Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
30. okt 2009

ahojte 🙂 tini, teda pekne sa ti to kráti 😉

zuzub
30. okt 2009

počujte treba nejako písomne oznámiť zamestnávateľovi, že ste tehotná? 😕

tinika
30. okt 2009

Vave hej? hmmm tak to sa mam na čo tesit hihi
zuzub ne je to tvoja povinnost pokial viem, ale vramci dobrych pracovnych vztahov stači myslim ustne

tinika
30. okt 2009

vave sak som este ani na ctg nebola, az v stredu idem 🙂

zuzub
30. okt 2009

ok, tini dik

tinika
30. okt 2009

zuzub nie je zač 🙂

tinika
30. okt 2009

no idem ja cvičit, bo včera som preistotu isla a az dnes to mame, bo predcvičovatelka mala včera dennu v nemocke hihi ta som sa previezla dnes sa budeme učit ako držat drobca 🙂

lilix
30. okt 2009

ahoojky. tak skuska za A. zlaty pan. profesor.
ja uz citim mrchu.. ☹

vavenka
autor
30. okt 2009

Lilix gratulujem k A 🙂 a uz by mala dojst?
Zuzi ja som len povedala sefovi, nic som nepisala 😅

zuzub
30. okt 2009

no šak aj tak vavenka len mi napadlo či to netreba aj písomne. čo dnes idete porábať?

vavenka
autor
30. okt 2009

Zuzi podla mna netreba.....
No ja co uz len mozem 🙂 som nasla nejaku knihu doma, tak asi ju rozcitam....
Ty co mas v plane?

dzou
30. okt 2009

Ahojte kocky ako sa tu mavate? musim sem chodit zastejsie nech sa cim skor nakazim 😉

zuzub
30. okt 2009

ja idem asi konečne žehliť 😀 a pôjdem sa asi prejsť vonku vyzerá že bude celkom pekne 🙂

dzou
30. okt 2009

vavus ako sa mas? vsetko v poriadku?

zuzub
30. okt 2009

túto noc sa mi snívla taký zlý sen, že som čakala dievčatko a som potratila 😔 normálne som sa zobudila na ´to, že plačem....bolo to hrozné 😢

dzou
30. okt 2009

jezis zuzub hrozne sny... no mne sa 2x po ovu snivalo ze som dostala mrchu, a dnes sa mi snivalo ze som si robila test a bol neg. ale aj som si ho nakoniec robila a bol neg. 😀 tak aspon nieco sa splnilo... i ked to sa akurat nemusleo ale teda sak aj to s tou mrchou sa splni coskoro

zuzub
30. okt 2009

dzou a kolky si DC?

vavenka
autor
30. okt 2009

Dzou hej, secko ok zatial., len hlava boli... Ale to je to najmenej, nech si boli 🙂
Takze testik negat? 😔 Skoda....
Zuzi no o tych nocnych morach mi hovor, ja som uz niekolkokrat potratila, ze som si na hajzlaku nasla prcka....
Ble 😖 😖
Ale zas jaka ulava ked zistis ze to bol len sen, nie? 🙂

dzou
30. okt 2009

30dc, 15dpo... dnes ma prist mrcha 😉

zuzub
30. okt 2009

no vavenka ti poviem, nech sa sníva aj každú noc, len nech to už nikdy v živote nezažijem 😔
musíš tu dzou asi častejšie chodiť, aby sisa nakazilia TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

dzou
30. okt 2009

no sak uz budem pravidelne 😉 ked tu su uzvsetky tehule tak sa nieco musi na mna nalepit 🙂

vavenka
autor
30. okt 2009

Dzou hapcIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi som na teba riadne kychla, nech sa nieco nalepi 😀 😀
Neboj sa ty nic, treba poraadne zařadit cez plodne dni a ono to pride 😉 secko chce svoj cas 🙂 (ta prava hovori 😀 )

dzou
30. okt 2009

vav tak chytam 😀 a sak mi furt sexikujeme sak kuk graf anic ale ono to pride presne chce to cas 😉
a co inac nove?

ingulik
30. okt 2009

ahojte babule....
...no tu je krasny ale taky ufucany den, ze radsej nejdem ani von, lebo ma odveje aj s kocikom....vcera som bola sama na prechadzke s malou a poviem riadne smutna prechadzka to bola ☹
Nikca uz lepsie, len ju nejako zacalo prehanat z toho sladkeho sirupu - antibiotik...ale nie je to nic strasne zatial, tak snad to uz tych par dni vydrzime a bude oukej

dzou
30. okt 2009

ahoj ingulik ja som medzi ladynkami nova 😉 tak a preco bola smutna prechadzka?

ingulik
30. okt 2009

ahoj dzou...v sobotu nam nahle umrel hafan...bol to taky moj spolocnik....za styri roky bol so mnou takmer kazdy den...ked precitas par stran dozadu tam to spominam

dzou
30. okt 2009

jaaaaaaj uz si spominam hej citala som to 😔 joj je mi to moc luto, a uz viete co mu bolo...
ja si neviem predstvait co budem robit ked sa daco stane mojmu... ma sice len rok a pol ale tak clovek vie raz to pride 😔
inac na to je naj novy peso ako nie hned ale tak o 2-3 mesiace...

ingulik
30. okt 2009

ja urcite na jar budem zhanat noveho....ten nas mal len styri roky...nevieme presne ale pravdepodobne mu zlyhalo srdiecko akebo centralna nervova sustava...
ja sa z toho neviem vobec spamatat, kazdu noc sa mi sniva o nom, no a ani nevravim ako mi ho vsetko pripomina...este ze mam malu a jej sa mozem venovat, tak na to az tak nemyslim...

dzou
30. okt 2009

joj no musi to byt tazke... a taky mlady a zyhalo mu srdiecko 😒 hmm raz som niekde citala ze to z toho zradla myslim z granul ze co su tam tiez vselijake tie E-cka ci konzervacne latky ci co.. no ale ani ja nemam cas varit este aj pre psa tak papa granule 😒
a akeho chces psa?ja mam jacka russell mam fotky aj v albume 😉

ingulik
30. okt 2009

no ja chcem takeho jak sme mali...zlaty retriever...no on prekonal kliestovu infekciu neznameho povodu a potom aj babeziozu ak ti to nieco hovori....a asi toto mu uskodilo najviac....uz nam ho nic nevrati...ostali len spomienky...ideme dalej 😔 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre