Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
26. sep 2011

dievčatá a čo mám hovoriť ja, keď som ešte ani nezačala? 😀 tu budem sama tehotná potom.. či dáte niektorá tretie kolo? 😅

tinika
27. sep 2011

@slniecko4 jedine ze budes čakat min 4 ročky .))) bo zatial je v plane este dievčatko ale či bude, to je vo
hviezdach 🙂)

ingulik
27. sep 2011

@slniecko4 no este majulienka nie je zatial tehulka, tak mozno budes s nou 🙂

@tinika a ty este tretie chces?

tinika
27. sep 2011

@ingulik no chceme dievčatko tak asi hej 🙂)) ale mozno ma to prejde

ingulik
27. sep 2011

@tinika no len aby z toho neboli traja chalani 🙂

tinika
27. sep 2011

@ingulik to uz musime brat ako riziko 🙂

momamo
27. sep 2011

Ahojte tak v prvom rade gratulujem tym ktorym sa male fazulky podarili a naopak vela stastia prajem nam ktore sa stale o ne snazime. My s mojim drahym sa snazime cez 4 mesiac a stale nic☹

tinika
27. sep 2011

@momamo ahoj, 4 mesiace je etse nič 🙂 hlavne sa na to velmi neupni, lebo psychika je silna, ja som to mala pri prvom ze stgale nič stale nič a podarilo sa po roku ked som na to nemyslela lebo som mala vela prace, druhe vyslo na prvy sup, lebo som to neriesila ze chcem chcem 🙂 drzim prsty

momamo
27. sep 2011

@tinika Joj mojka ved ja uz ani radsej nemyslim lebo je pravda ze je to poriadny zabijak na psychiku a myslim si ze v prvom rade by som mala byt v klude, neriesit to, nestresovat sa a brat to ked pride tak pride, ale vzdy si poviem JA UZ CHCEM TERAZ!!!!!🙂)) Ako pozeram tak cakas druheho chlapceka,gratulujem🙂) Vela zdravicka prajem

tinika
27. sep 2011

@momamo dakujem, viem ako sa citis, ja som to tiez prezivala, aj niektore baby odtial a to sa snazili zdaleka dlshie ako ja a prezili si svoje a viis, nakoniec vsetky maju uz aspon jedneho drobca a rozbehli sme druhe kolo .) tak ti posielam tehu bacily ako to tu zvykneme robit 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

momamo
27. sep 2011

jejda🙂))))) tak teraz si mi vycarila ohromny usmev na tvari, si skvela, teda vy vsetky ste tu skvele🙂))

adenka
30. sep 2011

ahojte,
tak hlasim novinky... amnio som odmietla, boli sme v stredu na morfologii u dr. holana, vsetko pozrel, vsetko je uplne ok, tak sa tesiiiiim 😵

ingulik
30. sep 2011

@adenka tak sa tesiiime aj my

kocky, tinika dnes sla do nemocky lebo sa necitila dobre, nechali si ju tam na infuzky aspon na vikend, ale inak je vsetko OK aj ctg aj prietoky...tak drzime palce nech to este kustik potiahnu 2v1 🙂

slniecko4
30. sep 2011

@adenka super, tešííím sa, že je všetko o.k. a že si nemusela na amnio... 😵 ja som bola,tak viem,o čom hovorím.

tak hádam tinika ešte vydrž í 2v1, prajem, nech sú obaja v poriadku.. 🙂

vavenka
autor
1. okt 2011

Caute, sme boli tyzden na prazdninach u babky, bolo super, akurat ze sme si priniesli obe nadchu + ja este aj bolave hrdlo, tak sa kurirujeme.....

@adenka uzasne! tesim sa s tebou velmi, Danielko bude urcite v poriadku a ty si mozes zacat uzivat tehotenstvo 😉
@tinika drzime palce, nech je vsetko ok a potiahnite este par dni vcelku 😉

tinika
1. okt 2011

Kocky dakujem,som len na spicku prsta otvorena,vsetko ok,tak by sme to mali potiahnut,sa smejem ze po tych infuzkach potiahnem do 50tt 😀

adenka
1. okt 2011

babulky dakujem, aj ja sa velmi tesim, tak verim ze to naozaj bude vsetko ok...

@tinika drzte sa 🙂

tinika
1. okt 2011

@adenka dik

mum_to_be
2. okt 2011

caute kocky!!!! ja sa ozyvam po mensej prestavke, ale aspon s dakymi novinkami. 🙂 nebojte sa, tretie kolo nezacinam. veronika je uz mesiac v skolke, strasne sa jej paci, aj my sme spokojni, parada! uz mi sem tam povie nieco aj po anglicky, sikulka. 🙂 horsie je, ze obe deticky su teraz chore. 😖 takze kurirujeme sa od sobotneho rana a ktovie kedy pojde verca do skolky. je to veru dost narocne, ked som s nimi sama... sice veronika sa uz super prehra sama, ale ked tam je romanko, je zvedavy, co robi ona a potom jej berie hracky a ... z mamy je zrazu policajt. 🙂
tinika, drz sa, uz to ozaj moze byt kazdym dnom... aj dievcatko snad bude na treti pokus. 🙂 ale moj manzel je zo styroch chlapcov, tak aby ste nedopadli podobne, hehe...
adenka, tesim sa, super. mas za sebou tazke rozhodnutia a nastastie to vyzera opat pozitivne...
a majulienka sa snazi o druhe babatko? ja ani neviem...
zuzi snaziva, to ti verim s tym bruchom... ja som tiez neni nejaka tazka vaha a obe deti boli 4 kilove... ufff.
zuzub, drz sa, je to narocne aj ked nie je cloveku zle a teba tie nevolnosti dako nie a nie opustit...

mum_to_be
2. okt 2011

vavenka, aj tebe sa to pomalicky krati... co vanduska? uz sa jej chce rozpravat? je uz vo svojej izbicke ci este pri vas?

mum_to_be
2. okt 2011

joooo, a romanko sa nam tyzden po narodeninach zacal po troske pustat sam. dnes aj v obyvacke aj potom v kuchyni... tak sa uz tusim dockame, ze sa pusti mojej ruky. 😀 😀 😀

tinika
2. okt 2011

@mum_to_be no jo,som zvedava kedy to pride,som uzavreta zatial aj hlavicka dolu tak sa uvidi,dnes mi zase divne,kus ma tlaci,tak asi zase ide nizsie.malym skore uzdravenie a k tomu dievcatku,ze ak,tak este raz skusime ale 4x uz nie aj ked budu 3ja chalani😉

vavenka
autor
2. okt 2011

@tinika mna tiez kade tade tlaci, niekedy mam pocit ze uz zo mna kazdu chvilu vypadne 😀 ale pri malej som mala to iste, takze sa nestresujem... Mam pocit, ze toto tehotenstvo nejak horsie zvladas, nie? 😅

@mum_to_be no vitaj mamina dvojnasobna zasluzila, takze este nerozbiehas tretie kolo? 😉 😀 A jasne ze Vande sa rozpravat nechce, akurat tie svoje hatlaniny, vsetko co chce (skoro), vie nejak zvukmi alebo ukazat, slovka sa jej este nechce skladat 🙂 ale nevadi, ja sa nestazujem 😉 a tesim sa, ze Veronke sa paci v skolke..... Jooj co ja by som za to dala, kebyze mozem dat malu niekam, ale tak je este malicka, takze nejak to hadam zvladneme, ked sa krpec narodi - momentalne uz okolo nej fakt nevladzem, bruch uz prekaza, aj ked mam pocit ze co sa kil tyka, tak som na to lepsie, ako ked som malu cakala - ale tak pri nej asi ani nebude mozne az tolko pribrat 😀
Aj my nadchujeme do kelu, nejaka pliaga je vo vzduchu, respektive to pocasie je take, no... Rano 8st, poobede 28, na slnku horuco, v tieni zima, takze nachladne clovek velmi lahko a potom to uz ide 🙄 🙄
A inak mala spi vo svojej izbe uz od polroka, akurat ze buduci vikend sa stahujeme, tak som zvedava, ako si zvykne na novu izbu 😅 😅

lenocka84
2. okt 2011

@vavenka ahoj. pamatas si na mna? kedysi sme si pisali
citam ze mas slecnu a mladeho muza ocakavas, gratulujem

tinika
2. okt 2011

@vavenka veru,toto tehu je uplne ine,no ved uvidis aj ty koncom ze ako na tom budes,pri malej uz tak neoddychnes😉 ja netusim co mne tak zle

vavenka
autor
2. okt 2011

@lenocka84 Ahoj, jasne ze pamatam 🙂 ako sa mate? Vsetko ok? Dakujem za gratulaciu 🙂

@tinika sak uz aj ja som pomaly na konci, zas az tolko medzi nami rozdiel nieje 😉 a ty si uz tretikrat v nemocnici skoncila, moja zlata..... A mozno je len maly nejak nedobre ulozeny a ti tlaci na nejaky nerv/sval... Ale dobre, ze sa ides stale ukazat lekarovi, aspon ma clovek istotu, ze je vsetko s poriadku, uz nejak dobojujes.... Ja zatial klopem, aj ked uz mavam dost casto falosne kontrakcie a presne ako teba, aj mna brutalne 2 dni pichalo vpredu na bruchu, az som chodit nemohla, ale potom to preslo a tiez niekedy ked zatlaci mlady, tak mi nieje vsetko jedno, sem tam sa mi zle dycha, raz to, raz ono, akcny je krpec - ale aj vanda bola, takze uz mam trening 😀 kym citim pohyby a necitim pravidelne kontrakcie, tak neriesim 🙂 lepsie to uz nebude, len horsie, a este teraz do toho ta nadcha, no ale tak co uz, musime vydrzat 🙂

tinika
2. okt 2011

@vavenka no ja si uz pripadam ako padavka hih,a som 3x ale raz len na vysetreni a v 11 som sa bala ze potrat,tak som sla,a ako pises,tak radsej som sla,ako bolo viackrat zle ale furt som cakala ze prejde,teraz som aj vracala a tak tak som sa bala,prv som zistovala u svagrinej aj znamej co tu robia ci ist ci ne,oni ze hej abo rano a ja sla az poobede

tinika
2. okt 2011

A uz sa tesim domov na tie schody zase😀

lenocka84
3. okt 2011

@vavenka no ano, mam doma o nieco starsieho krpca ako tvoja slecna
sice sa narodil predcasne, ale je zdravy, a vsetko ok, tak sa z neho tesim.
sledujem ze ty hned druhe, aby si uz mala pokoj?
my az tak za rok budeme skusat, teraz si naplno uzivam jeho 😀

snazivazuzi
3. okt 2011

Tini, ja taaaak závidim tie tvoje tyzdne uz 😀 hihi, jaj co by som len dala, keby som uz mohla byt tak aspon v 37tt.... mám taky pocit, ze do 25tt tyzdne len tak leteli a od vtedy ako keby sa cas zastavil, a vlecie sa to vlecie a ja som iba stále v 31tt.... uz teraz ledva chodim, vstat z postele no comment 😀 kym sa postavim, maly ma uz caka v druhej izbe, ze kde si uzzzzzz 😀
Dnes som bola v nemocke za svojim gyndosom, lebo som cez vik mala hned vytok, som sa zlakla ze sa otváram, ze to moze byt hlienova zatka, vysetril ma, neotváram sa, vraj praskla jedna cievka a je vsetko v poriadku. No baby, ja som sa tak zlakla, ze som ani chut do jedla nemala, nenormálne som sa bála, ze sa moze spustit porod do niekolkych dni.... uz som si predstavila vsetky mozné scenáre....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre