Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. nov 2013

@adenka presne aj moj risko cele leto na zahrade ani raz sa nevyčural hlanve ze ked videl patka tak ze aj on a tak len ukazovla tu tu tu a chodila som jak pako s nim po zahrade a aj tak sa nevyčural ani do nočnika pato sa uz davno pytal a to nebol na latkovkach a to som stresovala ze je pomaly ta to bolo nič proti risovi a to on nema hnačky tak by bol v pohode bez plienky pato mal plienku kvoli hnačkam

@ingulik prečo uz nemas dvojky v pase?

@vavenka ako riesis ked su deti chore? ma ti ich kto postrazit či stale si ty s nimi? ako krprec v skolke?

adenka
7. nov 2013

ahojte, dievacata skore uzdravenie drobcom. my sme nasadili imunoglukan, a zatial chvalim, doteraz ani sople, ani kasel. plus im davam cecko, vela vela.. do kazdeho cajika

tinika
7. nov 2013

tak volala som o vysledky obaja maju v hrdle ja nose hemofilus parada

ingulik
7. nov 2013

@tinika neviem preco nemam...obmedzila som sukromie svojho fotoblogu len na priatelov tak neviem...

tinika
8. nov 2013

@ingulik mne to tiez raz urobilo ale je divne ze tebe len tehu

tinika
8. nov 2013

@adenka my sme ho brali min. rok a nemam pocit ze to bolo nejak lepsie, ale ked vezmem čo mame od septembra tento rok asi predsa pomahal neviem chory bol aj min. rok kazdy mesiac skoro ale to boli tak tpeloty a sople max. na tyzden

tinika
9. nov 2013

ako som slepa? nevidim temu medzi oblubenymi a neveim ju tam pridat lebo so uz dala davno ze sa mi pači

tinika
1. dec 2013

tak dufma, ze sa ingulik nenahneva, ked to tu napisem, tak dnes rano sa narodili kočky :D Emma Maria a Eva Karolinka :D este raz prajem vela zdravička :D

slniecko4
1. dec 2013

jéééééj, tak gratulujeme..🙂 Akurát som dnes na ňu myslela, že kedy to ona rodí..🙂 Skoré zotavenie mamičke a vítame drobčekov..🙂))

ingulik
2. dec 2013

Ako uz napisala tinika...sme ok,vsetko prebehlo ako malo len o nieco skor...nejde mi pridat fotky ale mam v mojom fotoblogu

katka444
2. dec 2013

@ingulik gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka 🙂

ingulik
11. dec 2013

Ahojte babule...tak my este kvasime v nemocke kvoli zltacke. Uz ma to tu prestava bavit. Babulky su nastastie zlate, papaju a spinkaju. Dakujeme za gratulacie 🙂

vavenka
autor
12. dec 2013

@ingulik tak to uz dost dlho ste, nie? 1.12. sa narodili, ze?
Nech ste cim skor fit 🙂 a co manzel? A co mamina tvoja? uz to rozdychala, ze mas styri deticky? A teda sekciou si rodila? Prid nam viac napisat, co bolo ako bolo 🙂

vavenka
autor
8. jan 2014

@tinika kolko ma Risko? Ze uz je skolkar 🙂
OZaj, odplienkovali ste v pohode? Ten nas ani pocut, Vanda v takom case uz bola davno bez plienok 🙄

tinika
8. jan 2014

@vavenka 2r. mal v oktobri a to je sukromna tam este moze mat plienky ale uz sa pyta občas na velku nie pisat pisa len do plienky :( tak v tvojom pripade je to ze baby su sikovnejsie :D moj zatial ako patko patko sa nepytal este ale zase uz chcel sediet na nočniku čo risko ne on len na velke wc a musim ho drzat bo ani redukciu nechce :D

tinika
8. jan 2014

cele leto bol bez plienky po vonku ale ani 1x sa nevyčural do travy furt ma len prehanal ze kam ideme pisat .D

vavenka
autor
8. jan 2014

@tinika
Aha....
No lebo tiez sa mi zdalo, ze mame druhe deticky tak vekovo +- a ze uz je Risko skolkar, tak klobuk dolu 🙂 a spolu s Patkom su? Nas mal teraz v decembri 2 roky ale fakt este ani pocut o nocniku alebo wcku.... No ja dufam, ze to dame najneskor v lete, lebo v septembri ho tiez uz chcem dat do skolky a tam plienky ee. Asponze cumla sme sa uz zbavili a odsavacky, konecne sa naucil fukat nos 🙂
Inak my co mame na zachode v kupelni, tak tam som namontovala tu trojkombinaciu zachodovej dosky, ze prva je klasika dospelacka, druha je so zuzenym otvorom a treti je poklop, v podstate sme si tak zvykli, ze Vanda chodi do kupelne a my dospelaci na samostatne wcko, co mame.... Aspon nemusim furt saskovat a vanda tiez bars redukciu nechcela, takto ma pocit, ze je na normalnom wcku 😉

tinika
8. jan 2014

@vavenka nie risko je v uplne inej skolke, tam som ho zapisat nemohla kde je patko tam beru len deti čo mali 1.9. 2 roky chodi do sukromnej na tom istom sidlisku :D ja tiez dufam ze v lete uz bude bez plienok teraz v skokle asi tazko sa odplienkuje hoc chodia s nimi len či ho davaju neviem musim dnes povedat nech skusaju bo včera isli umyt ruky po papani sa ho pyta či chce pisat a tak jaaj ty mas plienku :D moj fuka nos uz daaavno ani neviem od kedy toto vedel skor ako patko ani ne viem ako sa naučil bo patka sme učili ako robi jezko :D tak zase my cumel mame :D a ne a ne sa vzdat na spanie vobec a cez den tiez furt pyta uz nepovie cem ňaaaaam ale posim cumev pato chodi bez redukcie tiez uz davno si akurat schodik daval ked sedel terza na stojaka pisa :D neboj odplienkuju sa raz :D inac uz ti keca? bo moj dho len hm hm skor patko začal kecat ale teraz vsetko opakuje ako papagaj aj to čo nema včera ulekarky tak zadrel ze sa az hambim bo mi občas ujde a asi počul neslusne slovo a my v čakarni sedime vsade ticho on sa hraje so zipsom a pochopil rychlo ze ked sa nedari ta nadavam :D a sup ho ze do piťi
ale nikto nepočul nastastie

tinika
8. jan 2014

inac fakt tu mrtwo poslednu dobu :D kazdy asi len nakukne nič sa nedeje nikto nepise :D ze vianoce boli :D tak uz len do noveho roka vam prajem vsetko naj bo sviatky uz su fuč :D

tinika
8. jan 2014

@vavenka som na teba inac minule myslela ked som sla od nasich ze ty tam chodis kazdy den taku dialku a dumem či uz chodis do roboty či ne bo si spominala ze uz ides len reku kde mas maleho

vavenka
autor
8. jan 2014

Aj vam dievcata vsetko dobre v novom roku 🙂

@tinika jo, uz zarezavam od septembra, chodim chodim, no je to narocne.... Ale tak som rada, ze vobec mam pracu, vsakze. K malemu chodi oco moj, uz je na dochodku, tak ho zneuzivam 🙂 Zatial to ide, ved mi uz v podstate len 9 mesiacov treba vykryt a pojde hadam do skolky od septembra so sestrou 😉
Som sa riadne zasmiala, ked si opisovala lekara 🙂 No my si davame extra pozor na nas slovnik, doma nenadavame vobec, teda ja ani tak moc nenadavam 😉 Nas Jergus nerozprava este vobec, sem tam mama z neho vylezie, ked je velmi zle, a na vandu akurat VA krici... Inac nic... Asi nieje o com 😀

tinika
8. jan 2014

@vavenka kolko času zabijes kym domov prides? ja by nemohla bo tato robi do 17tej to by nemal kto deti vyberat zo skolky no ja som strasne znervoznela na materskej :( nebola som taka je to tou pracou určite a takto to potom dopadne .( ked este deti zeru nervy sak to poznas občas vybuchnem :D a snazim sa ovladat ale niekedy utečie sak som minule tak kopla nohou do postele od bolesti som sa neovladla

vavenka
autor
8. jan 2014

@tinika no mam to 50 min do prace aj z prace, je to okolo 60 km.... Ale zas mam pohyblivu pracovnu dobu, dnes som napriklad uz o polsiestej sedela v aute, prazdne cesty, tak 6:10 uz som bola v robote, to znamena ze o tretej som doma 😉

tinika
8. jan 2014

@vavenka uf to o ktorej stavas? a malu kto do skolky vozi? ta ja sa rano neviem z postele vykotit ale do noci makam

tinika
8. jan 2014

@vavenka ty tam vlastne robi ako si sa dostala tak daleko? si hladala tak robotu ze jedno kde?

tinika
8. jan 2014

a čo vy ostatne kočky ako sa mate?
@katka444
@ingulik
@adenka
@snazivazuzi
@evus
@slniecko4
@zuzub
@nikka_ tebe sa to krati čo? :D neviete čo bude či chcete prekvapko?
@majulienka32

tinika
8. jan 2014

heh baby som si čitala diskusiu z roka 2009 kde som čakala na // az mi do plaču :D:D jake to bolo super

vavenka
autor
8. jan 2014

@tinika no malu bud vezme muz, alebo s ocom mojim ide do skolky.... Dnes napriklad muz siel este skor ako ja, lebo do BA siel, takze dedo prisiel o polsiestej k nam.... Cize pockal, kym deti povstavali, urobil im mliecko na ranajky, poobliekali sa a sli do skolky 🙂 aj malu vyberu, ked nestiham... A ked je muz po ruke, tak odvezie alebo vyberie ju on....
Ja som v Zeoceme od 2004teho, v novembri to bude 10 rokov kokso 🙂 mna oslovila personalna agentura.... Ono kedze mam firemne auto, tak to nieje az take hrozne, mozno aj menej casu, ako keby som napriklad MHD chodila do us steelu alebo niekde na opacny koniec mesta 😉
A mame office aj v Košiciach, sa tam tak 1-2x do tyzdna zasijem 😉 aj zajtra sa chystam 😀
No mne uz aj padla, tak adios 🙂

tinika
8. jan 2014

@vavenka sikovny dedko :D ja este chvilu a idem po deti do skolky :D

tinika
8. jan 2014

a este som zabudla na @mum_to_be ako zijete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre