Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
7. dec 2010

ahojte babulky,
konecne som po dlhej dobe zavitala k vam. nestiham...mala je strasne sidlo, cely den jej musim vymyslat program tak radsej vascinou vypadneme niekam na cely den.
tie vase deticky uz paradne narastli...kraaasne su...
inak sa mame fajn, akurat od vcera mame cirkus z vecernym spanim tak uz druhy den sla spat po hysaku... neviem co jej zasa sadlo na nos, ale dufam ze to skoro prejde...
a fotecky mate kraaasne 😵

tinika
8. dec 2010

@slniecko4 ahoj, kamoska foti ako koniček tak občas pofoti aj nas

tinika
14. dec 2010

ta čo kocky kolače pečiete ze vas tu net?

katka444
14. dec 2010

ahojte, ja nepeciem. vcera mi mm oznamil, ze nejake objednal na vianoce, tak uz mam napecene 😀

katka444
14. dec 2010

ale ten cas leti. my sme mali vcera uz 8 mesiacov 😲 . A ja od maja idem do prace ☹ . ked si nato pomyslim tak mi neni najlepsie. ale co uz, raz to musi byt. kolegyna je tiez tehotna a v marci rodi. takze su strateny. no aspon ze starke su obe uz na dochodku, tak sa mozu prestriedat.

katka444
14. dec 2010
tinika
14. dec 2010

@katka444 pekne od neho ze ta setri .)
waaaw ze 8m. sak mam pocit ze my pomaly rasteme a vy nas obehnut chcete 🙂) a prečo ved namiesto teba nemaju nahradu? boze a kolegyna bude 3r. a si uzije? a ty chuda hned od roka? ja si neviem predstavit ze by som uz sla do prace od maleho

katka444
14. dec 2010

ta co je za mna nahrada ostava ako nahrada teraz za tu druhu kolegynu. to je robota, ktoru sa nenaucis za rok, takze tam vzdy musi byt niekto, kto to "ovlada". no ona dlho na materskej nebude. bude slobodna mamicka bez partnera s uverom, takze pojde skoro do prace spat.
teda sere ma to, ale co uz 😒
joj veru a vy uz mate prve narodeniny za sebou. strasne to ubieha.

tinika
14. dec 2010

@katka444 veru leti ako voda sa utesujem ze este aspon jedno dieta budeme mat 🙂) bo inac to rychlo ubehne a budeme len pracovat 🙂

slniecko4
14. dec 2010

babenky, čaute.. 🙂
@katka,ahoj,malá je náádherná,to ti nejak rýchlo ubehlo,že už 8 mesiacov.. fúha.. 🙂 čo sa týka roboty,ja som tiež nechala Peťku 9 mesačnú doma,aj ma to mrzelo,ale ako tinika píše,tiež sa utešujem,že ešte jedno bábo budeme mať,lebo keď raz do 65 budeme robiť,tak nech si aspoň čo-to užijeme.. 🙂 vy nechcete druhé?

tinika
14. dec 2010

@slniecko4 ta čo uz ked taka je doba, v amerike su na tom este horsie 6tt a konec jenda mamina sla hned po porode do roboty bo babo malo problemy aby ked ho pustia mohla byt s nim .( takze ten vas rok je dlhhyyy oproti nim

vavenka
autor
15. dec 2010

caute kocky, tak pozeram ze tu je vela pracujucich mamin, mate moj obdiv zeny, nasa Vanda mala prednedavnom 7 mesiacov a je na mna taka naviazana ze si to ani predstavit neviem, nieto este zrealizovat..... Ale tak ked sa musi tak sa musi ☹
Vanda je uz ok, zdrava, akurat ze v pondelok sme nestihli poradnu 😀 som si poplietla casy.. No co uz, pojdeme o tyzden...
Tini som na fb pozerala tvoje vence, sikulka si 😉
Aj mum ma kraasne fotky, normane rodinka uzasnych, fakt, chcela by som vas minimalne za susedov, strasna pohoda z vas ide 🙂

@katka444 kristinka je zlatunka 🙂

Ako sa mate vsetky? Darceky nakupene? 😉

tinika
17. dec 2010

@vavenka dakujem 🙂

ingulik
22. dec 2010

ahojte babule....nejako nie je cas sem zabludit....aj ked obcas nakuknem ze co nove....mrzi ma ze musite niektore do prace, ja by nemohla lebo Nikca je taka zavisla na mne, ze ani na wcko sama nechodim 🙂
inak noveho nist, Vianoce sa nam blizia zavratnou rychlostou (vobec sa na ne netesim)....tak som Vam chcela vsetkym popriat pokojne a nicim nerusene sviatky, vela darcekov a ziariace ocka deticiek pri vianocnom stromceku, nech rodinnu pohodu nenarusaju nezmyselne spory....krasne vianoce 🙂

slniecko4
22. dec 2010

ahojte babenky, pozerám,že rozoberáte závislosť detí na vás a prácu.. Moja Peťka bola,resp. je na mňa tiež neskutočne naviazaná,ale keďže som nemala na výber,musela si aj ona zvyknúť.. Dobré na tom je,že je doma s babkou,že ju neťahám po jasliach,ani po opatrovateľkách.. Ráno ju nakojím a ona ešte spinká,keď odchádzam,tak si to nevšimne,ale zas poobede,keď prídem,až kričí od šťastia a to sa už potom odo mňa ani na krok nepohne,aj na wcko so mnou chodí.. 😀
@ingulik a prečo sa netešíš na vianoce??? ja vianoce milujem,le akurát mám angínu,tak to nie je nič moc,ale stromček už ozdobený. 🙂
@vavenka,darčeky pokúpené,akurát ešte svokrovi nemám,ale to asi až zajtra pôjdem,bo dnes ešte som taká nijaká z tej úžasnej angíny.. 😒
ináč vám babenky prajem krásne sviatky plné pokoja,lásky a radosti a všetko všetučko dobré v Novom roku 2011. 😵

zuzub
22. dec 2010

ahojte kočky 🙂 nemáme kedy teraz koníkovať mm bol do včera na služobke v BA a vrátil sa chorý tak si viete predstaviť.... 😝
chcem vám všetkým popriať krásne vianoce, veľa veľa zdravíčka ,spokojnosti, pokoja nech vám detičky robia radosť a nech sa máte najlepšie ako sa len dá 🙂

tinika
22. dec 2010

@zuzub aj vam krasne sviatky a hlavne zdravičko, nas tato sa uz tiez stazuje na hrdlo tak dufam ze nebudeme mat chore sviatky

katka444
23. dec 2010

Ahojte,

prejem vsetkym NÁDHERNÉ VIANOCE, a hlavne vela ZDRAVÍČKA. 🙂

tinika
23. dec 2010

aj ja všetkým prajem krásne sviatky plné pohody a radosti v kruhu najbližších

tinika
23. dec 2010

aj ja všetkým prajem krásne sviatky plné pohody a radosti v kruhu najbližších

vavenka
autor
23. dec 2010

Ja sa taktiez pripajam, stastne a vesele prajem vasim rodinkam 😵 😵

tinika
31. dec 2010

Do nového roku veľa splnených snov Vám prajem. Nech Vaše srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Vám radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? ..
No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

tuzimpobabatku
31. dec 2010

N Z E R Á T

Milé snažilky,

mám na predaj PROFERTIL, 82 tabliet, exp. 07/2011. Manželovi pomohol, čo nám z balenia zostalo už nepotrebujeme, tak ho predávam za symbolickú cenu 50 eur.
V prípade záujmu mi píšte do mojej internej pošty.
Pekný deň 🙂

nikka_
31. dec 2010

Baby takže všetko naj v novom roku Vám prajem..

tinika
1. jan 2011

@nikka_ aj tebe 🙂

katka444
1. jan 2011

vsetko naj naj naj do noveho roku 🙂

tinika
1. jan 2011

@katka444 boze baby, sak vy nas stale dobehujete, mate 8 mesiacov fuuuha

katka444
2. jan 2011

@tinika uz osem a pol. 13teho mame 9. inak uz lezieme po styroch. ale sediet sa kristinke vobec nechce. to sa vzdy zvali.

tinika
2. jan 2011

@katka444 🙂 sikulka, neboj aj sedeti bude, moj prv sedel potom plazil a lozit začal len pred mesiacom a teraz uz aj chodi sa mu chce, ale to strasne leti

zuzub
2. jan 2011

čaute kočky 🙂 všetko dobré prajem do nového roka 😉
juuuj veru ten čas rýchlo uteká, za chvíľu pôjdu krpci do školy 😀 my máme 10. osem mesiacov...
inak sme sviatkovali celkom dobre boli sme aj u svokrovcov na východe a teraz vegetíme doma mm je doma až do 10.januára a potom mu asi zase začnú týždnovky 😒
Miško nám na Silvestra ochorel, museli sme utekať k doki, má zapálené hrdielko a mal vysoké teploty, ale tiež už mu našťastie prešli.a hlásim, že prvý zub na obnzore už vido jak sa prerezáva som zvedavá koľko mu to bude trvať 😀 a už sa vie sám posadiť z ľahu na brušku a z chrbta sa mu raz podarilo 😀 ale štvorkovanie nám nejde lebo sa stále chce dvíhať do stoja, tak uvidíme.....

tinika
2. jan 2011

@zuzub sikovny, prajem nech zubky vyjdu rychlo a bez trapenia

tinika
2. jan 2011

@zuzub sikovny, prajem nech zubky vyjdu rychlo a bez trapenia

tinika
2. jan 2011

@zuzub sikovny, prajem nech zubky vyjdu rychlo a bez trapenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre