Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. aug 2009

katka a nestresuj, ja som cely prvy trimester nevedela ze som tehu bo ziadne priznaky neboli, akurat den predtym ako som to zistila som na wcko chodila kazdych 10 minut takze klud ok?

tinika
14. aug 2009

kati krasne silne čiaročky, ja som take nemala hihi
mne aj podla tabulky aj podla veku krvy vysiel chalan a mame ho teda zatial v brusku :_)

katka444
14. aug 2009

ahoj tini, ovulka bola 28. jula, tak to pocitam, ze 1.9. zacnem ten 8 tt. a to mam ako odhlasit si to doplnkove nemocenske poistenie? a dat si ho nanovo s max VZ? a mozem to urobit aj v inom meste ako som si to davala 1x? lebo ja som si to robila na socialke vo zvolene a teraz by som zbehla na socialku v detve. mozem to tak urobit?

tinika
14. aug 2009

daj to napr tak ze k 29.8. sa odhlasis a hned das aj prihlasku (lebo treba dat dopredu a vraj len od 1.) tak od 1.9. s max. VZ. jasne mozes to urobit aj inde oni maju rovnaky system tak to zaividuju, ale im to trocha trva hihi

katka444
14. aug 2009

takze zrusim to doplnkove nemocenske poistenie co mam a zalozim si nove na max. VZ? ak som spravne pochopila 😀
a preco to musi byt do 8 tt? nevadi, ze ja prave 1.9 zacnem 8 tt?

tinika
14. aug 2009

jojo tak ako psies lebo teraz po novom od 1.1. je taky zakon, ze musis to maximum platit minimalne 26tt to zn. ze 26+8je 34 a to uz je 6tt pred porodom ked sa nastupuje na matersku vies?

vavenka
autor
17. aug 2009

Dobre ranko dievcata,
tak je dnes pravdepodobne ovulujem 😀

Ako sa maju nase maminy, tehulky, cerstva tehulka Katka a Zuzub? 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

adenka
17. aug 2009

ahojky
vave takze dnes pekne sup sup snazilkovat....ja koli tebe ani porodit nemozem aby som ti rovno uvolnila miesto... a ver mi ze uz veeeelmi chcem rodit...uz ma to nebavi a chcem spat svoje telo..... 😒
takze cakam o 10-11 dni tvoje // a potom sa hadam moja dcera konecne poberie na svet 😉 😵

katka444
17. aug 2009

ahojte, tak som chcela ist dnes k dr. a on ma cely tyzden dovolenku 😝
tak uz zas az v pondelok. len dufam, ze je vsetko ok. priznaky nic moc. zavse poboli podbrusko, zavse slabunko prsia, ale su zvacsene. ak to takto pojde dalej, budem musiet nakupit nove podprdy 😀

adenka
17. aug 2009

katka asi to tak osud chcel, mozno je este skoro a vela by nevidel.... 😉 a nikto ho nezastupuje??

katka444
17. aug 2009

ahoj adenka, ale zastupuje. ale to je taky somar, ze tam by som isla len v najsurnejsom pripade aj to by som asi radsej pockala a po ordinacnych hodinach by som isla radsej do nemocky na pohotovost.

adenka
17. aug 2009

katka tak uz pockaj tyzden...aspon budes mat super zazitok, lebo uz by mohlo krasne bit srdiecko... 😵 😵

tinika
17. aug 2009

katka nebojkaj, si tehulka to je jasne a aspon uz srdiečko uvidis, viem ze si nedočkava, aj ja som bola 🙂
ja som ešte stale chora :-/

zuzub
17. aug 2009

ahojte tehuke a vavenka 😀 tak sme tu vave ostali, takto na ocot? 😀 😝 no musíme to čím skôr zmeniť 😉 my sme pekne snažilkovali, tak uvidíme či budú výsledky 😉

tinika
17. aug 2009

zuzub držim ti aj vavenka prsteky vsetkyyyy

vavenka
autor
18. aug 2009

Achojte, Zuzub ja tiez robim co je v mojich silach 😀 😀
Kedy /NE/cakas mrchandu? Ja som pravdepodobne uz po ovu, takze este 2 tyzdne cakania (teda budem rada ak vydrzim netestovat do 10 DPO 😀 )

zuzub
18. aug 2009

Vavenka ja som dnes 18DC, takže podobne ako ty 😉

ingulik
18. aug 2009

ahojte kocky 🙂
ako sa mavate?
vave aj zuzub...drzim palce nech uz mate // a premenujeme nasu temu na Lady tehulky a maminy 😉
my sa mame dobre, Veronika ma uz 5,2kg...je taka baculata...na spapanie 🙂
tento tyzden ideme prepichnut uska...vo stvrtok...tak dufam, ze to malu velmi nevystresuje a nebude velmi plakat 😕

tinika
18. aug 2009

ingu taka zlata je ta vasa malicka, ja sa uz tak tesim na naseho drobca. kedy sa stretneme? ja sa musim vyliečiť najprv ale este kym je teplucko. Od septembra som síce PN ale sak vychadzky funguju ne? 😀

katka444
18. aug 2009

kukuk 🙂

tinika
18. aug 2009

ahojj kati ti mas tt jeeeee to je nadherny pohlad

katka444
18. aug 2009

zuzub, vavenka, drzim vam strasne palceky 🙂 nech uz su // 😉

katka444
18. aug 2009

tini vsak? to som si tam dala, ked ma dr. v pondelok nasral s tou jeho dovolenkou 😠 , ze ked teda sice este nemam potvrdene tehu, ale aspon si dam tt do pasu 😵

tak sa stale liecis? ☹

tinika
18. aug 2009

hihi jasne
jo liečim ale rano sa citim uz lepšie len cez den sa to zhorsuje stale

tinika
18. aug 2009

dosla mi dnes pekna mikinka a svokra doniesla ohrievačku a sterilizatorna flase a odsavacku mlieka chicio ci jak sa to pise
ta sa vytesujem hhi

katka444
18. aug 2009

jeej tini, uz sa tesim nato, ked zacnem nakupovat. ale nato si musim este pockat. dnes som sa aj v tescu plizila popri vecickach pre miminka ..... 😀 ale odolala som, zatial 😅

tinika
18. aug 2009

kati ja som si kupila jedne dupky pre radost a potom som obchadzala obchody zdaleka aby som nevykupila ze aj tak zbytočne kopu nakupit bo dostaneme, ale teraz občas kupim dačo vačšie a tak a o chvilu uz vybavicku bude ta sa vytesim hihi

katka444
18. aug 2009

tini ale uz mas peknu zbierku v albume 🙂 a kocik uz mate vybraty? mne sa paci ten jane nomad co mam v albueme, ale je drahy. a ani som este nejak ine podrobne nestudovala. na to este casuuuuuu

tinika
18. aug 2009

pekny kati pekny ale sa bojim tych kolečok a zase tie ine moderne sa mi zdaju prilis male a labilne ta ten čo mam ja v albume ma aj svagrina a je fajny hoci vela ludi ich nechce bo su velke a tazsie ale mne to neva takze kazdy podla vkusu a tie ani drahe nie su tak do 7 tis sa daju aj za 5000

katka444
18. aug 2009

no ved ten som si dala do albumu este ako netehu. teraz budem chcet hlavne taky, co bude mat vzdusnu vanicku, lebo budeme mat letne miminko a zime uz aj tak bude v bugine. ale vravim nato este dost casu.
len aby bolo vsetko v poriadku. ale prsia mam naliate a bradavky na dotik bolia. len podbrusko som dnes vobec nicitila. dufam ze je vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre