Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
21. apr 2009

Tini, tak to je fajn urcite sa to vsetko upravi ako ma, hl. ze je fazulka v brusku 😉 Tak foto pridas na buduce... a to itz ma byt akoze utz? 😅
Ja idem vypit kafco a som sa tesila do sprchy a zas nam nejde tepla voda pritom mame vlastnu kotolnu 😠 a maly zacal robit sceny, ked ma ist spat, co teda vobec nechapem, lebo uz dlho zaspava sam.tak sa vzdy navzajom vynervime a potom sa da do klbocka a zaspi a ja by som ho najradsej zjedla z lasky 🙂

evus
21. apr 2009

tinika,aj ja som mala pri Miskovi,tiez doky povedal,ze to nevyzera dobre,lebo je zla poloha a vacsinou sa to konci potratom,alebo plod odide sam od seba a pozri,vsetko dopadlo ok,takze nestresuj

vavenka
autor
21. apr 2009

Ahoj zuzub 🙂
Evus este nemas co zavidiet, dost pomaly to ide, kedze zatial si vsetko robime sami a peniazky sa nejak rychlo minaju 😠

evus
21. apr 2009

janulik,my uz tieto sceny mame druhy den,je unaveny jak diva svina alen kruti,oci uz ledva drzi a nakoniec zaspi a drichme tri hodiny opica mala

vavenka,ale vsak raz stat bude 😉 ...

katka444
21. apr 2009

tini super, takze je tam kde ma byt 🙂
a memyslel lekar ze plod je 5 tyzdnovy?

tinika
21. apr 2009

no asi preto 5tt lebo ovulku som mala neskor neviem, podla ms mi povedali ze 8tt

tinika
21. apr 2009

no ja nestresujem ja verim ze bude dobre
a doky nepovedal ze je to srdiecko

evus
21. apr 2009

tinika,je jedno ktory tt,teraz to este poriadne urcit nevedia tak ci tak,riadia sa podla ms a uzv im toho zozacitaku presne nepovie

tinika
21. apr 2009

no je kde ma byt ,ale trocha viac naboku ako by malo byt no ak doky povedal ze zatial je vsetko ok tak som kludna a uvidi sa o tyzden na utz
janulik hej som sa ponahlala ta namiesto u som dala i

katka444
21. apr 2009

evus a snazenicko samozrejme bolo 😵

evus
21. apr 2009

tinika,asi nebolo srdiecko,lebo to by ti urcite ukazal a povedal,ze tam je,mozno prave preto ten 5tt,vsak uvidis o dva tyzdne,potom by to uz malo byt ok

kati ved preto 😉

vavenka
autor
21. apr 2009

Tini neboj, vsetko bude ok 🙂

evus
21. apr 2009

ok baby,idem ja,vonku je super,pojdeme sa troska prejst,papa

vavenka
autor
21. apr 2009

Aj ja kcem ist vonku 😠 o hodninku aspon na obed pojdeme 😀 😀

katka444
21. apr 2009

jaj skoro sme sa prepadli na druhu stranu 🙂 😀

tinika
21. apr 2009

no kocky ja idem het z roboty bo ma slahne a idme zo svagrinkou a neterkou na vzduch. papa

katka444
21. apr 2009

ahaaaaaaa https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 🙂
je tam dievcatko aj chlapcek

nikka_
21. apr 2009

Ahojte kočky, ako sa máte?? My sme dnes od šiestej hore, tak sme upratali, navarili a teraz konečne pijem kávu. Malý zaspinkal. Janulik Damko teiž vystrája, ked má ísť spať. je neskutočne unavený, zreničky má ako špendliková hlavička, ale nie a nie zaspať. Tak sa znova musíme hrať, a potom odrazu odpadne behom minúty. Len my sme ho zle naučili, lebo zaspáva jedine na rukách ☹

tinika
21. apr 2009

ahojte ja uz som doma, zase sa mi vybili poistky, pc v haji a ja musim robit ☹ musim čakať na mm on to opravi
takže dnes relax 🙂

vavenka
autor
21. apr 2009

Tini len pekne relaxuj, mas na to plny narok 🙂
Ahoj Nikki 🙂

tinika
21. apr 2009

vavenka dakujem, si predstav ze som este bola v robote, som si zabudla okuliare ta som este dokoncila dph a zajtra tam ani nepachnem a sef ze kedy ma uvidi, kedy tam budem, ta mu vravim ze teraz som že čo treba a ze som chora a ze som tehotna mu na nos vesat nebudem, nech sa da vypchat. minule sa tiez pytal kedy budem a ani po mne nepachol ta naco sa stara.
ale uz som doma a idem si lahnut, kycham jak slon, z nosa mi tecie, aspon to ze uz tecie, bo som mala zapchaty a hrdlo uz neboli, takze ked to doliečim uz bude ok.

tinika
21. apr 2009

kocky teraz čítam vymenný listok na utz do nemocky a píse ze gestačný vak v pravom rohu uteru takze toto som myslela ze je hore

tinika
21. apr 2009

všetky ste vonku? či z roboty idete preč?

tinika
21. apr 2009

A som vam zabudla povedat, ze mame tehu knizku 😀 😀

snu
21. apr 2009

ZUZI ahoj,blahozelam maly je krasny a ake ma roztomile licka 🙂 mna to caka asi buduci tyzden,ale nas ma uz teraz 4100g,takze cisarsky,lebo som malinka a dr sa boji,ze by osm ho nevytlacila.. tak sa drzte..vela zdravia

tinika
21. apr 2009

snu držim palceky velmi, takze dalsi chlop do počtu hej? hihi

snu
21. apr 2009

tini dakujem 🙂 veru vsade okolo chlapci 🙂
a drzte sa aj vy 🙂 nech vsetko ide ako ma ist 🙂

snazivazuzi
21. apr 2009

Ahoj snu 🙂

Dakujem 😵

Budem na teba mysliet, uvidis, vsetko dobre dopadne. Cisarák sice dá zabrat, ale po dvoch dnoch budes behat ako srnka! 🙂
Vás maly je faaaakt velky 🙂 Aspon budete mat co pusinkovat 🙂 /napr. makucky gulaty zadocek xixi/ - ako aj my 😀

tinika
21. apr 2009

snu dakujem

slniecko4
21. apr 2009

pekný večer všetkým.. 🙂
tini,gratulujem k tej tehu knižke a teším sa s tebou,že je všetko v poriadku. 🙂 sme na tom nejak podobne s poslednou ms,tak som zvedavá,čo povie mne doky vo štvrtok,lebo vravela,že by už malo byť srdiečko. 🙂 Hádam dostanem aj ja tehu knižku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre