Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
15. dec 2009

myslím, že je to vavenka ok ani mna prsia niekedy vôbec nebolia a v brušku tiež necítim nejaké napätie, iba občas v ľavom alebo pravom boku cítim akoby také ťahenie alebo čo 😒

tinika
15. dec 2009

vave presne ako pises, ja som tiez bola proti podlozke, ale ked sa mi maly v nemocnici niekolkokrat dusil som zmenila nazor

vavenka
autor
15. dec 2009

Zuzi no hej, len proste doteraz to bolo furt, a zrazu nic... A citis stupla? Ja si este furt niesom ista, sem tam mam take ako keby sval skakal 🙂 ale ci je to mala, alebo plyny - ruku do ohna by som nedala 😅

Inak neznasam ten pocit ked si laham na stol na utz, a tych par sekund kym stupla lekarka pohlada... Ble.....

zuzub
15. dec 2009

ja som si tiež nie istá vavenka tými pohybmi, či sú alebo nie sú 😒
hej ten pocit poznám, mne je vždy tak zle ked idem k doki, normálne mám pocit,že niekedy omdliem 😀 a potom sa sestrička čuduje, že aký mám ja dobrý tlak, normálne mám nízky ked doma meriam, ale u doki mi vždy stúpne tak mám potom dobrý 😀

tinika
15. dec 2009

ahoj vave, prosim ta nevies, v buse treba stikat listok aj za kočiar?

tinika
15. dec 2009

ja zase neznasam ked sa musim postavit bo na chrbte pocast tehu som nemohla byt a normalne akoby mi zablokovalo chrbticu ma dvihal mm ked bol so mnu abo som sa musela skotulat na bok a nejak tak vstat

vavenka
autor
15. dec 2009

Tini myslim ze za prazny kociar platis ako za batozinu, ked v nom mas babo, tak nestikas, len za seba 😉

tinika
15. dec 2009

vave dik bo som sa nedočitala nikde na stranke dopr. podniku

zuzub
15. dec 2009

vavenka ešte picháš do bruška? mna to už poriadne štípe a neviem, myslíš že môžem aj tak viac do bokov? tam sa lepšie chytí kožná riasa.

vavenka
autor
15. dec 2009

Zuzi picham hej, ale okolo pupka uz nespravim riasu, takze idem do bokov - uz som snad aj nejakych 15 cm od pupka 🙂 do stehna si netrufam zatial a dufam ze do bokov budem moct pichat az do konca 😉

ingulik
15. dec 2009

ahojte baby...

vavenka...no ja s tebou suhlasim v podstate...aj ked aj ja sa obcas pristihnem, ze kontrolujem malu ci dycha...ale podlozku nemam a asi ani pri druhom nebudem kupovat..

slniecko...mne dr. kazala vytierat malej pisulku gazou namocenou v prevarenej vode aspon raz za cas a teraz sa jej tam uz taky biely povlak ani nerobi...

tini...tak ked budes v utorok buduci tyzden v meste daj vediet a sa mozme stretnut 🙂
ja idem dnes na vianocne trhy a zajtra tiez mame rehabilitaciu, kazdy tyzden chodime, tak uvidime,kedy buduci tyzden pojdeme, ale mozno zase v stredu...

evitkamalicka
15. dec 2009

ahoj kocky,
k tej podlozke, my ju nemame a ani nebudeme kupovat, podla mna je to len dalsi reklamny tah ako od ludi dostat peniaze, do nedavna nic take nebolo a bolo dobre

tinika
15. dec 2009

ingu ok
a ja idem na trhy dnes, pride po mna kamoska autom aby sme boli skor v meste a dame si punc hihi ona asi ne ked soferuje a ja nemusim takze len akoze hihi

ingulik
15. dec 2009

tini...tu capuju aj nealko...ale nic moc...medovina je lepsia ovela 😀

katka444
15. dec 2009

ahojte,
dnes mam nejako vela povinností 😅

vavenka drzim palce na zajtra na morfo a budeme cakat spravy, samo len dobre 🙂

katka444
15. dec 2009

ja som tiez pohyby citila akoby mi trhalo svalom

tinika
15. dec 2009

prva prechadzka za nami a este stale spinkami 🙂

katka444
15. dec 2009

cafte a kde vy ste dnes?

tini, super. babatka radi spinkaju vonku. ale dnes bola dost kosa. a co kocik? si spokojna? neni tazky?

tinika
15. dec 2009

kati hej fajny, som spokojna zatial no u nas bola kosa rano, ked som ja bola von naobed ta len ked zafukalo inac celko fajne bolo a vyslo aj slniečko na chvilu

ingulik
16. dec 2009

ahojky babenky 🙂 prajem krasne rano
ako sa mavate?
nasa mala este stale spinka, tak som zvedava do kedy potiahne 🙂 dnes ideme cvicit, skooda len ze je taka kosa vonku, lebo som chcela este na trhy zajst, vcera sme neboli, lebo hrozne fukalo a ani dnes sa neda 😒
ozaj a darecky uz pokupene mate? ja vobec neviem co mm mam kupit a to ani nehovorim o nasich a svokrovcoch ☹

vavenka
autor
16. dec 2009

Bre ranko, tak ja som ako na ihlach, o jednej mam ultrazvuk 🙂

vavenka
autor
16. dec 2009

Ingu noo s tymi dareckami je to take neiste aj u mna, mamke som kupila ponorny mixer, ocovi chcem naprsnu tasku, lebo tu co ma je uz v dezolatnom stave, brat uz dostal liecivu kozmetiku na psoriazu a drahemu neviem - zatial mam pre neho 2 tricka s kratkym rukavom, nasim este kupim klasika spolocny balicek ze sprchac, sampon, pena do kupela a podobne hovadinky, a este drahemu nieco.... A jeho rodine netusim 😅 ale tak s tym nech si uz hlavku lame on...
A vy ste si co priali pod stromcek? Lebo ked sa ma moj pytal ze co chcem, normalne som nevedela.... Handry mi netreba, vonavku mam, nausnicky a taketo veci niesu moja silna stranka - fakt som nevedela co chcem 😅

maxii
16. dec 2009

caute 😀

vavi drzim palce na ultrazvuk, bude vsetko OK 😅 😅

ja som dnes domka a nebudem moc pracovat, najnutnejsie som uz vybavila a este poobede ma troska prace caka, inak idem asi upratovat 🙂

evitkamalicka
16. dec 2009

ahojte

vavenka
autor
16. dec 2009

Cau Evit, ako?

Maxii takze pratacky? No ja neviem kedy bude u nas - ale ani sa na nejake mohutne pratanie nechystam - mam to vyslovene zakazane od gynekologicky 😀 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

vaven super, zajtra idem k dr. tak dufam, ze vsetko bude tak ako ma byt

maxii
16. dec 2009

vavenka presne tak, ziadne velke upratko nebude ani u nas 😀 len take hala-bala 😀

katka444
16. dec 2009

ahojte 🙂

vavenka drzim palce na sono 🙂

ja som nasim (spolu s bratom) kupila vysavac, takze ich mam vybavenych. este ako prekvapko mam pre nich spolocne jednu knihu. lebo vysavac si vyberali sami.

neteriam starsej som kupila sportovu kabelu s hanov montanov a mladsej toho farebneho gumoveho konika s babikou, je to taky kadernicky set.

bratovi so svagrinou nekupujem. sme dohodnuty, ze len detom. tak si len donesieme nejaku kavu a flasu a dezert, ked ideme na navstevu.

a pre mm mam 16 GB pamatovy kluc (nech si moze chlapec presuvat filmy hore dole 😀 ), potom sportovu tasku cez plece a taku fajnu hubku na utieranie okien do auta.

katka444
16. dec 2009

a s upratovanim to tiez nejdem prehanat. vsak upratane mam stale a tie dve okna co som aj tak neumyla, uz v tomto mraze aj tak umyvat nebudem.

tinika
16. dec 2009

ahojte no ja mam okna umyte od stahovania, ale v pracovni sa nestihlo a je straaasne spinave ale netrepi ma to hhi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre