Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
28. nov 2010

@tinika tini krásna tortička, šikulka si 😉 a Paťkovi všetučko len to najlepšie prajem, nech ste zdraví a máte sa dobre 🙂

tinika
28. nov 2010

@zuzub dakujem a tu tortičku som ja nerobila .)) nie som az taka pekarka 🙂)

tinika
28. nov 2010

@katka444 vdaka

tinika
28. nov 2010

@zuzub aj tebe dakujeme

ingulik
4. dec 2010

ahojte baby...po dlhsej dobe sa hlasim...mam otazocku...prevarali ste detom normalne mlieko? a ake ste davali....polo alebo plnotucne? dakujem za radu 🙂

evitkamalicka
5. dec 2010

ahojte,

@ingulik my sme neprevárali kedže dávame trvanlivé, len zohrievame a dávame polotučné

ingulik
5. dec 2010

@evitkamalicka evit dakujem, ja mam tiez trvanlive a som nevedela ci treba aj to prevarit alebo nie 🙂

vavenka
autor
5. dec 2010

Caute zeny, ako sa vam vodi?
Nam nic moc, Vanda je chora, v stredu rano sa zobudila s teplotou, vo stvrtok uz aj zabaly som jej davala, nad 39 jej vyskocila chudinke... Teraz uz druhy den bez teploty, ale zato kasle prvu ligu, vyfasovala aj atb ☹ aj my sme chori s polovickou, joj hrozne to je, vonku sme neboli ani nepamatam, Vanda je mrzuta hrozne, dnes len so mnou chcela byt a len po rukach sa nosit, no katastrofa.....
Dufam ze vase ratolesti sa maju lepsie 😉

tinika
6. dec 2010

ako ste mikulasovali 🙂 my sme mali včera navstevu aha a patko dostal somarika

zuzub
6. dec 2010

ahojte 🙂 vavenka tak Vanduške skoré uzdravenie.a aj vám s polovičkou nech ste rýchlo fit 😉
my celkom fajn, ale tiež som minulý týžden behala s Miškom po doktoroch lebo máme problém s kakaním tak sme boli aj na chirurgii, ale je to našťastie ok vraj je to len zápcha, ktorá býva u bábätiek pri prechode na príkrmy tak dúfam, že sa to zlepší lebo sa chudatko moje tak natrápil, že až sme si to spolu aj odplakali....
inač dobre zuby ešte nemáme ani jeden a už čakáme že nejaký vykukne 😀
@tinika ten somárik je kráaaaasny 😉
my ideme mikulašovať dnes, chceme ísť do mesta je podvečer zasvietenie vianočného stromčeka aj trhy začínajú a taký program tam je, chceme využiť kým je mm doma lebo od utorka do piatku chodieva na služobky do BA až do Vianoc tak je málo s nami ☹ a večer sa chystám piecť medovníky.
a ozaj začala som s Miškom chodiť na tanec s bábätkami strašne sa mu to páči 😵

tinika
6. dec 2010

@zuzub u nas uz su trhy dlshie uz som mala aj medovinu aj punc ale tatko nie tak dnes ideme aj na mikulasa aj medovinu 🙂
fakt je aj tancovanie s babatkami? 🙂 super, my sme chodili plavat s malym ale uz sme skončili kurz a na dalsi teraz nemam ani v zime bars nechcem po snehu soferovat tak čakame do jari

vavenka
autor
6. dec 2010

@zuzub fiiha, ze tanec s babatkami, musi to byt super 🙂 joj mne uz doma zasibava, uz skoro tyzden doma cucime... dufam ze este 2-3 dni a bude Vandusa ok, lebo aj jej uz je dlho a mne dochadza inspiracia, ako ju zabavit 😅

vavenka
autor
6. dec 2010

@zuzub fiiha, ze tanec s babatkami, musi to byt super 🙂 joj mne uz doma zasibava, uz skoro tyzden doma cucime... dufam ze este 2-3 dni a bude Vandusa ok, lebo aj jej uz je dlho a mne dochadza inspiracia, ako ju zabavit 😅

vavenka
autor
6. dec 2010

sa mi to podarilo poslat 2x 😀

zuzub
6. dec 2010

@tinika aj ja som chcela s Miškom na plávanie ale je to dosť drahé 119€ jeden kurz 😝 a teraz po prerábke sme bez penazí, tak možno niekedy na jar ked zas čosi našetríme.
@vavenka ja ti verí doma je to fakt o držku ja musím ísť každý den vonku.ten tanec je fakt super bábo máš v šatke alebo nosiči a taká jedna mamička to precvičuje a vedie a na rôznu hudbu sa tancuje.býva to 1x do týždna a jedna hodina stojí iba 1,20€
a čo už máte pokúpené darčeky? 🙂

vavenka
autor
6. dec 2010

ja uz co - to mam.... v podstate uz len ked mi nieco padne do oka, tak kupim.... Zasranej som pokupila hracky hlavne, predpokladam ze zas dostane plno handier od rodiny, takze toto budem riesit az po, aj vypredaje budu.... No a drahy dostane tielka a sportove ponozky -. to si zazelal 😀 nasim malickosty, svokrovcom deku taku fajnu a kalendar s fotkami malej som dala robit, a krsnatu tiez mam uz, malu ruzovu motorku, nejake hracky, taky ten nafukovaci valec na batolenie, to som aj Vande kupila a este nejake drobnosti, knizky repolerove, drevene obrazkove kocky, take ako este aj my sme sa s nimi hrali 🙂 takze uz v podstate som hotova s darcekmi 🙂

Joj a nasi boli v sobotu mikulasa priniest, tak mm dostal mikulassku ciapku a kravatu so santa clausom co svieti a hraje 😀 😀 a samozrejme ovocie a cokoladky 😉

zuzub
6. dec 2010

@vavenka fííha vavenka, tak ty už máš inak nakúpené, ja tiež len také drobnosti kozmetiku a tak a mojej mamine a svokrovcom sme tiež dali kalendár urobiť, ale tento rok ani nič extra nekupujeme aj sme všetkým povedali, že nech ani oni nám nekupujú len nejakú maličkosť.Miško už dostal darček od mojej maminy kúpila mu komodu takú tú so žirafkou k postieľke. a my budeme musieť kúpiť autosedačku a vôbec neviem akú 😕 tini vy máte akú kúpenú?
Vavenka a v noci ako Vanduška spinká už lepšie? a ešte kojíš?

tinika
6. dec 2010

@zuzub ved preto neideme na dalsi kurz tiez teraz neame u nas stoji 120 prvy som mala za 20 lebo sme dali maleho poistit a poistovna preplatila 100 aj tak sme ho chceli poistit tak aspon z toho este niečo mame 🙂

zuzub
6. dec 2010

@tinika dik tini a od koľkých mesiacov ste používali?

tinika
6. dec 2010

@zuzub no v lete sme z dovolenky isli 13teho augusta 🙂 a vtedy sme kupili to mal necelych 9m. ale vajko uz bolo male

zuzub
6. dec 2010

@tinika no my už máme teraz máme vajíčko primalé tak neviem ,ale chceme kúpiť až po novom roku len máme ísť k svokrovcom na východ medzisviatkami tak to musíme požiať od kámošky oni majú trošku väčšie vajíčko ako my.

tinika
6. dec 2010

@zuzub no my sme mali vačšie vajko tak dlhsie vydrzalo .)

vavenka
autor
6. dec 2010

Joj dievcata ja neviem vobec ako to bude s autosedackou ☹ vajco je sice ze do 13 kil, ale sa mi zda byt uz teraz take akurat ale kedze nemame vlastne auto, len mm ma firemne a tam nemozme nainstalovat velku autosedacku na fix, tak neviem... bude to o drzku to furt vyberat a davat nazad... dufam ze vo vajci este nejaky ten mesiac prezijeme 😀

@zuzub no spinka ako tak... tuto noc relativne ok, asi 3x sa zobudila a do polosmej potiahla, ale noc predtym to bolo horsie 😅 a kojim - ako tak.... cez den uz nechce velmi prsnik, ale v noci a rano si este da... ale mam pocit ze mlieka sa mi uz netvori tak ako by som si to predstavovala, takze uz mam doma kupeny sunar, pre pripad....

vavenka
autor
6. dec 2010

Sme sa boli trocha pofotit min tyzden, tak par ukazok 😉

vavenka
autor
6. dec 2010

Tieto su este neupravene... Mam asi 200 zaberov, upravil mi len tych 6, mam si povyberat ktore este chcem....
Sa tesim, len skoda ze ten moj chlop sa nedal nahovorit 🙂

tinika
6. dec 2010

@vavenka kraaaaasa

vavenka
autor
6. dec 2010

@tinika dakujeme 🙂 dufam ze do vianoc sa dostanem aj k ostatnym, chcem spravit z toho nieco pre mm, bud album, alebo nieco vacsie na stenu, alebo salku do roboty s fotkou nasou, este som sa nerozhodla 🙂 joj inak mam strasny problem mu vymyslat darceky 😠 😅 pre inych celkom v pohode, ale chudakovi nikdy neviem co, ci je to pod stromcek alebo k narodeninam 🙄

zuzana1710
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
6. dec 2010

@vavenka my sme s mm minuli rok si dali hrnčeky s našimi foto take čo su čierne a ked daš horuci napoj tak sa ukaze foto 🙂 a ja tiez mam problem čo kupovat, bo mm nič nepotrebuje furt hovori a to tak ze oblečko musi vyskusat a knihy som len raz kupila nastastie som trafila ze sa mu pačili 🙂 viem ze velmi chce take oranzove tričko ale nikde som ho nevidela a teraz ani nic nechce bo ze nemame peniaze

slniecko4
7. dec 2010

ahojte babenky,
@vavenka,nááááááááááááááááááááádherné sú tie fotečky, krása.. 🙂
@tinika, aj ten somárik je zlatý, som pozerala na fcb.. 🙂 aj ty tam máš umelecké fotky s Paťkom,že? To kde ste sa dávali fotiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre