Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
11. jún 2009

kati a ty co,kecala si s tym tvojim?ci najprv pockas ci sa predsa len nezadarilo.

katka444
11. jún 2009

ahoj evus. no vcera som to uz mala na jazyku. ale este som nenabrala odvahu 😀
no aj tak by som sa objednala az niekedy na august. teraz mame v praci frmol, a nechce sa mi vysvetlovat, preco potrebujem volno.

evus
11. jún 2009

kati,jasne,na to treba zvolit ten spravny cas 😉

adenka
11. jún 2009

maminky mate pre drobcov tie lehatka s hrazdickou na hranie? vyuzivate to?

evus
11. jún 2009

adenka ja mam,ked bol Misko mensi,tak si tam pekne lezkal,hral sa aj som ho tam v tom krmila,teraz sme v tom uz pomenej,ale toto lehatko co mame je od narodenia do nejakych cca5rokov,takze ho vyuziva aj Karinka

adenka
11. jún 2009

evus to mate to fisherprice? od kolkych mesiacov ste to vyuzili? oplati sa mi to kupit uz teraz?

evus
11. jún 2009

adenka,urcite vyuzijes...byvaju aj take s vibraciou ktora babo ukludni,my mame toto a ja som s nim velmi spokojna,da sa aj hojdat aj dat napevno

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...

adenka
11. jún 2009

no ja chcem podobne len vybracne...tak to asi kupim, zvazujem aj kupu od ruky, lebo je to aspon o nieco lacnejsie a ten potah sa da vyprat...

evus
11. jún 2009

adenka,toto co mame je aj vibracne a potah sa da prat,tiez som ho kupila z druhej ruky na mmb,ale bolo ako nove

zuzub
12. jún 2009

ahojte bosorky 😉

zuzub
12. jún 2009

kde ste dnes všetky boli? 😕

ingulik
13. jún 2009

ahojte babule....hlasim sa z nemocky...lezim si tu uz stvrty den ☹ a asi sa odtial uz nedostanem... bola som v utrok na CTG a vybehli mi nejake kontrakcie, ale este sme boli v Madarsku poobede a dokupili posledne vecicky pre malu, no a v stredu ked som dosla na kontrolu ma uz ani nepustili domov...mala je stale KP, mam srdcovy tvar maternice, takze SC to isti...
aden ja na opuchnute nohy pouzivam elastin relax, fajny chladivy je a pomaha...
tini..stretko odkladame na dobu neurcitu 😉

katka444
13. jún 2009

ahojte,

ingulik, tak nech sa veronika este nejaky ten tyzden udrzi. budem na vas mysliet. co nato hovoria dr.? bude porod skor?

katka444
13. jún 2009

zuzub a ako si ty natom? kolky DC a tak. vavenka sem uz nechodi, tak uz sme ostali len my dve snazilky v tejto teme ☹
ale coskoro sa to zmeni 🙂 😵 😀

tinika
13. jún 2009

zuzu tak si uzi dovcu, trocha ti zavidim, ale v dobrom, ja sa tesim na novy bytik a zariadovanie takze si nestazujem, hoci zmena vzduchu by prospela aj mne 🙂

tinika
13. jún 2009

ingu v pohode, ja teraz aj tak nic nestiham, tak ked bude drobec na svete a trocha podrastie ta sa pridete ukazat aby som ju tu na konovi mohla vychvalovat a aj seba zse som ju videla na zivo
katka jasne ze sa to zmeni , sak nechcem tu ostat sama tehula s kym sa budem radit ??? teda aj maminy poradia ale predsa...

ingulik
14. jún 2009

ahojky...
no katka najhorsie je ze nikto ti tu nic nepovie...lekar co ma mal rodit sa pozeral do zaznamov, vsetko je OK liecba zabera, ale kedze on ide na dovcu tak sa k porodu nevyjadril a dr. ktora ma nakoniec bude rodit este za mnou nebola, ale predpokladam ze skoncim 37tt a budem moct ist na cisarsky...vcera som zacala 36tt, takze uvidim, teraz len dufam ze ma este pustia domov, lebo tu je to o nervy, len ma dopuju magneziom cez infuzie a tabletky...a lezat mozem aj doma... 😒

tinika
14. jún 2009

Ingu držim palce a vydrž to 😉

vavenka
autor
15. jún 2009

Hojte,
tak ja len hlasim ze mrchanda dosla, ako vzdy 😠 no nic, dalsia ovulka je tu o par dni 😀 😀 😀
Ingu drzim palce, neboj, ty to zvladnes 😵

zuzub
15. jún 2009

ahojte žienky, tak ja zajtra odchádzam na dovolenku, po troch rokoch, konečne s mojim drahým niekde ideme 😵 ideme až zajtra podvečer tak sem ešte mrknem...

katka444
16. jún 2009

ahojte,

ingulik, drzim palce. hlavne nech ste obe zdrave.

zuzub super dovca, aj ja by som hned sla. uzi si to. a mozno sa vratite uz traja. budes mat plodne dni?

vavenka ☹ 😠 ale uz to teraz vyjde. nam obom. 😉

katka444
16. jún 2009

som sa rozhodla 😀

majulienka32
16. jún 2009

ahojte.
ingulik drzim palceky aby vsetko bolo ok.
zuzub prajem prijemnu dovcu a a nech odtial dojdete traja 😉
katka co si sa rozhodla???ja som asi mimo diania 🙂

katka444
16. jún 2009

ahoj maju 🙂

ze nam to uz tentokrat vyjde 😀

to nadvezovalo na predchadzajuci prispevok 😀

majulienka32
16. jún 2009

aha ja tela 😀 😀 😀
uz vam to musi vyjst 🙂

evus
16. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeee

zuzub,prijemnu dovolenku prajem,my este musime tyzden a pol vydrzat,uz to nie je daleko,sa tesim.

ja mam zas Karin doma,lebo im zas prerabaju skolku,tak je veselo,ale teraz obaja zaspali,tak je klud.

tinika
16. jún 2009

Zuzi tak este raz kraaaasnu a uspešnú dovolenku, aj ja cdeeem ist hihi.
katka jasne ze vam to vyjde s vavenkou sak uz si to riadne zaslúzite.
evus neboj zbehne vam to aspon si povies ze zuzka to bude uz mat za sebou a vas to este len čaka 😉

evus
16. jún 2009

tinika,ved to...vsak aj ta dovolenka rychlo zbehne a sme zachvilku spat

zuzub
16. jún 2009

ďakujem vám všetkým, vy sa tu majte pekne snažilkujte, tehulkujte 😀 aj ja budem 😀 😀 😀 zajtra som 14DC 😉 ahojky, držkajte sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre