Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
12. feb 2009

Tinika, podla mna ten tvoj nápad neni dobry nápad.... to s tymi smskami a chodievanim do mesta a tak....
Ja keby som bola v podobnej situácii ako si ty, uz som dáááááávno prec od neho. Prosikat manzela aby ste mali tutu-mutu a to preto aby ste mohli mat bábo... no neviem. Si predstav ze si tehu, a furt sa kvoli nemu stresujes.... to by nebolo dobré. Podla mna, má vsetko svoj dovod, a to ze si zatial neostala tehotná je asi preto, lebo neni ten správny cas... a nemás pri sebe toho správneho...... to iba moja teoria.... ja viem, ze sa ti tazko od neho odchádza a ze budes zasa ty tá zlá,kvoli kt. vase manzelstvo stroskotá, ale treba ist dalej. treba skusit nieco iné. radsej teraz ako to tahat do nekonecna a vsimnut si akého debila /s prepácenim/ más doma a budes mat 40r. a nie ze deti nebudes mat, ale ani normálne chlapa doma. o to tazsie si potom najdes frajera, teraz je sanca vacsia.
Si mladá, zivot pred tebou! Nech ta netrápi ze si o tebe svokrovci budu mysliet vselico, uz s nimi nebudes mat nic spolocné a nech si hovoria co chcu.. ak je ten tvoj taky aky.... tak sa ani do buducna nezmeni, a moze mat este xxxxx vztahov, ani jeden jeho vztah nebude dobry, a je mozné ze iba po desiatich rokoch si vsimnu ze za vsetko moze on, a nie ty, ale to ta uz nemusi trápit, ty uz vtedy budes mat rodinku a budes stastne zit!!!! a budes mat vsetko po com tuzis.
Ja ti drzim palce, a verim ze vsetko dobre dopadne. - ked nie dnes, ani zajtra.... ale casom sa vsetko dá do poriadku uvidis. len treba aby si bola silná a nenechala sa odbit. más právo byt stastná! a mat vsetko, co mat mozes. Mozno ten tvoj novy frajer nebude 100%ny, ako ani ten moj neni 😀 ale viem, citim ze ma má rád, ze ma miluje a ze sa nan ho viem hocikedy spolahnut. a nemusim zo seba urobit totálneho debila iba kvoli tomu aby sa so mnou vyspal. 😉

snazivazuzi
12. feb 2009

no, napisala som to ako hotentot, ale snád pochopis co som ti napisat chcela 😀

tinika
12. feb 2009

Zuzi presne na to myslím celý den, ale keby aj, nemam kam ist. momentalne nemam ani stalu pracu, tak najom asi neutiahnem a mam psa a s tým a mi bude este tažsie najom hladat

snazivazuzi
12. feb 2009

tini, nejaky cas to nechaj tak.... kym si aspon prácu nenajdes. nehovor mu o tvojich ˝plánoch˝nic. Mesiac - dva tam s nim vydrzis, nic nestratis, si myslim ze on sa uz nezmeni, ani ten jeho pristup k urcitym veciam nezmeni.... takze kludne rob to co doteraz, byvajte spolu ako doteraz, a potom mu len povedz, ahoj....
Keby si mu o tvojich plánoch teraz povedala, by to bolo horsie. radsej si vsetko naplánuj, bud pripravená na vsetko mozné.... musis si svoj zivot dat do poriadku a to nejde zo dna na den. Nájdes si prácu, byvanie, a leto si uz budes uzivat so psikom vo dvojici 😉 Netreba sa nikam ponáhlat, z tohto vztahu ajtak odchádas ty tá zlá, a on ten nevinny.....

tinika
12. feb 2009

Tak aj rozmyslam ze necham tak a uvidim. Prave mi volal ze čo treba kupit a normalne sa spraval ako by nič.
Ja to že budem zla už nejak prežijem, aj do teraz som bola len ja ta zla, aj svokra sa ho zastavala.
Uvidime ako to pojde. zatiaľ budem hľadať pracu. Kiež by vyšla ta čo chcem a tak si niečo nasporím a uvidime. Ale radsej by som dajaky svoj maly bytik ako zbytočne za najom vyhadzovať a nič z tych penazi, nikdy ich už neuvidim

tinika
12. feb 2009

Ale uz sa mu prosit nebudem a mam chut ked bude chciet mu povedat ze teraz ja som unavena aj keby som chcela, nech vie ako sa cítim a to nie len raz mi povedal ako ja jemu poviem

evus
12. feb 2009

zuzi,napisala si to pekne,tak nejak by som ti to aj ja tinika napisala,ja by som s takym chlapom tiez neostavala,ekby to babo chcel,tak preto aj nieco urobi,ale zjavne nema zaujem 😒

tinika
12. feb 2009

On je taky introvert, nehovori velmi o tom čo cíti a čo si myslí. Lebo ked bola debata o detoch viackrat povedal ze chce. ale si ho aj urobit musi 😀 😀
Volal mi že ide na pivko jedno tak som bola zvedava kedy dojde, dosiel o 8. A kupil mi kytku zrejme ale sa pýtal či budem počúvať , tak som povedala ze ne. Ze ked on nepocúva ani ja nebudem a on ze on pocúva. Tak som bola ticho a kytka je asi na balkone chudinka, asi to neprežije

tinika
12. feb 2009

Neviem čo tým sleduje, či nevie slovami tak tatko? Ale čo z toho.

evus
12. feb 2009

tinika,oj mala si ho nechat rozpravat 😖

tinika
12. feb 2009

ale on sa nechcel rozpravat, on sa len spýtal či budem dobrá. Ale ved ja som nič neurobila. Co som mu mala povedat? Ma zvlástne sposoby ako sa chce rozprávat

tinika
12. feb 2009

Idem trocha oddychnut od prace, som sa dotrapila s jednou srockou este tam vysia nejake veci, ale to musi majitel doriešiť. Tak idem na Panelak potom tu este kuknem

evus
12. feb 2009

nie je tak troska sebecky???? 😲 ,ze ci budes dobra,pch,tej kytici je fakt na balkone lepsie...tinik,panelak ide az o stvrt na desat

tinika
12. feb 2009

no uz som si vsimla ze dnes ide neskor. a ta kytka je v izbe na okne. Nech si ju zje, ked je taky

tinika
12. feb 2009

Nie ze by ma kvety nepotešili, ale vie veeeelmi dobre, ze ja chcem dačo ine

evus
12. feb 2009

a este z toho piva nedosiel?

tinika
12. feb 2009

dosiel evus okolo 8. Ved odkial by som vedela ze doniesol kvietok

evus
12. feb 2009

jaaaaaaaaaj,ja som to zle prcitala,prepac a teraz uz spi?

tinika
12. feb 2009

nie, sedi pri pc a hraje sa

tinika
12. feb 2009

Ked si spomeniem, ze mozno dnes je ovulka tak ma ide porazit

evus
12. feb 2009

slak aby to trafil...ale kasli nanho,myslim,ze uz nema teraz zmysel sa s nim o niecom bavit

tinika
12. feb 2009

Neboj, mam aj svoju hrdost. Dnes s nim uz nic neriesim.

evus
12. feb 2009

tinik,drz sa,idem ja do hajan,dobruuuuuu

tinika
12. feb 2009

evus dobru.

zuzub
13. feb 2009

dobré ránko, jeeeeeeej ja som tu dnes prvá 😅

tinika
13. feb 2009

Bre ranko zuzub

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Neviem či mam brať dnešnu teplotu do uvahy, lebo som bola na wc a az potom merala. Ale minule som merala pred aj po a teplota bola rovnaka.

zuzub
13. feb 2009

ahoj tini 🙂 tak v tomto ti neporadím, ja som nikdy tepôotu nemerala 😒

katka444
13. feb 2009

tini, myslim ze zuzka to pekne napisala. je len na tebe ako to budes riesit. ale ak zo vztahu vyprcha vsetka vasen, tak to asi nema zmysel. to sa s nim budes zuhrit cely zivot. ale je to len na tebe. pockaj nejaky cas, kym aj on bude zdravotne v poriadku a uvidis ako sa bude spravat.

tini ja tiez mavam teplotu rovnaku pred aj po wc. myslim, ze ju spokojne mozes brat do uvahy 😉

ahoj zuzub, ty si dneska sikulka prva 🙂 😉 kedy mas dalsie vysetrenia?

ja som mala vcera ustnu skusku z angliny a v utorok mam pisomne 😖

tinika
13. feb 2009

Jo katka, davam si načas. Uvidime. Včera ma s tym kvetom prekvapil, som nepochopila za čo. Ale som povedala ze nebudem počúvať, tak mi ho nedal. Je na okne v spálni. Neviem, či to už na valentina myslel alebo ako. Som včera bola rozhodnuta že ja mu nič nedam. Len aby sa ho to nedotklo. Ale čo on pozera že mna sa dotykaju ine veci? Hoci je pravda, ze na vyročia a tak mi vždy da kytku a ja jemu nič. 😖

zuzub
13. feb 2009

včera som bola na imunologii ale doki misí počkať na výsledky z vyšetrení z hematologie a to idem do martina až 31.3. takže teraz vyše mesiaca nič 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre