Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
23. mar 2009

to je v pohode vavenka 😉
doki mi odporučil HAK preto lebo som mala strašne dlhé cykly niekedy aj 45dní a že to nie je práve najlepšie, tak mi predpísal na 3 mesiace a tiež mi hovoril, že by nebolo dobré keby som najbližšieho pol roka otehotnela, keď som mala 2x MA v pomerne krátkom čase za sebou 😒 tak neviem hádam sa tomu rozumie lepšie ako ja 😔

vavenka
autor
23. mar 2009

Zuzub - no podla mna HAK ti cyklus neupravi...Resp. je upraveny kym to do seba ladujes, ale doberies HAK a si tam kde si bola, ale to je len moj skromny laicky nazor..... A tie aborty - mozno to bola nahoda - ale ak je dakde problem, tak s HAK sa to urco neporiesi a ani polroka pauzy ti nepomoze....Treba porobit vysetrenia, zisti kde je problem - ak nejaky vobec je - odstranit ho 😅

tinika
23. mar 2009

Jo vavenka my dodame dievky

zuzub
23. mar 2009

no veď uvidíme, tie vyšetrenia to je hrozné všade sa tak dlho čaká, šak aj na tu hematošku nikedy v polke februára som sa objdnávala a idem až teraz 31.3. a musím čakať lebo to vraj musí byť v tých vyšetreniach určitá " postupnosť" no ako v slovenskom zdravotníctve 😒

nikka_
23. mar 2009

ahojte kočky, ako ste sa tu mali, my sme boli od stredy u maminy, rozhodla sa maľovať

evus
23. mar 2009

brý vecer,je tu niekto??? 😕

tinika
23. mar 2009

Katka šak ja uz tu mam viac príspevkov ako ty 😀 😀 😀 na adenku vsak este nemam 😀 😀 😀 😀

evus
23. mar 2009

cau tinika,co porabas?

tinika
23. mar 2009

Hadaj evus 😀 😀

tinika
23. mar 2009

Jasne ze robim hihihi pomaly, v klude ale robim prave poznamky k učt. zavierke v podvojnom účte

evus
23. mar 2009

este ten tyzden nejako vydrzis a uz budes mat klud,ja akurat dopekam zemlovku

tinika
23. mar 2009

a ty čo porabas??

evus
23. mar 2009

uz som pisala...
a deti uz buvaju,tak idem na panelak,uz som nevidela zo tri casti

tinika
23. mar 2009

jo ja sa tiez chystam ale chcem este dokoncit

tinika
23. mar 2009

aha uz som si prečítala, sak vydržim, hned sa mi lepšie robí ked viem ze mam novu pracu a aj novy byt 😀 a manzel poslucha a to je najdolezitejsie 😀 😀

tinika
23. mar 2009

keby ze teraz aj otehotniem ta uz asi neviem čo by som od radosti robila 😀 😀

snazivazuzi
23. mar 2009

zuzub, ver mi.... hak tvoj cyklus neupravi. Na ten cas kym beries ano, mrcha chodi na minutu presne, ale po vysadeni.... sa to vsetko vráti. Brala som hak 2x, a vzdy sa mi den dlhy cyklus vrátil. Najprv som mala 35 dnovy, pocas hak 28, presné ako svajc. hodinky a po vysadeni 40dc.... takze nic moc. Keby by moj gyndos odporucil hak na 3 mes, urcite by som ˝kuru˝ odmietla. Zbytocne sa dopovat hormonmi nemá zmysel podla mna. Ale to je tiez iba moj laicky názor na tuto tému.

evus
23. mar 2009

zuzi,vaven,zdielam vase nazory... 😉

tinika
24. mar 2009

Prvaaaaaaaaaaa

Vavenka inač uz si sa na mna vykaslala??? Ze ty mas mrchu a ja este nič?

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

janulik.j
24. mar 2009

Bré ránečko...
Zas fuci ako besne vyzera to, ze ani dnes nepojdeme von ☹ a vrchol vsetkeho je, ze Kubko vstal 4.45, tak ma chytali infarktove stavy. Hlavne je to blbe, lebo v ned. sme mali tie krstiny a bol z toho straaaasne nervozny z tolkych ludi, takze dost plakal a odvtedy zas v noci zle spava stale sa hmyri a pomrnkava. Dufam, ze uz sa z toho coskoro dostane. Inak to vidim na nejakeho psychologa 🙂 😀

vavenka
autor
24. mar 2009

Ahojte
Tini na Teba by som sa nevykaslala 🙂 sak vies ze cakam az Ty ostanes tehula, a hned nasledujem za tebou....
Teplotka sa pekne drzi, tak tfuj tfuj nech ostane takto hore este 8 mesiacov 😀 😀
Kati predpokladam ze to vela znamenat este nebude 😒

katka444
24. mar 2009

ahoj vavenka 🙂
skor nie ako ano, zajtra isto zase klesne. ved ovu mavam az na 16-17 DC.
a nemala si letiet do tej barcelony?

evus
24. mar 2009

ahojteeeeeeeeee

ja som si vcera vecer navarila,tak dnes mam pokoj,maly spinka,mala v skolke,takze pohoda

janulik,sa vravi,ze dieta sa zvykne po krste zmenit,dam ti taku babsku radu,pretri mu tavricku pocikanou latkovou plienkou(nie pamperskou 😝 ),mozno to pomoze a maly sa polepsi.jato odskusane teda nemam,ale rady starych mam vacsinou zaberaju.tak vyskusaj.

majulienka32
24. mar 2009

ahojte..
evus no to som zvedava na nasho petka ci sa po krste zmeni 🙂 , mame ich buducu nedelu..
a ak sa zmeni tak ta plienka to isti ci si napisala 😀
maly zaspinkal, ryba je v trube.. a na mna lezie nadcha 😠

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati zajtra ideme do Pesti a stvrtok letime, ale dajak sa mi nechce 😒
Evus fiiha, ja som o tom nepocula este, ale je pravda ze ja som nepocula este o vela veciach 😀
Kati ale preventivne treba sexik aspon kazdy druhy den, ved co ak sa ovulke uraci nahodou skor 😅

majulienka32
24. mar 2009

ahoj vaven a kam to letis? nejak som mimo
kati veru tak treba sexovat 🙂
baby kuknite album je tam aj foto z prvej prechadzky zo soboty 😉

evus
24. mar 2009

maju...treba vyskusat,ak sa dietatko zmeni,mozno na tom nieco bude...mna nadcha konecne presla,som posmrkavala tyzden

vavenka...tak si to tam uzi a mozno ked sa ti nechce,tak tam bude praveze dobre,no ja som tiez o vela veciach nepocula,ale akonahle maseti,tak sa dopracujes k vselicomu 😉

majulienka32
24. mar 2009

evus a nic si si nanadchu nedavala? ja som si vytiahla homeo coryzaliu nech ma to cim skor prejde..

vavenka
autor
24. mar 2009

Maju do Barcelony, ale sluzobne, so sefom 😖 Krasny kociarik, maly je zlatunky 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre