Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
11. nov 2009

baby ste ma potesili s tym cvicenim 😅 😝 ....dnes mi prisli nove rifle co som si objednala,su perfektne,akurat ked si zapnem gombik,tak sa mi slanina prehupne von a to teda nechceeeeeeeeeeeem 😠 ...

deti mi uz spia a mangel je na sluzobke na dva dni,tak som sama.

ingulik
12. nov 2009

bre ranko babule...ja som prave dozehlila, mala este spinka...ale co ma stve najviac je ze zase prsi...to je uz na zblaznenie ☹

slniecko4
12. nov 2009

ahojte,
ingulik,nie zase,ale ešte stále prší... neskutočné.. ☹

ingulik
12. nov 2009

slni mas pravdu...este stale...normalne som vycerpana z toho...Nika sa asi pomalicky budi...ale budem tu priebezne 😉

slniecko4
12. nov 2009

ingu,veronika tak dobre ťahá spánok? 😉

vavenka
autor
12. nov 2009

Caute zeny, este ste secky 2v1? Ja som vcera aj predvcerom bola s dvojickami, no riadna zaberacka 😀 😀 😀

katka444
12. nov 2009

ahojte,

ja som vcera bola na sluzobke v nitre a furt prsalo, hrozne

ale teraz uz krasne u nas svieti slniecko

dakujem za gratulacie k vysledkom

maminy mate nadherne deticky a ake pokroky uz robite, parada

a co zuzub? nemala mat vcera poradnu? sa neozvala.

vavenka, ak ta este bolieva hlava, skus nastruhat do caju zazvor. dnes o tom vraveli v telerane, ze to pomaha pri migrenach. ale musis uz ked len zacina boliet.

tinika
12. nov 2009

ahojte kočky, ja mam za sebou druhu prebdenu noc, strasne ma pichalo v bruchu napravo, tak som sedela pri telke a isla spat asi o 2 a rano ked treba vstavat by som spala zajtra aj budem ale dnes idem cvičit

ingulik
12. nov 2009

slni no mala spala od pol deviatej vecer do rana do stvrtej, sa napapala a o siestej bola zas hore, tak sme sa prebalili a spala do teraz a mozno by spala aj dalej keby jej nepretiekla plienka 😖 ale tak zvykne do tej pol desiatej spinkat...pozeram ze neprsi, joj keby som vedela ze nezacne ta pojdem von aspon na hodku...ale zatial zamracene je...no mozno risknem a pojdeme...
tini ja som tiez poriadne nespala...stale sa mi sniva a sa budim...navyse ma teraz nejako zludok rozbolel...

vavenka
autor
12. nov 2009

Mne sa snivalo s kamoskinym muzom 😕 radsej sa ani nepriznam co sme v tom sne robili 😀 😀 😀 inak nechapem to, my sa nemame moc v laske 😅 😅 asi uz fakt potrebujem sex 😀

slniecko4
12. nov 2009

tini,to poznám,mňa už tiež raz bolí na jednom boku pod rebrami,raz na druhom,len sa prevaľujem v noci.. ach jo.. 😒
ingu,tak to je fajn,že tak krásne spinká.. riskni ísť vonku,hádam sa nerozprší..
katka,vave,ahojte..

tinika
12. nov 2009

vave mozno ze to podvedomie zapracovalo hihi ze za to "nelaskou" je laska hihihi 😝 😝 😝 ale nie ja mam tiez dakedy take sny ze rano nechapem normalne ja som sa raz v sne bozkavala so zenou bleeee 😀 😀
ingu ja sa stale prehadzujem zo strany na stranu aj ked spim, takze sa stale zobudim, chodim často na wcko ale to som si zvykla ale to ze ma strasne picha v bruchu aj ked sa ani nepohnem to je uz dost 😒

ingulik
12. nov 2009

slni pockam taku hodinku a ked nezacne tak sa pojdem prejst trosku... ale este stale netusim co mam varit dnes

tinika
12. nov 2009

ingu ja mam navarenu kapustnicu hihi kym este mozem, ta dojdi spapat ak lubis hih ale tak poobede bo idem "cvičit" ale dnes bez cvičenia hihi nevladzem

ingulik
12. nov 2009

tini mna stale boleli bedrove klby ku koncu tehu aj chrbat...no a teraz ma zase bolia bedra a panva hlavne v noci, takze aj kvoli tomu zle spavam...no tie sny...sniva sa mi s nasim hafanom co umrel, stale vidim ako mu nedokazali pomoct...ma to prenasleduje a pritom cez den sa snazim nanho nemysliet...ozaj tini kam chodis cvicit?

tinika
12. nov 2009

no tie klby to mam clee tehu na prestavky, sa ani otočit neviem taka bolest ale som si zvykla ale bruch to je este horsie
a zistili čo mu vlastne bolo ??
ingu na sekcov do tanecnej skoly, jedna porodna asist. tam ma prenajaty priestor. tak ja uz utekam, dnes idem budsom tak hodinova cesta hihi
uz nechcem aftom ked furt prssi

ingulik
12. nov 2009

tak prijemne cvicenie a nie nezistili, lebo zakazali pitvu... 😖

slniecko4
12. nov 2009

ingu a prečo zakázali pitvu? 😨
tini,ja by už v 9tom mesiaci nechodila busom,čo keď na teba príde pôrod? 😅 autom istejšie,sa aj odvezieš do pôrodnice.. 😅

ingulik
12. nov 2009

slni lebo sa bali infekcie tak preto...

slniecko4
12. nov 2009

aha.. 😒

ingulik
12. nov 2009

no mala znova zaspala, idem asi navarit zeleninovu polievku 🙂

evus
12. nov 2009

cauteeeeeeeeee....

u nas dnes uz konecne svieti slniecko,takze konecne pojdeme poobede na prechadzku

pridala som nejake nove fotecky,tak kuk

evitkamalicka
12. nov 2009

ahoj kocky, ako sa mate?
kocky dala som foto do sutaze, kto mozte, dajte mi hlas na tento link, ale musite byt zaregistrovani, dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...

evus
12. nov 2009

evitka,poslala som ti hlas,je to naozaj nádherná torta,ty si teda šikulka 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

evus dakujem pekne, dnes si pre nu pridu tak dufam ze budu spokojni

evus
12. nov 2009

evit,urcite budu,boooze,ked si ja spomeniem aku sme mali tortu na stuzkovej,ako nebola zla,ale taka stara klasika kniha s menami a teraz sa vymyslaju taketo vselijake nadhery,normalne radost robit stuzkovu.

evitkamalicka
12. nov 2009

my sme mali tiez klasicku kremovu velku stuzku

evus
12. nov 2009

evit,ak to nie je tajomstvo,kolko stoji takato torta?

evitkamalicka
12. nov 2009

poslem cenu do IP

ingulik
12. nov 2009

evus krasne fotecky...taka pekna rodinka ste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre