboch to je vo vysokych tatrach kusok od tatranskej lomnice.byvali sme v takej turistickej ubytovni,nic nobl,ale varili fantasticky.5dni aj s polpenziou nas vysiel 120eur,takze nie je o com.tu je link na to ubytko

http://www.zlabyufranka.sk/

vavenka
autor
16. máj 2010

Mum Ingulik drzim palce a prajem nech ide ucivo rychlo do hlavky 🙂

Mum dakujem za cenne rady, snazim sa jej pocvicit s kozkami, aj ked je hore tak sa hrame, aj som ju uz na brusko skusala dat, krasne dviha hlavicku, sikulka nasa 🙂 A utesuje ma to, ze nakakane ma skoro v kazdej plienke, tak asponze to....

Joj ten pupocnik by uz mohol odpadnut - sa pise ze do 10 tich dni by mal sam, tak uz je najvyssi cas 🙂

Inak som schudla dalsie tri kila, takze "uz len" 7 🙂 uz som pod 70tkou (teda rano bolo 69,5 😀 ), co je pre mna hodne pozitivne 🙂

slniecko4
16. máj 2010

ahojte,
zuzub,malý je krásnučký.. 🙂 Ty brďo,ale rýchly pôrod si mala na prvorodičku. 🙂 že bez epidurálu,dobrá si.. 🙂 ako si na seba zvykáte?

vave,tak ty si zas suprová s váhou,ide ti to krásne dole.. síce,aj nám s tinikou to šlo,len už keď človek nevládze,sladkosti to zachránia a váha nepoteší.. 😀

evus,ste boli na apartmáne,alebo riadnej izbe? pozerala som ten link,celkom sa mi to páči,sa zberáme do Tatier.. len neviem,postieľku tam asi nemajú,čo?

tini,ty si ako riešila spanie s Paťkom v Tatrách?

katka444
16. máj 2010

ahojte,

zuzub misko je nadhernucky 🙂

janulik.j
16. máj 2010

Dnes je tak hnusne, ze sa tusim nikomu ani pisat nechce 😖

Mum drz sa, nech uz to mas za sebou. Si pamatam ako mi padol kamen zo srdca po statniciach. Ja som vtedy cakala Kubisa a ten sa teda raz za noc nebudil ani nahodou, bol hore rovno celu noc 😀

Zuzub je to tazke, ked placu a placu a ty uz si vysilena... ale niektore deti si tazsie zvykaju a tiez maju svojich 6tyz adaptacnych, tak sa casom tiez ukludnia. Nas Kubko pravidelne plakal na vecer aj 3hod. skratka s vecerom byval nervozny. A trvalo mu hrozne dlho kym stratil tu nervozitu, aj ked bol uz vacsi a neplakal. A po kupani maval hrozne zachvaty placu, ale cca do 2tyz. mu to preslo. Niektore deti si zvykaju aj dlhsie... Vsetko chce skratka cas pri tychto najmensich krposkoch, aj ked clovek uz niekedy nevladze 😵

zuzub
16. máj 2010

ahojte, my dnes máme taký nijaký den, malý je uplačkaný neviem či ho trošku bruško nebolelo.teraz ale spinká tak sa idem naobedovať.
kočky neviete niečo poradiť na odgrgnutie? malý vôbec po papaní negrgá a často sa mu štikutá aj 3x za den ☹

tinika
16. máj 2010

zuzi nasmu sa tiez často čka, hlavne ked sa vela smeje alebo ked nahodou sa mu vrati grcka
nas tiez maval problem odgrgavat, bud sme ho nosili na pleci a ked ani tak tak sme ho ali lahnut a on potom sam odgrgol ked sme ho z postielky opat vybrali alebo troska brusko zatlačit ked ho mas na ramene ale nie silno aby negrckal

zuzub
16. máj 2010

no hádam to s tým grganím až taký problém nebude...
pridala som nejaké foto do albumu 😉

janulik.j
16. máj 2010

Zuzub krasnucky je na spapanie 😉 Ja som davala Kubka odgrgavat cez rameno al. sme ho drzali, ked bol v perinke rovno. Treba vydrzat niekedy to moze trvat aj 15 min. ale je dolezite, aby si odrgol hl. ak ho boli brusko, aby mu v nom nezostaval vzduch 😉
Ja som teraz 2hod. zehlila 🙄 a idem sa na chvilu nalozit do vane.... Kubko ma dost silny sopel, takze nas caka zas tazka noc...

tinika
16. máj 2010

no my sme tiez dlho odgrgavali ale v noci ho bolievalo brusko tak sme si museli dat zalezat a ked nahodou ho bude boliet brusko tak nam pomohla tepla plienka prilozena na brusku, nic ine nepomahalo

tinika
16. máj 2010

strasneeeee sak ja vazim jak v 33tt ::::(((((

mum_to_be
16. máj 2010

caute, tak som sa skoro cely den ucila, brrr... dakujem vam vsetkym za podporu, dufam, ze to nejako zvladnem... janulik, take ze verca celu noc hore, tak to by som urcite nezvladla. ja si hovorim, ze konecne som si rano dospala, ked bol vikend, lebo verca teraz spinkavala cez obed 3 hodinky, ale rano uz zahajuje den okolo pol siestej, no a kedze ja sa ucievam tak do dvanastej, vies si ma potom rano predstavit... este ze tu mam nasich a svokrovcov... akoze uz nikdy by som sa nedala nahovorit na druhu vysku... a este pocas materskej, je to strasne. ked som chodila na prvu, denne, bola to uplna pohoda, mala som cas, chut, mohla som si zorganizovat cas, ale takto... no nic, idem este ku kniham... papa, drzte sa vsetky!

mum_to_be
16. máj 2010

zuzub, misko je krasny, na ten usmev na poslednej fotke podla mna hned zbali vandusku alebo kristinku. 😀

mum_to_be
16. máj 2010

tinika, tak ta vaha ta asi dost trapi, vsak? skoda, ze sa ti nepodarilo dlhsie kojit, to by sli tie kila dole same... takto asi budes musiet nasadit daku dietu a cvicit. ale to zvladnes, neboj.

tinika
16. máj 2010

mum a ty studujes uz druhu vysku? no ja uz som na take leniva ale poznam to ponocovanie, ja takto pracujem pravidelnie tak december - april 🙂)

tinika
16. máj 2010

mum no vaha sla dole v podstate hned kym som dosla z nemocky, ale potom akosi sla spat hore :( nestihala som pravidelne appat bo ked maly spal ta ja rychlo pratala, robila a tak, no skusala som salaty večer a tak ale nedobre mi robia na zaludok, tazko mi je :( ani jogurty nemozem .((( dačo musim vymysliet, nech uz aspon padat prestane nech mozem an korčule vypadnut

tinika
16. máj 2010

vies ja uz si ani kupt na seba nic neviem, v obchode maju vsetko dlhe a uzke :(( abo bars vyčačkane, alebo s velkym vystrihom proste hroza a mam z toho depky trocha

tinika
16. máj 2010

a dnes taky smutny den uprsany a este kamoska mi napisala ze jej dnes zomrela mamka :(((

mum_to_be
16. máj 2010

tinika, tak to je den blbec, ... chudatko kamoska, to musi byt strasne tazke... vtedy si clovek uvedomi, akymi banalitami sa niekedy zapodieva...
aj ja som uz na to studium asi leniva, ale ani nemam cas, ako uz mam svoju rodinu, to je asi to najhorsie, inak ma to celkom bavilo. (ale teda jasne, taketo narazove ucenie ako ku statniciam sa mi moc nepozdava, asi ako kazdemu...)
a s tou vahou urcite daco vymyslis. nie ze by to bolo az take podstatne, kolko clovek vazi, ale ked to trapi teba samu, urcite s tym skus daco robit.

mum_to_be
16. máj 2010

janulik, ako ste na tom s rozpravanim? chce sa jakubkovi rozpravat? zacinas spajat dve slova alebo este nie?

tinika
16. máj 2010

mum veru strasne to musi byt
a ja tiez uz som leniva, akoze studujem zakony a tak ale čo potrebujem a nemusim to vediet recitovat hihi
svagrina tak nechala skolu v 4 ročniku a ze si urobi popri robote a rodine a to stačilo zatnut zuby a dotiahnut ročnik jeden :/ bo zo 4 len skusa jej chybala

mum_to_be
16. máj 2010

vies, ja to uz teraz chapem, ako sa na to niekto moze vykaslat celkom na konci, je to strasne tazke popri dietati...
ale mna nasi od druhej skoly odhovarali a ja som proste chcela, no a aj napriek tomu nesuhlasu mi vzdy pomahali, hlavne teraz s varovanim veroniky, takze uz to nejako MUSIM dobojovat...

tinika
17. máj 2010

mum držim ti palce, ale moja svagrina este bola vtedy slobodna

tinika
17. máj 2010

a ten pocit potom bude stat za to 🙂

janulik.j
17. máj 2010

Mum no obdivujem ta pri dietati ucit sa a este cakat druhe ako bonus 😀 Ale si predstav aka budes potom na seba pysna!!! ja si to neviem predstavit aj sa ucit aj zvladnut domacnost, navarit a upratat a tak. Je ine ked este pili mliecko drobcovia, seba clovek odbije aj parkom, ale takto sa neda nevarit. Ale ved sme zeny a my zvladneme predsa vsetko 🙂 😉
A Kubko rozprava vsetko a stale. Je ako taky maly papagaj vsetko co poviem sa snazi zopakovat, tak sa na nom nasmejeme. Spaja uz tiez napr. deti - hop hop, ked skace s neterkou a synovcom na trampoline 🙂 Niekedy som sama hrozne prekvapena kolko toho uz chape, ked mu nieco rozpravam...

Tini ja som tiez fajne pribrala. A hl. mi ovislo brucho a nic s tym neurobim, pretoze to mi ovisla koza a na to mi ani cvicenie nepomoze. Mam z toho tiez niekedy komplexy hl, ked vidim ine mamicky s plochsim bruchom ako som ja mala pred porodom 🙄 😵 Ale mangel mi stale tvrdi, ze teraz som ovela viac sexy a zenskejsia (a ja mu to vyvracat nebudem 🙂 )

mum_to_be
17. máj 2010

tinika, tak ked bola slobodna, to asi spravila dobru blbost... ale pre studentky s malym dietatom veru pochopenie mam...
janulik a vsetky, vobec ma neobdivujte, len mi drzte palce. ked sa mi to podari dotiahnut, potom ma mozete pochvalit... ale ako stale pisem, bez intenzivnej pomoci by som to nedotiahla do piateho rocnika... hlavne nech sa mi dari teraz efektivne ucit a nech to o tie dva tyzdne spravim... papa, idem na to, kym verca spinka,...

tinika
17. máj 2010

janulik tak to mas super manzela, ten moj si furt protireci, ked je v obchode ta mi zavola či nechcem dačo sladke a potom zase ze mam cvičit hihi ale ja mam fakt velke obrovske brucho ako v tehu len sa citim este tučnejsia 😒

mum_to_be
17. máj 2010

janulik, a nepridas daku novsiu jakubkovu fotku?

evus
17. máj 2010

slni,byvali sme na normalnej izbe,kupelne spolocne,ale boli sme sami na celej ubytovni,maju tam aj dva apartmany s kupelkou a weckom...inak maly spal medzi nami a Karin mala svoju postel

tinika
17. máj 2010

evus a kolko vas to asi stalo? abo hod nazov ubytovne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre