Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
7. okt 2009

Pipi no ja mam o mojej gynekologicke vysoku mienku a vazim si ju, aj tak by mi ziadne atb do konca 12tt nedala, takze by to mohla povazovat za zbytocne - vysetrenie mocu.... Ale ja som zvedava co v nom mam 😉
Ja nedirigujem, predsalen som nestudovala medicinu a vacsinou nechavam odborne veci na odbornikov...

tinika
7. okt 2009

vavenka ja som sa na kontrolu vzdy tesila, ze sa dozviem ako drobec rastie a či je ok a ze by nebol ok som si ani nepripustila, takze vyhod take myslienky z hlavky ok?

prave pasem halusky s makom fuuu taka droga

vavenka
autor
7. okt 2009

Tini tak si sa tu prezradila, co si v druhe teme dala ako otazku 😀 😀
Tini moja zlata, keby si mala take skusenosti ako ja, tiez by sa na kontroly mozno aj trosku bala.... Presne pred dvomi rokmi v 9tt som sla na kontrolu vytesena, a tam mi oznamili ze babatku uz nebije srdiecko....

tinika
7. okt 2009

hihi ale shaarka som dufala ze tu akurat nenakukne hihi
a chapem tvoje obavy ale aj tak, psychika robi vela a velmi ti to prajem a držim palce a čakam na hlasenie 😉

tinika
7. okt 2009

a neze nasepkas shaarke hihi

zuzub
7. okt 2009

ahojte, už som doma.vonku je čisté leto 🙂 juuj babeny tak mi prišlo v trolejbuse zle, že som skoro odpadla, už som mala uplne bielo pred očami, ked jedna teta akurát vystúpila a uvolnilo sa miesto som sa tam len tak zošuchla, no teda nebolo mi všetko jedno 😨

tinika
7. okt 2009

zuzub viem si to predstavit, mne tiez byva zle ked dlho stojim a to aj mimo tehu takze ja tiez sadam ked mozem hoci normalne radsej stojim bo babky vedia byt riadne .... ked vidia mladeho sediet

zuzub
7. okt 2009

tini mne býva tiež tak blbo aj mimo tehu ale väčšinou v lete ked sú horúčavy....

pipimiska
7. okt 2009

vaavenka,to neznamena,ze ked chodia v bielom,ze su vsetci odbornici...
keby som nezriesila sama nejake veci,tak mam pred dvoma rokmi zapal mozgovych blan,pretoze mi moja obvodna dala diagnozu ze migrena,ale ja som nedala na jej ,,odbornost,,a sla dalej,,nastastie,,
aj gynekologicka v nemoznici mi dala cipky do posvy koli e.coli,nezdalo sa mi nieco,a na druhy den to konzilium zrusilo,lebo zevraj sa tieto cipky nesmu,aj ona mala na stitku ze,,dr,,
bohuzial mam skusenosti,pri ktorych nemozem verit doktorom..vela krat som nieco,,nadirigovala,,a bolo to dobre,ze som tak urobila...
potom si uz mozme len rozpravat,,keby som toto urobila,keby hento....ja som tiez nestudovala medicinu,ale nakolko som si prezila chorob naozaj dost,az prilis dost,niekedy mam pocit,ze viem o svojich diagnozach viac ako niektori doktori

vavenka
autor
7. okt 2009

Pipi no nezavidim Ti tvoje skusenosti...
Ja mam chvalabohu stastie na odbornikov a teda mam na to taky nazor aky mam 🙂 zatial im doverujem...
Netvrdim ze je to 100%na dovera, ale to percento je urcite vysoke.....
Ja viem ze nie kazdy, kto ma Mudr na vizitke, musi byt zakonite dobry doktor, ale ako som pisala, ja zatial nemam zle skusenosti.....
A urcite by som si netrufla sama riesit vlastne diagnozy, a to mam vystudovany odbor, ktory je trosku medicine blizky....

zuzub
7. okt 2009

vavenka ty zajtra uvidíš fazulku, už bude zas kus väčšia 🙂
ja idem budúcu stredu

vavenka
autor
7. okt 2009

Zuzub dufam ze ano 🙂 podla toho co som si citala, uz by mohla mat take 3 cm 😉

zuzub
7. okt 2009

vavenka a tebe sa zhoduje termín podľa UTZ s poslednou mrchou?

tinika
7. okt 2009

no super, hadka na svete a mm ani neprijal ospravedlnenie bo ze nema z čoho byt nervozna
ja sa snazim, robim aj čo nemusm a aj tak nahovno ☹ 😠 by som mu priala zenu jak jeho svagrina čo uz v šiestom mesiaci ani v aute nevedela sedieť a stukala, by sam upratoval, vybaloval a malovat ta by videl a tu sa človek snazi aby on mal menej roboty a aj tak zbytočne 😢 😢

zuzub
7. okt 2009

tini nerozočuluj sa nestojí to za to!

tinika
7. okt 2009

sak ale hned som sa rozplakala a mlady pan hraje urazeneho somar som sa mala vykaslat a nech si hlada najomnikov sam a ne teraz ma zdrbe

vavenka
autor
7. okt 2009

Tini ☹
Zuzi zatial ano, posledne to sedelo presne podla poslednej MS 😉

tinika
7. okt 2009

vaven nech sa dusi, kaslem ho, ked on nechape prečo som nervozna tak ja nechapem jeho a hotovo akurat mi vyhodil na oči ze sa s nim nechcem rozpravat a on zrazu sa chce haha a pritom len na mna vyblafol ze prečo sa som na neho kričala do telefonu a to som mu povedala ze som podrazdena tak som vybuchla ked ma vytočil bo sa nevedel spytat dačo najomnika ale mi ho daval k telefonu joooj ti chlapi

zuzub
7. okt 2009

tini my sa kvoli nájomníkom tiež občas posekáme, takže si z toho nič nerob 😉

maxii
7. okt 2009

tini, nerozculuj sa, nestoji to za to.....chlapom sa obcas neda rozumiet 😉

vavi na zajtra ti drzim palce 😉

ja som sa dnes taaaaak najedla 😀 nie som moc na vyprazane, ale na obed som si dala rezen s kroketami a taaak som si pochutila jak davno nie 😅 😅 to je uspech u mna tak sa poctivo najest po dlhej dobe, uzivam si to 😀 😀
jaj a mam +2 kg🙂

tinika
7. okt 2009

zuzi ale vsetko som zariadovala ja, len jednu vec mal na starosti a ani to neni schopny
ja som sa tiez najedla do popuku halusiek s makom hihi

zuzub
7. okt 2009

ja to poznám tini 😉
zajtra možno aj ja uvarím halušky,ale asi zo syrokrémom a slaninkou 😅

maxii
7. okt 2009

no ja mam na vsetko dnes chut, tak mi nerobte chutky lebo k vam pridem 😀 😀

tinika
7. okt 2009

maxi ak si donesies pomlety mak mozes dojst halusky este su ale ked som zistila ze mam len nepomlety mak tak som po celom byte hladala robot a nadstavce na pomletie lebo mlynček obyčajny nemam ta uz osm sa skoro rozlučila s haluskami hhi

vavenka
autor
7. okt 2009

Tini no chlapi, presne, mne niekedy pride ze su oni naozaj tak od prirody zabrzdeni, lebo sa mi nechce verit ze by boli schopni robit az take prieky 😀 😀
Maxii pekne, ja mam tiez uz 2 kg +, ale mesiac tehulovania menej ako ty 😉 A dakujem, budem sa ponahlat zajtra aby som mohla poskytnut info, uz ake bude.....Horsie ze idem az na 12tu, takze este cele doobedie budem stresovat 😖

maxii
7. okt 2009

vavi neboj dobre to dopadne 😉 😅 ale ja tiez nerada idem az na obed alebo poobede, lepsie hned rano to mat za sebou, ale moja lekarka vacsinou robi poobede, takze to poznam...ale ziadne strachy 😵

tinika
7. okt 2009

ta čo uz vaven, sak dlho bol klud ta uz musela byt burka asi hihi len som zvedava ako dlho bude bavit zase urazeneho a to som sa mu ospravedlnovala čo on nikdy ale nikdy neurobi a tiez mi dost naublizoval aj jeho rodina ale to je tabu bo by bol zase ohen na streche

tinika
7. okt 2009

ja mam zatial 5 kg som zvedava kolko priberiem este

vavenka
autor
7. okt 2009

Tini pekne sa drzis, budes mat ukazkove pribratie 😉
No ja si osobne myslim ze ja priberem aspon 20 😀

maxii
7. okt 2009

ja by som chcela aspon 13-15 pribrat, a aby mi nieco aj zostalo chcem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre