Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
31. aug 2009

adenka mala je krasnučka a uz aj usmevy rozdava 😉

zuzub
1. sep 2009

Ahojte, z dnešného rána hlásim riadne dialnice 😀 tomu už hovorím parádna čiarka 🙂 večer pridám fotečky do albumu

tinika
1. sep 2009

zuzub tesim s tebou, gratulujem

zuzub
1. sep 2009

ďakujem Tini, ja už som zvedavá na zajtra čo ma čaká u dokiho a potom na hematoške čo za zázrak si to budem pichať 😀
jeeeeeej my sme s vavenkou rovnako 5tt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinika
1. sep 2009

hihi zuzi to je fajn, budete si vymienať skusenosti, ja myslim ze so slniečkom mam rovnake tt ak sa dobre pamatam

zuzub
1. sep 2009

mala som ja pravdu, že s Vavenkou budem spolu tehule 😉

vavenka
autor
1. sep 2009

Caute 🙂 aj ja mam silnejsiu ciarku, aj ked dialnica to este nie je, dnes som 29 DC - 15 DPO....
Ale je silnejsia, tak som spokojnejsia....
Zuzi ja som si na teba pockala 🙂 mas 8.5 termin? To je moj brasko narodeny, my snad budeme spolu aj rodit 😉

vavenka
autor
1. sep 2009

Jee to je super, pri kazdom jednom mene su tt 😀

zuzub
1. sep 2009

hej tini´, vyzerá to, že budeme spolu rodiť 😀
ja dnes keď som tu čiarku videla som ani neverila, jeden deň a taký rozdiel....

tinika
1. sep 2009

ze vaven? dohodnite si porodnicu rovnaku hihi

tinika
1. sep 2009

ja sa z toho tiez velmi tesim

tinika
1. sep 2009

keby ste neviem ako chceli by sa vam to tak nepodarilo ako to vyslo, ze katka v aprili a vy dve v maji 🙂

vavenka
autor
1. sep 2009

Tini co si, to sme si presne takto naplanovali 😀
Katka strasne nechcela ist na laparku a ja som cakala na zuzub 🙂
Ale jedno co sa fakt tesim - aj ked v podstate je to uplne jedno, ze budeme mat jarne deticky 🙂

tinika
1. sep 2009

No ze keby ste chceli naozaj byt vsetky naraz tehu ta sa vam to nepodari, ale nahoda je ... hihi
v albume mam brusisko nove
Kati je to jedno, ja by som chcela jarne a nemam, ja budem mat zimne a zo začiatku vonku nebudeme asi vela ked bude kosa, ale nejak to prejde

tinika
1. sep 2009

inac co je s evus? som ju dlho tu nevidela

zuzub
1. sep 2009

to je jedno jarné alebo zimné, hlavne nech to všetko dobre dopadne 😉
a evus tu ozaj už dlho nebola 😕

vavenka
autor
1. sep 2009

Tini jaaaj dobry pupcok uz 🙂 este 10tt a pomaly mozes ist rodit 🙂
Hej, aj minule som sa cudovala ze Evus ani Snazivazuzi tu neboli 100 rokov, aj Mum uz sa davno neukazala....

zuzub
1. sep 2009

vavenka, berieš nejaké vitamíny? a ty si čo picháš? a je to moc hrozné?

vavenka
autor
1. sep 2009

Zuzi picham si clexane 0,2 - som bola vcera na hematoske, ale lekarka nemala sestricku, takze mi len nakazala nech picham kazdy den (predtym som pichala 3x do tyzdna) a zajtra na odber... Nieee, je to v pohode, prvy tyzden to bolo take divne, ale zvykla som si 🙂 a inak beriem Duphaston 2x1 + kyselinu listovu 2x1.....

zuzub
1. sep 2009

tini, riadne bruško už máš 😉 vavenka a duphaston ti doki predpísal? ja som zvedavá či mne niečo dá, ja beriem babycalibrum.a tebe akú poruchu zistili na tej hematologii?

tinika
1. sep 2009

no vaven uz teraz sa bojim ake brucho mi este narastie a ze ako sa budem hybat hihi a to som len 3,5 kg pribrala ta neviem jak je mozne ze take brucho mam

tinika
1. sep 2009

super prave mi adminka vymazala nejake foto a aj tikery si mam vymazat bo ze vraj nemozem mat tolko, 27tt som mala a nikomu to nevadilo 😠

vavenka
autor
1. sep 2009

Tini vazne len 3,5 ??? Ty kokso tak potom to mas super 🙂
Zuzi ano, dokyna mi predpisala duphaston.... Ja si uz presne nepamatam, ale 3 geny mam zmutovane. Leidenska (Tvoja) je tusim genom V, ja mam XII, VIII a este MTHFR ci tak nejak. Dva heterozygotne a jeden homozygotne.....

vavenka
autor
1. sep 2009

Zuzub beries aspon ten anopyrin?

tinika
1. sep 2009

vavenka ja si myslim ze este len teraz naberiem 🙂

tinika
1. sep 2009

vymazali mi hava ☹ musim sa s nim sfotit a ked tam bude brusko hihi tak je to ok

zuzub
1. sep 2009

vavenka, čo mám kamoša dokiho tak mi vravel, že pokiaľ mi je ok, tak radšej nech neberiem anopirin

tinika
1. sep 2009

vaven to čo znamena?????

vavenka
autor
1. sep 2009

Zuzi no uz ako chces...
Ale radsej by som na tvojom mieste zavitala do temy trombofilie...
A ono tromboska neboli, takze ok ti moze byt... Ani predtym si nemala ziadne problemy ak sa dobre pamatam, hm?

zuzub
1. sep 2009

vavenka mne aj doki na hematoske hovorila, že anopirin sim mám dať len pred dlhou cestou alebo keď dlho stojím, sedím a pod.a dnes si asi preventívne jeden dám 😉 a ozaj myslíš, že tŕpnutie nôh, môže byť tiež z tej poruchy?dosť mi tŕpn eľavá noha a mám ju niekedy aj napuchnutú, teda chodidlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre