Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. apr 2011

@vavenka takze mas pravidelnou podivanou na hrašok 🙂)

vavenka
autor
26. apr 2011

@tinika no uz to pomaly bude aj fazula 😉

tinika
26. apr 2011

@vavenka aj som chcela napisat fazula .)) ale reku ty si vravela ze mate hrasok 🙂) tak hrasok 🙂) my uz mame pomaranč .)

tinika
26. apr 2011

uz sa tesim ako tu budeme kukať či uz rodime .)))

tinika
26. apr 2011

@vavenka tato uz predychal? 🙂

vavenka
autor
26. apr 2011

@tinika no sak hrasok rastie, nem? Uz z neho pomaly bude fazula a potom aj my prejdeme zo strukovin na citrusy 😀

vavenka
autor
26. apr 2011

Noo, uz ciastocne predychal, ale este stale je z toho tak trocha mimo 😀

tinika
26. apr 2011

@vavenka no sak preto som chcela uz fazulku napisat 🙂) ale reku ze aky ste velky 🙂)

vavenka
autor
26. apr 2011

Tini no sak a? Co myslis? 😉 Jasne ze uz sme velki 😀

tinika
26. apr 2011

@vavenka :DDD to vies, my uz sme boli taki davno, uz sme aj zabudli 🙂)))

mum_to_be
26. apr 2011

@vavenka - 😀 sa smejem, ze predychal. 🙂)) fuha, nasa verca je teraz strasna jedoska. katastrofa niektore dni... takze keby som bola tehu ja, tiez by som veru predychavala...

evus
28. apr 2011

krasny den sa praje 🙂 ....ake krasne spravy tu citam,co som tu po straaaasne dlhom case...gratulujem vsetkym tehulam,nech vsetko prebieha tak ako ma,tesim sa s vami...

vavenka....no tedaaaa,ty si ma asi prekvapila najviac...nechce sa mi citat vela stran dozadu,ale vy ste to planovali????lebo co som naposledy citala,tak si uz moc druhe nechcela,ale skvele,ze si sa na to predsa len dala,nech ma Vanduska surodenca 😉

mna chlap lame neskutocne na tretie 😀 ,az sa bojim,ze nieco vymysli,lebo neberiem ziadne tabletky,ani sa nechranime nijako...len mne uz pomaly z tej materskej trosku zahrabava,potrebovalo by to zmenu a k tomu este ten nas dom,co staviame

evus
28. apr 2011

aaaa vaven,tak citam,ze sa zadarilo...ale super,si erdeg baba zvladnes aj nemozne 😉

vavenka
autor
28. apr 2011

@evus no servus draha, ze ta tu aj vidiet 🙂 hej hej, zadarilo sa neplanovane 😀 😀 ale tak hadam dobre bude, no...
Takze tvoj mangel by este tretie prijal? No vidis to, ja som toho mojho ledva k Vande dokopala a teraz ma chlapik hlavu v smutku lebo aj dalsie sa podarilo 😀
A ako domcek? Zaklady vykopane? 😉

evus
28. apr 2011

@vavenka ale jasne ze bude dobre...treba to brat z tej lepsej stranky...sice to bude o drzku zozaciatku stihat dvoch krpcov,ale zvladnes 😉 ...mojho dokopavat netreba,keby som mu povedala dnes ze ideme na to,vobec by sa nebranil 😀 ,takze radsej cuskam 😝 ...zaklady vykopane,v pondelok ide zalievat deku,takze sa konecne rozbehlo

tinika
28. apr 2011

@evus
@vavenka hlavne ze deti budu zdrave nie? a ostatne zvladneme 🙂

evus
28. apr 2011

@tinika ale jasne,ze zvladnete...ja take maminky inak obdivujem...ja som bola stastna,ze Karin ako 2,5rocna mohla nastupit do skolky a mohla som byt s Miskom sama doma a venovat sa mu viacej...vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody,hlavne nech su drobci zdravi 😉

tinika
28. apr 2011

@evus no ja som tak povodne chcela tiez ze pato pojde do skolky v 3r a ja budem mat druhe ale po zvazeni ako sme na pata čakali som zmenila nazor lebo som nechcela mat vačši vekovy rozdiel .)

katka444
1. máj 2011

@tinika dakujeme za prianie 🙂

katka444
1. máj 2011

@mum_to_be tiez dakujem za prianie. veĎ už s mm čakáme kedy sa to spanie zlepší

katka444
1. máj 2011

@vavenka aj tebe vdaka 🙂

tinika
1. máj 2011

@katka444 no my uz čakame od septembra a spanie sa nezlepsuje .))

tinika
1. máj 2011

@katka444 tak moja kavco nebude chata nevysla, ideme inam :(

vavenka
autor
5. máj 2011

Pocujte, dvojnasobne matky, aj vam tak rychlo vybehlo brusko? Ja mam pocit, ze mam bruch uz jak vo srtvrtom mesiaci, sak to neni mozne 😀

tinika
5. máj 2011

@vavenka moja ma uz mam ako v 8 🙂)) vravi sa ze v 2. tehu je vačšie tak neviem 🙂

vavenka
autor
5. máj 2011

@tinika duufam ze nie, lebo si neviem predstavit vacsie, ako som mala pri Vande 😀 som pocula ze vybieha skor, ale ze az tak skoro?? 🙂

tinika
5. máj 2011

@vavenka no to si ani ja neviem predstavit vačšie ako pri patovi takze sama budem prekvapkana .))

bonsai
5. máj 2011

ahojte..vave..tini..blahoželám k hráškom, fazuľkám a citrusom..ste ale šikulky..najprv dlho nič, nič..a teraz toto..super..držte sa.. 😉

tinika
5. máj 2011

@bonsai dakujem 🙂 no tak sa smejeme ze pri prvom sme rok čakali a teraz ani nevieme ako sme prisli k druhemu 🙂

vavenka
autor
6. máj 2011

Tinika no myslim ze vy viete ako ste k nemu prisli, to skor ja mozem prehlasit, ze to neviem 😀 😀 😀
Bonsai dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre