Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
22. jún 2010

@vavenka ta parada .)

evitkamalicka
22. jún 2010

@tinika veru zletelo, cca za 5 tyzdnov uz budeme štyria 😵

tinika
22. jún 2010

🙂 a nevadi ze nebude dievčatko? 🙂

evitkamalicka
22. jún 2010

@tinika nevadi aspon budem mat doma 3 ochrancov 😀 😀 😀

tinika
22. jún 2010

no pri mojom stasti tiez budem mat len havu zenskeho rodu hihi

mum_to_be
22. jún 2010

ahojte dievcata, my sme boli cely tyzden prec, naskor v bratislave u segry a potom zase vo zvolene u kamaratov. tak som tu dlhsie nebola. ale docitala som, pozrela som drobcov, jeeeeej, krasni su!!!! ja som narobila snad 200 fotiek, su na FB, ked ma niektora este nemate, napiste mi to IP, poslem vam meno. 🙂 verca rozprava o 106, je to uzasne! co sa tyka kojenia, nie je to take samozrejme, ako si clovek na zaciatku mysli... ja som mavala tiez problem s tym, ze sa verca nevedela prisat, hlavne vecer, ked uz asi bola unavena. a navyse som ju cely ten cas kojila s klobucikom.

mum_to_be
22. jún 2010

... musela som odbehnut... ale som rada, ze sme to nevzdali, tiez sme parkrat davali z flasky (materske mlieko), a nakoniec sme to potiahli do 13 a pol mesiaca. pri romankovi dufam, ze to pojde tiez, pripadne aj dlhsie, lebo verca mi uplne odmieta umele mlieko, tak aby sme sa potom tomu vyhli. ved uvidime... aj ja uz sa pomaly blizim k 30.tt, hroza, ako to letiiiii.... hovorim si, ze si to musim este do porodu vychutnat, teraz je to vcelku pohodka s vercou. potom to bude nacas znovu zaberak s dvoma detmi, ...

vavenka
autor
24. jún 2010

Ahoj mumik 🙂

Ja chvalabohu musim klopat, po prvom tyzdni bolavych a krvavych bradaviek ako keby utal, nemam ziaden problem, kojim ako keby to bola vec, ktoru robim odjakziva 😀 ale uvedomujem si ze to tak nemusi byt a moze prist den ked sa to zmeni a viem ze nie kazda ma to stastie, takze som velmi vdacna.....

Vcera sme boli na promociach bratrancovi, dnes som sa motala po kosiciach a boli sme pozriet tatika v robote, aj moji kolegovia tam boli, tak som sa dosla pochvalit 🙂 a vecer sa chystam do mesta na kafe s dievcatami, som zvedava ci sa mi podari aspon na hodinku 😅

ingulik
24. jún 2010

ahojky...pozeram ze preberate kojenie...no nam s Nikou to slape ako hodinky od prvej chvile a ja si to neskutocne vazim....so mnou na izbe boli zeny, ktorym sa nedarilo a bolo to hrozne....na druhej strane Nika nechce papat nic ine iba mliecko....

mum_to_be
24. jún 2010

ahojte, a som promovana 😀 ... zajtra budu fotky na FB.
ja mam teraz problem co sa tyka prs, ze sa mi zacina tvorit kolostrum (alebo ako sa to spravne vola) a uz tretikrat v priebehu dvoch tyzdnov mam taky lokalny zapal, je to velmi bolestive. ked som kojila, problemy s tymto som nemavala, mozno 1-2 krat, a teraz... no vidite, a to mam do porodu este 3 mesiace...

ingulik
25. jún 2010

ahoj
no mum...bôahozelam este raz....mna cakaju promocie v utorok 🙂

mum_to_be
26. jún 2010

ingu, parada! drzim place. u nas to bol fakt pekny den, aj veronika v pohode vydrzala to cestovanie, samotnu promociu aj v restike. 🙂 spat isla o pol desiatej bez okupania! 🙂

vavenka
autor
26. jún 2010

Ahojte dievcata 🙂

Gratulujem k promociam, kurnik ten tyzden zas zbehol ako voda, pridava, Vandine fotky - vcera mala 7 tyzzdnov 😉

slniecko4
27. jún 2010

čaute babenky,som tu dlhšie nebola,ale včera som mala poslednú skúšku a už som druháčka. 😀
vave,vanduška je nááááádhernááááá.. 😵

slniecko4
27. jún 2010

vydarili sa nám všetky tie detičky naše,že? môj mm hovorí,že naša Peťka si z nás len to najkrajšie vzala.. 😵 tak neskromne.. 😀

tinika
27. jún 2010

@slniecko4 veru veru a kazdy si povie ze to jeho najkrajsie hihi

mum_to_be
27. jún 2010

slniecko, gratulujem, zas mas na cas pokoj, vsak? parada!!! 😎 😎 😎

mum_to_be
27. jún 2010

my sme dnes boli zase v zoo, tentokrat aj s ocinkom, bolo supeeeer. verca je do zvieratiek skratka hotova. 🙂

mum_to_be
27. jún 2010

o tyzden vyrazame do chorvatska 🙂))) tesiiiiim sa...

ingulik
27. jún 2010

mum to je super, ja som tiez zvedava ako to Nikca zvladne ale snad v pohode....
...inak baby...MS meska, ja budem testovat asi 😉

tinika
27. jún 2010

@ingulik vazne? noooo tak asi vazne druhe kolo sa rozbieha hihi to budem az v tretom kole ja hoci ja by sla aj hned ale ta prakticky nezvladam pracu a dve deti a bez vytahu

ingulik
28. jún 2010

bre ranko babule...no testik som spravila hned rano...slabunko pozitivny bol, ale inak priznaky tehu vobec ziadne....ja neviem co si mysliet, ani k dr. sa neviem dovolat, ze by som sa objednala.....

slniecko4
28. jún 2010

mum,ďakujem.. 🙂 a závidím v dobrom dovču,my ideme s Peťkou na víkend do Tatier. 🙂
ingu,môžem tíško blahoželať už? 😵 keď už bol slabunko pozitívny,už to bude len silnieť. 😵 juj,teším sa s tebou. 😵
tini,čiže ty kedy nastupuješ na druhé kolo? 😀

ingulik
28. jún 2010

slni....tisko mzes, hoci ja sama mam zmiesane pocity 🙂

slniecko4
28. jún 2010

ináč,babenky mamičky,neviete,včera som dala Peťke na obed králičie mäsko,ryžu,karfiol,mrkvu a vňať petržlenovú a na rúčkach sa jej vyhodili červené fliačky.Môže to byť z petržlenovej vňate,keďže som ju nevarila,len zmrazenú,čo sme mali,som zmixovala do ostatného? dnes to má už lepšie,len som tipovala,na čo mohla zareagovať.

evitkamalicka
28. jún 2010

ahojte,

jeeej zeby dalsia tehulka?

slniecko4
28. jún 2010

ingu,tak sa tíško teším s tebou. 😵 😵 😵

slniecko4
28. jún 2010

evi,ty o chvíľu rodíš,tak na tvoje miesto ide ďalšia.. 😀

evitkamalicka
28. jún 2010

@slniecko4 no ved treba, vsetky pekne zaradom

ingulik
28. jún 2010

slni moze to byt petrzlen kludne ale aj karfiol.....
jej zavidim ze Vam babatka papaju, nasa Nika nechce nic poriadne papat....sem tam spapa par kuskv maska a zemiackov z mojho taniera ale inak nic, len kasicku na veceru, puding na desiatu a ked sa podari nejaka vyziva s keksikmi tak je to uspech....skusala som vsetko mozne ale jest nechce, stale len didu pyta.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre