Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
20. apr 2009

Tini co chces? 😀

tinika
20. apr 2009

vavenka som sa sekla, to malo byť adenke ze aj ja chcem baldachynovu supravu 😀

vavenka
autor
20. apr 2009

Tini 😀 juj tak ja som zvedava ako zajtra dopadnes...Na ktoru ides?

tinika
20. apr 2009

na 7 hned rano hihi uz nech som tam a ma utesuju kočky v inej teme ze bude aj srdiečko ze oni mali v 6tt ako ty tak uvidime hlavne nech je fazulka tam kde ma byt 😉

vavenka
autor
20. apr 2009

Tini to Ti uz bude mavat rucickami nozickami 🙂 neobj nic...

snazivazuzi
20. apr 2009

Dobré ránko dievcence 🙂

Maly práve zaspal, tak sa idem dat rychlo do poriadku 🙂.
Ako sa máte? Vavenka, a ako to ze si este netestovala? 😀 No nespoznávam ta 😀 :-P

Ak budem mat chvilku casu tak pridám este fotky do albumu 😉

vavenka
autor
20. apr 2009

Zuzi ved som aj chcela, ale zaspala som 😀 😀 testnem poobede ked pridem domov 😉
Uz sa tesim na fotocky 🙂

tinika
20. apr 2009

vavenka 😉
zuzi vitaj

snazivazuzi
20. apr 2009

Vavenka a ja ze si sa uz vyliecila 😀 xixi

Kuk album 😉

vavenka
autor
20. apr 2009

Zuzi krasny chlapcek 🙂 Ja a vyliecit sa??? To by som uz nebola ja 😀

evus
20. apr 2009

krasny den prajem...

zuzi,maly je zlatucky,radost nanho pozerat...
jamam akurat po obede decka zadrichmali,takze oddych

vavenka
autor
20. apr 2009

Ahoj Evus 🙂
Karinka sa ma ako? A Ty? Zvladas vsetko v pohode? 😉

evus
20. apr 2009

ahoj vavus...mala je uz v pohode,ale dnes som ju este nechala doma,zajtra uz ide do skolky...a ja som si dnes bola oddychnut na 7minut do solarka 😀 ...vzadu na rukach mam vecne ekzem a kozna odporucila solarko,tak som dnes bola uplne prvy krat a deti som nechala muzickovi,tak dooooobre mi padlo aj ta necela polhodinka bez kriku 😉 ...a ty ako?teplotka trosku klesla,ale mrcha este nedosla,takze mozno sa este objavia na teste dve//...a brucho neboli?

vavenka
autor
20. apr 2009

Evus uz ma pobolieva podbrusko 😠 davam si tak 0,003 percentnu sancu, ja neviem, uz som sa nejak zmierila s mrchou.....Prsia este trochu citim ale uz menej ako vcera, takze som takmer jasna.....
Tak to je super ze Karinka sa ma lepsie. Hehe zvladol manzel tu polhodinku? Hmm, solarko, aj ja sa chystam, ja mam zas alergiu na slnko, tak chcem skusit ci nebude miernejsia ked budem mat aky-taky zaklad......

tinika
20. apr 2009

vavenka a to sa ako prejavuje alergia na slnko???? nezavidim ti. Ja som len raz brala nejake lieky čo som na slnko nesmela a mi stačilo

evus
20. apr 2009

vavenka,aqle zvladol,vsak maly spal,tak nebolo o com...ja som bola v solarku uplne prvykrat,je to turbo,tak uvidim,za ako rychlo to bude na mne aj vidno,pojdem tam v stredu a este v piatok,chcem len taky nadych,nic prehnane a hlavne nech to z tych ruk zmizne

tinika
20. apr 2009

ja som tiez v solarku este nebola, a pači sa mi nadych ako evus hovori a nie tie kocky čo v decembri vyzeraju jak s čokoladou oliate a taky divny otien 😝 blee
ale som čosi začula ze ked chodite do solarka nemozete na normalnom slnku sa opalovat???

inac este jedna vec ma napadla, čo sme sa raz bavili ze ak mam doma hava a som tehu že čo to, na čo si davat pozor? Ze dačo ma ma vysetrit doky či to nemam neivete čo?

evus
20. apr 2009

tinika,to platilo kedysi,ale teraz mozes byt v pohode na slnku,vsak kolki tak chodia,ze si urobia v solarku pred dovolenkou zaklad,aby sa potom pri mori nespalili...a psa treba drzat v cistote,ale vsak to je jasne...a treba si dat pozor na toxoplazmomu,ale tasa vyskytuje skor u maciek...hlavne nebyt v styku z vykalmi,lebo aj tam su vselijake parazity,ale ak mas psa ockovaneho a udrziavaneho tak nie je o com

tinika
20. apr 2009

evus dakuujem, je ockovana a samozrejme ju umyvame vzdy ked pride z vonku tak si myslim ze je to ok.

katka444
20. apr 2009

zdravííííím

jej zuzi, danielko je naaaaadhernyyyyy 🙂

tinika
20. apr 2009

zuzi maly je fakt fesak 🙂

tinika
20. apr 2009

zuzi kde si objednavala vsetky tie vecicky do postielky??? veeelmi sa mi pačia

evitkamalicka
20. apr 2009

Ahoj kocky,
ako sa mate? co mate nove? dlho som nebola v tejto temicke, nejak zabudam...no musim sa polepsit 😅

tinika
20. apr 2009

no vitaj evitka 😀

tinika
20. apr 2009

ako sa ma drobec? Uz je z neho velky chlap, nedavno si hlasila porod a uz ma pol rocka

evitkamalicka
20. apr 2009

tini drobec rastie ako z vody, uz bude mat 4 zubky takze je to teraz vesele

tinika
20. apr 2009

a ako to zvlada? Mal teplotky alebo niečo?? Nasa neterka to mala v pohode, len troska zlostila, ale to sa dalo

evitkamalicka
20. apr 2009

teplotky nema len je troska placlivy a niekedy teda poriadne cez den, ale v noci od tej unavy potom pekne spinka

tinika
20. apr 2009

No tak to je este celkom fajn 😉

vavenka
autor
20. apr 2009

Jaaaj dievcata tak som ocurala test a furt nist...Tak asi je to jasne 😠 nevadi, maj to isti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre