Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
3. mar 2009

adenka dakujem,

babenky dnes tu zase moc nebudem. dnes mame v praci doobedu welnes den a poobede gulas party 😵

tinika
3. mar 2009

bre ranko ladynky

adenka
3. mar 2009

katka no tebe je sveta zit v tej praci 😀

vavenka
autor
3. mar 2009

Bre ranko 🙂

tinika
3. mar 2009

kaaatiiii ja ja ceeeeeem

zuzub
3. mar 2009

dobre ránko 🙂

vavenka
autor
3. mar 2009

Musim preventivne prispievat, lebo kym sa nase tehule a maminy dotrepu k pocitacu ta budeme uz niekde na tretej strane 😅
A Kati - nemohla by som sa u vas zamestnat? Hoc aj ako upratovacka, ked vy takto v utorok sa idete wellnesovat 😀 😀

vavenka
autor
3. mar 2009

Ahoj Zuzub 🙂

katka444
3. mar 2009

jasne vave prid. aspon tu budem mat spriaznenu dusu 🙂

cavte vsetky, koho som nepozdravila.

o chvilu vyrazame na to welness

zuzub
3. mar 2009

kati aj ja chceeeeeem 😎

snazivazuzi
3. mar 2009

co co co? welness? kde kedy s kym? 😀 ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😝

Dobré ránko bosorky, takze vy takto? welness a gulás? hm.... mat taku prácu po materskej 😀 😎

zuzub
3. mar 2009

ja by som už aj teraz chcela akú prácu 😉 a inak ahoj zuzi 🙂

vavenka
autor
3. mar 2009

Preventivne prispievam 😀 😀 😀

vavenka
autor
3. mar 2009

A zase 🙂

snazivazuzi
3. mar 2009

baby, no nehnevajte sa..... uz chodim automaticky na druhu stranu ak vás chcem nájst... to je co za pristup? 😎

vavenka
autor
3. mar 2009

Zuzi co porabas? My mame kraasne slnecno na vychode, normalne mam chut niekam vypadnut a nie tu byt zahrabana v kancli 😠 Inak sa musim pochvalit, vcera som cely den vydrzala na ovoci a zeleninovej polievke, aj som dokonca cvicila 🙂 dnes sa tiez drzim, zatial len jablka a grep 😀 😀

tinika
3. mar 2009

No ahojte, ja dnes makam jak fretka, salenota a konecne som bola u sefa, len este nevie o tej zlej inventure som zvedava čo s nou zrobi. abo s tymi čo ju robili hihi

zuzub
3. mar 2009

u nás v ZA je škardo a prší 😠 😠 😠 mne sa už zdá, že tá zima trvá celú večnosť.. takže vavenka ty takto dietariš 😀 aj ja asi budem od pondelka, mužík ide na 2 týždne do Blavy tak bude na to ideálna príležitosť 😀 😀 😀

katka444
3. mar 2009

mnam mnam gulasik je perfektny. zbohom moja dieta 😀 😵 😵 😀

tinika
3. mar 2009

kati takze si to uzivas? No kasli na dietu sak gulas nejes kazdy den hohooho

zuzi takze mozme zajtra čakať dazdik aj u nas? ☹ 😠 a ja ze zajtra pojdem trocha vonku

zuzub
3. mar 2009

tu v žiline tuším prší stále ☹

evus
3. mar 2009

eeeeeejha,to co je to tu dnes????volajake zanedbane

malemu idu zuby,tak je nervozny a zly ako sto certov,bola som ho trosku vyvetrat a po ceste sme kupili take hryzatko v tvare cumla,tak hryzie ako divy 😀

snazivazuzi
3. mar 2009

ja som bola s mangelom v meste, vybrali sme kocik, este neobjednali, chcem sa popozerat na nete aké su ceny v e-obchodoch... Je to tako jumper taky kráááásny modry. 🙂
Ingu, vy máte taky vybraty, vsak?

janulik.j
3. mar 2009

ahojte 😉
Evus aj ja mam pocit, ze tomu nasmu drobcovi sa pomaly tlacia zubky. Vcera bol ako cert ani v kociku oka nezazmuril aj mal vecer trosku zvysenu tepl. dala som mu Panadol Baby sirup a spal vcelku dobre. Rucicky si strasne pcha do pusiny a cez horne dasna mu presvita biele mozu to byt zubky? Lebo co som citala, tak sa vacsinou tlacia najprv spodne. Nasmu dam aj hryzatko, ale o chvilu uz zas ohryza paprcky 🙂

Kati po materskej nastupujem k vam do roboty!!! Drz mi tam fleka 😎

Zuzi hod link na kocik, nech skukneme...

snazivazuzi
3. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3289327

je to ento ale v inom far. prevedeni.

tinika
3. mar 2009

No baby, čo ja dnes zažila v robote. Sef nabehol nech idem ku nemu a tam dajaky chlap, asistentka a este jedna ekonomka a začal riešiť ze chce aj saldokonto účtovat, bla bla a ze v aprili ... A ja ze ked tam boli ti ludia tak som si kusla do jazyka ale reku čo rieši april, sak ma vyhodil a len do konca marca robim. Co si mysli ze bude so mnou zametat ci co? Sak nič nehovoril o tom ze mam ostat. No fakt sila asi nema nikoho ienho ta mu uz som dobra ale je na omyle chapec, bo ja ked budem mať tu robotu co cakam ta kmu pekne zamavam a nech si robi jak chce. hihi

evus
3. mar 2009

jani,maly spi v pohode aj cez den aj v noci,akurat ked je hore tak mrnci,jemu tie spodne zuby uz vidno,akurat sa mu prerezat nemozu.jani,najprv idu spodne zubky,ale moze sa stat,ze prve idu vrchne

zuzi,ten kocik je pekny a vajicko kupujete osobitne?

tinika
3. mar 2009

haaalooo dnes aj vy mate vela prace? Ze tu tak pusto? 😉

katka444
3. mar 2009

ahojte,

zuzi pekny kocik 😉

tini pracujes?

ingulik
3. mar 2009

ahoj babenky...nejako to tu flakate...sice aj ja vas zanedbavam 😒 ale uz nemam net na svojom booku, cakam kedz nam zavedu pevny...
chladnicka a pracka su uz namieste, este zapojit pracku a moze sa prat...
ja sa trapim s diplomkou,vobec sa mi do toho nechce... ozaj vcera sme boli na 3D....vsetko je v poriadku, nasa princezna si skryvala tvaricku...sa hanbila asi 🙂
zuzi..ten kocik co mam v albume, vlastne oba mame vypozerane, ale ideme o mesiac dva do PL a kupime tam, mozno aj iny ale urcite podobny...
prajem pekny vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre