Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
29. aug 2009

Zuzi no cau, tak sa zda ze som vas v tom s Katkou nenechala same 🙂
Som z toho v miernom soku 🙂

zuzub
29. aug 2009

vavenka ja ani neviem čo mám povedať, teda napísať 😀 ja som už od štvrtka netestovala dnes som29DC mrcha zatiaľ nikde, tak uvidíme stále som z tých testov šiši 😀 😀 😀
ale bolo by úúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééé keby sme boli obidve spolu tehulky 😉

vavenka
autor
29. aug 2009

Zuzub ty si 100% tna tehula 🙂
Beries nejaky anopyrin pre istotu? Uz si nepamatam ako si dopadla na hematologii....

zuzub
29. aug 2009

neberiem vavenka ☹ a mylíš,že by som si mala dať? to môžu tehule? veď tú Leidenská mutáciu mi zistili.... 😖

zuzub
29. aug 2009

toto som našla na nete-Anopirin V prvom a druhom trimestri tehotenstva sa nesmie liek podávať, ak to nie je celkom nevyhnutné. Ak sa však zo závažných dôvodov liek podá ženám, ktoré chcú otehotnieť alebo sú v prvom a druhom trimestri tehotenstva, musí byť podávaná dávka čo najnižšia a liečba čo najkratšia.

vavenka
autor
29. aug 2009

Zuzub mozes urcite, ja neviem, ale ja by som si urcite dala...
Mne gyndoska povedala, ze ked si najdem //, hned mam utekat na hemato aby mi zvysili davky...
Anopyrin riedi krv a my ju potrebujeme riedit, aby sa nevytvarali zrazeniny.....

sevzuz
29. aug 2009

nic som necitala len som videla album zuzub a vavenky a chcem sa spytat:
"zacali predavat uz len testiky s dvoma //?"
Gratulujem a moc drzim palce🙂

katka444
29. aug 2009

babenkyyyyyyyyyyy

wauuuuuuuuuuu

ja som taka stastnaaaaaaa

vavenkaaaaaaaaaaa, ja nemam slov. taku radost si mi urobila. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzub a ty radsej hned utekaj na to hemato 😉

boze moj ja to rozdychavam ako ked som nasla // na svojom teste.

katka444
29. aug 2009

inak niekto sa pýtal, len neviem uz v ktorej teme, ze ci aj ovu test ukaze // pri tehu. tak som dnes skusila. a testovacia ciarka na ovu teste bola raz tak tmavsia ako kontrolna. neviem cim to je 😒

fuj a vsetko mi smrdi. nemozem citit nic varene 😝

katka444
29. aug 2009

panecku babenky my budeme spolu tehulkovat 🙂 ja sa tak tesim. stale to predychavam. fu a je mi nejako ble 😝

vavenka
autor
29. aug 2009

Kati ano je to pravda, hcg a lh maju velmi podobnu strukturu - tak najskor preto.... a mozno v tehu ma lh hormon tiez nejaku funkciu, tak preto je tam 🙂
Noooo tak uz zacinas s nevolnostami 🙂 pekne pekne, ja necitim nic, ani prsia, ani brusko, ani mi nic nesmrdi, takze neviem ci sa mam radovat ci byt nervozna 😖 ale verim ze tie "priznaky" estelen pridu 😉

katka444
29. aug 2009

vave ja som tiez najskor nic necitila. zacalo to az 6-7 tt. a dufam ze to dlho nepotrva 😝

katka444
29. aug 2009

mas prichystané nejaké speci prekvapko pre draheho ?

katka444
29. aug 2009

jeda vavenka, ja som ti v tom soku ani nezagratulovala.

takze gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

petulig
29. aug 2009

a tu sa co deje ? 😀 vaven presne ako si povedala na striedacku ?? Gratuluujeem zatial potichu...
Ja uz chcem teda porodit ked nastupujes na moje miesto 😀

ingulik
29. aug 2009

aaahojky....no teda co to citam...mozeme temu premenovat? 🙂 to je uzasne...taky plodny august
vave, zuzub...gratulujem...a drzim palce nech je vsio oukej.... 😵 😵 😵

tinika
29. aug 2009

TY KOKSO, ja som taku spravu az dnes prečítala???? jooj sak to vavenka dnes pisala hihi. SUPEEEEER VAVENKA GRATULUJEM ja fakt neverim ze tento mesaic je taky plodny, ked aj zuzub ostanu dve čiarky, konečne sme vsetky tehuleeee

zuzub
29. aug 2009

babenky, verím, že tentoraz to konečne vyjde 😉 v pondelok ráno testujem to budem 31 DC, a keď budú // tak letím hneď k dokimu.majte sa pekne, ja idem chystať veci na dnešnú oslavu, dnes mám totiž narodky, a dúfam , že najkrajší darček nosím pod srdiečkom 😵 😵 😵

vavenka
autor
29. aug 2009

Zuzi tak vsetko najlepsie k narodkam, krasny darcek ste si s muzikom dali 😀
Dievcata dakujem za gratulacie, aj ked viete, ja som uz parkrat // mala, takze som trochu opatrna, este to nikto nevie, ani drahy, o hodku dojde domov, nerobim ziadne pripravy, proste mu poviem ze mame zas pozitivny test a hotovo 😉

zuzub
30. aug 2009

Dobré ránko, tak som to nevydržala a dnes ráno som testla 😀 asi do 1min boli // a potom ešte trišk zosilneli takže už žiadne tiene 🙂 babenky ja tomu nemôžem uveriť 😵 a ešte ku všetkémukamoška čo nemohla dlhšie otehotnieť, tak si tak plánovali, že budeme spolu tak včera povedala, že je tehula 🙂 🙂 🙂 a to netuší,že aj ja hádam som 😀

slniecko4
30. aug 2009

zuzub,to je super,si tehuľka,jak vyšitá.. 😀
vave,gratulujem,hádam to už vydrží až do úspešného konca.. 😵

zuzub
30. aug 2009

kuk do albumu,je tam dnešný testík 🙂
slniecko, ďakujem dúfam,že máš pravdu a aj s Vavenkou to spolu dotiahneme do úspešného konca, nič si neprajem viacej 🙂

slniecko4
30. aug 2009

čiarka je úúúúúžasná,super.. 😵

vavenka
autor
30. aug 2009

Zuzub kraasa, gratulujem 🙂
Zajtra utekaj na hematologiu, nech ti predpisu injekcie....
Ja som si sama naordinovala uz kazdodennu davku, odkedy mam tieniky.... Mam dost velke obavy...
Ale tak robim vsetko pre to, aby moja fazula bola ok, tak snad uz tentokrat....
Aj so Zuzub samozrejme 🙂 pocuj, my budeme mat pomaly aj rovnaky termin porodu 😀 😀 😀
Ja som tiez teraz robila testik, je menej citlivy ako bol ten vcera (25mlU/ml) - a ciarka - aj ked slaba - vybehla do 2 min, ale je este slaba, priblizne taka ista ako bola vcera (vcera som mala 20 mlU/ml)...
Takze ja si este potestujem 🙂

slniecko4
30. aug 2009

holky,veľmi veľmi vám držím palčeky,nech to dotiahnete do úspešného konca. 😉

zuzub
30. aug 2009

vavenka tentokrát to musí vyjsť určite! aj ja sa veľmi bojím, ale verím, že že to dopadne dobre 😉 ja ešte zajtra ráno testnem, volám gyndošovi a aj na hematošku.mne doki na hematoške vravela,že injekcie mi môže predpísať aj gyndoš alebo obvodná doki.a ozaj v piatok idem ešte na edokrinologiu na krv a pootm 8.9. po výsledky....

zuzub
30. aug 2009

vavenka a koľký si DC?

slniecko4
30. aug 2009

vave,ozy,ani si nenapísala,čo na to MM?

zuzub
30. aug 2009

babenky môj manželik to ešete nevie, ale o 5minut sa to dozvie lebo ho idem zobudiť 😀

slniecko4
30. aug 2009

zuzub,to chceš povedať,že si vydržala tak dlho mu nič nepovedať???? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre