Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. nov 2009

Kati ved na tejto strane ma Pipimiska prispevok, pozri pas 😉

Zuzi no mam o 2 dni skor ako tu na MK - teda 9.5. ty?

zuzub
27. nov 2009

a podľa MK v máji je to tiež dobré 8-mám termín ja, 9-shaarka, 10- vavenka, to budú akože jaké predbehovačky 😀

katka444
27. nov 2009

no babenky bude to zaujímave 🙂
ja teda budem posielat sms tej majovej partii. pre istotu 😀
ale vy teda mozte fakt aj v jeden den rodit

zuzub
27. nov 2009

v tehu knižke, mám 8.5. ale pri poslednom UTZ sme boli o 2 dni dopredu čiže som už 18tt, ale termín mi zatiaľ neposunul, tak som sama zvedavá 😀

vavenka
autor
27. nov 2009

Inak 8.5 sa narodil moj brat 😉

zuzub
27. nov 2009

u nás sa v máji narodili moje krsniatko a mm neterka

katka444
27. nov 2009

termin sa vam bude upravovat teraz podla toho morfologického sona.

katka444
27. nov 2009

vcera som bola v jednej predajni s kocikmi. maju tam kociky len ceskej a madarskej vyroby. ta pani tam vobec tieto polske nedrzi.
a tento je cesky a vyzeral super http://www.kocarky-postylky.cz/?p=productsMore&...

zuzub
27. nov 2009

celkom pekný, len mme sa nepáčia tie plastové vaničky 😒 ale zas je super, že je ľahký 😉

katka444
27. nov 2009

ved to ma na nom zaujalo najviac, ze je lahucky. je rozdiel 11kg a 16 kg. a mali tam super farbu cierno zltu. len neviem ci je ta cierna vhodna na leto 😒

zuzub
27. nov 2009

no čierna na leto to asi nie je nič moc 😒 na šporťáku to až tak nevadí, ale na tom hlbokom asi hej, podľa mna by tam mimču bolo horúco

katka444
27. nov 2009

bol tam aj ten bezovy farba 150 a ten by bol na leto uplne vhodny. a ta pani vravela, ze najkrajsi co mali bol farba 070 a ten tiez nevyzera zle, len zase na vrchu ma akurat cierne na strieske.

zuzub
27. nov 2009

mne sa celkom páčia tie bežové farby sú aj celkom parktické a tak neutrálne.ja sa chcem ísť budúci týžden popzrieť do mesta a tiež poobzerať aké majú kočíky, hlavne som zvedavá na tie ceny 😒

evus
27. nov 2009

cauteeeeeeeee...

kati,ten kociar je pekny,videla som ho nazivo

slniecko4
27. nov 2009

ahojte babenky,tak som tu z poradne,v pondelok nastupujem na hospitalizáciu a predpokladaná váha malej je 3500g. 😅

slniecko4
27. nov 2009

katka,ten kočiarik je krásny,presne také farby sa mi páčia. 🙂

evus
27. nov 2009

slniecko,riadna baba z nej bude 😉 ,do pondelka urcite porodis aj sama

katka444
27. nov 2009

jej dakujem za pochvalu. v tej predajni robia aj plny servis. vraj najblizsie ich predavaju az v ruzomberku a vraj aj z kosic si ho u nich objednavaju. no to ale mohol byt aj len taky tah tej pani. ale sa mi paci, ze je to cesky vyrobca. a hlavne mm je spokojny. ten ked zistil, ze vsetky kociky su polske, tak stratil chut vobec nejaky kupovat. a v tejto predajni som objavila az 3 ceskych vyrobcov. este to je firkon a ten treti si nepamatam. ten bol ale drahsi.

slni tak drzim palce, nech to dobre dopadne. mala bude riaden valibuk 🙂

slniecko4
27. nov 2009

evus,asi nie,lebo som uzavretá na 100 zámkov. 😀 Len už je tam menej plodovej vody a môj pôrodník odchádza preč,tak asi preto..

slniecko4
27. nov 2009

Len po kom to dieťa také veľké.. 😀 😀 😀

vavenka
autor
27. nov 2009

Pekny kociarik, aj cena je ok, ja si dam obchodzku kociarovu asi az po novom roku.....
Teraz ma skor trapia darceky 😀

evus
27. nov 2009

kati aj x-landery su polske kociare a ake su vychyrene a dobre 😉

slniecko4
27. nov 2009

katka,ďakujem.. 🙂
my sme s mm chceli napríklad len červeno-čierny,alebo červeno-sivý kočiarik,sa nám páčia tieto farby.A k tomu,tiež je to vhodné aj na dievčatko,aj na chlapčeka.

evus
27. nov 2009

slni,ja mam tiez cerveno-sivy,akurat vsetku spinu na nom vidno,furt jo musim cistit,pri Karin som mala oranzovo cierny a to bola prefektna farba

vavenka
autor
27. nov 2009

Ja proti polskym veciam nemam absolutne nic, ved to ze je nieco z Polska este neznamena ze to musi byt smejd 😅
Podla mna aj odtial su kvalitne veci, niektore mozno aj kvalitnejsie ako slovenske/ceske, a za omnoho lepsie ceny ako tu, kedze polsky obchodnik nepotrebuje 300% marzu, maju trochu iny system DPH a este stale je vyhodny kurz eur/zloty.......

evus
27. nov 2009

presne ako pise vavenka,este aj maso z polska je omnoho kvalitnejsie ako to nase...to bolo niekedy,ze poliaci mali smejdy,teraz to uz tak nie je,su na omnoho lepsej urovni...u nas je co kvalitne????cinske obchody????skuste kocire dema,tie su myslim slovenske alebo ceske,po mesiaci vam urcite casti zacnu odchadzat...

slniecko4
27. nov 2009

vave,asi tak,my sme tiež kočík kupovali v Poľsku,aj matrac do postieľky,podložku na kúpanie,vankúšik,paplónik,hniezdo,teplomer,plachtu na matrac,všetko z Poľska. A nevidím v tom rozdiel oproti veciam od nás,snáď len v cene.. 😀

evus
27. nov 2009

vave,ti uz ake krasne brusenko mas 😉

vavenka
autor
27. nov 2009

Evus hej, som uz jak slonica 😀
Ale inak vsade kam pridem tak mi tipuju 4ty mesiac, co je akurat, takze som spokojna ze nevycnievam z preimeru 😀

evus
27. nov 2009

vavus,ja som uz od 11tt mala brusisko pri Miskovi...mozno budes mat chalana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre