Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
20. dec 2009

ja som zatial negrcala i ked zaludok obcas strajkuje, skor mam opacny problem a to ze vsetko ide zo mna s prepacenim von zadkom

zuzub
20. dec 2009

ja mám zas problém so zápchou, aj ked teraz je to už lepšie

evitkamalicka
20. dec 2009

ja som mala nenormalnu zapchu pri Adamkovi

vavenka
autor
20. dec 2009

Ja som tiez mala zapchu prvy trimester, v podstate aj teraz idem tak 2x do tyzdna, ale nepucim sa, takze to uz neriesim 🙂 a som zistila ze ked jem vela ovocia v dany den - fakt vela - 3 jablka+ 3 mandarinky+ 2 banany + nejake to kiwi, tak do 2 dni idem zarucene 😀 😀

zuzub
20. dec 2009

tak ja idem kukať superstar, pekný večer 🙂

evitkamalicka
20. dec 2009

ja tiez kukam jednym okom

vavenka
autor
20. dec 2009

Ja tiez, akurat zvazujem ci si mam roztiahnut dosku na zehlenie alebo uz kaslem na to 😀

slniecko4
20. dec 2009

čaute babenky,hlásim,že krst našej dcérky dopadol dnes super,v kostole len trolinku zamrnčala a celú hostinu prespala.. 😀 Len tá zima mohla byť miernejšia,kosa neskutočná bola..

tinika
20. dec 2009

slni gratulujem, tak uz to mate aj vy za sebou 🙂

slniecko4
20. dec 2009

tini,ďakujem,ale unavená som neskutočne..

tinika
20. dec 2009

slni to sme teraz vsetky maminy hihi normalne by som dala jeden den 8 hodinovy nepreruseny spanok ale to najblizsich par mesiacov nehrozi hoci uz v tehu som vstavala kazdu hodku na wcko, ale to bolo ine bo hned som lahla spat ale teraz kym obriadim maleho sa preberiem ale zase sa nemozem stazhovat na problemy zo zaspavanim čo som mala kedysi hihi lahnem a som mrtva hihi

vavenka
autor
20. dec 2009

Slni gratulujem ku krstinam 🙂
Pozerate superstar? 🙂 ja som si popri tom pozehlila dalsiu kopecku dupacov, poriadne zasr..a zehlicku, lebo tie semisove ci ake to su, to je ina sranda, tak uz budem vediet ze ich treba zehlit cez plienku 😀

tinika
21. dec 2009

Ahojte, tak mame dalšie dievčatko v rodine, narodila sa rano okolo 4 presne na termin ma 3 kg a 49 cm a tiez mala mamka malinke brusko a kočka vačšia ako nas Paťko hihi a vola sa Lianka

vavenka
autor
21. dec 2009

Bre ranko, Tini gratulujem k novemu rodinnemu prirastku 🙂

zuzub
21. dec 2009

ahojte,tini gratulujem, tá vaša rodina sa nejak rozrastá 😀

vavenka
autor
21. dec 2009

Zuzi no ako? Nervozna? 😉

zuzub
21. dec 2009

juuj vavenka ani nehovor, a ešte mi práve volali od gyndoša, že máme prísť až na 15.30 lebo má dnes veľa tehuliek na monitor objednaných, aby som tam zbytočne nečakali

vavenka
autor
21. dec 2009

Zuzi no to je des 🙄 🙄 ale tak asponze zavolal, si predstav ze by si tam 2 hodiny este musela sediet....
Co mas v plane robit dovtedy?
Ja cakam na spravu od tatka, ze co a ako, ci ho dnes poriesia alebo nie, ked mal vcera teplotu.... Uz by ho mohli zoperovat, len sa tam trapi......
A chcem ist poobede este na nakupy, ale aj s mamkou chcem kavu vypit, ma dnes volno, len ona ma svoje vybavovacky, ach jaj 🙂
A chcem dnes lososoa spravit 🙂

zuzub
21. dec 2009

vevenka tiež idem niečo uvariť na obed a chcem ešte piecť jeden koláčik, ale asi to nechám na podvečer alebo až na zajtra ráno lebo teraz by som to asi nezvládla 😀
mm išiel ráno k doki na kontrolu tak som zvedavá ako či už to má lepšie
a mne tiež ešte trebalo zásjť do mesta ešte nejaké drobnosti dokúpiť,ale to pôjdem asi zajtra poobede

vavenka
autor
21. dec 2009

Zuzi a ako pohyby?
Mna mala uz od rana riadne okopava 🙂 aj sa mi vcera zdalo ze to uz citit aj zvonku, som prilozila draheho ruku, ale necitil nic...... Tak este je na take kopance asi skoro 😅

zuzub
21. dec 2009

vaenka ja mám pocit, že cítim nejaké kopančeky, včera ked som poobede ležala tak to bolo také ťuk, ťuk a vravím mm, že daj ruku a on, že ja nič necítim 😀 😀 😀 potom aj večer som také mala a dnes ráno tiež ale už tak menej, neviem či so to už nahováram alebo je to ozaj ono 😕

zuzub
21. dec 2009

inak dnes sa mi stala taká vec, že som sa ráno zobudila na to ako ma čudne bolí brucho a bola som na chrbte inak spávam na boku, brucho som mala normálne také tvrdšie a potom ked som sa prevrátila na bok mi to prešlo...môže to byť kvôli tomu že som spala na chrbte?

levuscik
21. dec 2009

ahojte kocky...neviete mi poradit? som snazilka uz viac ako rok, no nemeriam si bazalnu teplotu, tak neviem na com som.... vcera ma pri sexe strasne bolelo brucho, ale nie krcok, alebo nieco podobne, ale komplet cele brucho... a tiez ma bolia prsia uz od 16 DC a to dost, mam ich aj naliate ako balony.... Prsia ma zvyknu bolievat, ale az cca tak tyzden pred mrchou.... mozem byt v tom? ake mate skusenosti? Dakujem....

vavenka
autor
21. dec 2009

Zuzi ja mavam casto zvlastne veci v bruchu, neidentifikovatelne pichania, natahovania, skoro kazy den, sem tam nejaky krcovity pocit, ktory az do slabin vystreli.... Myslim ze je to vsetko asi normalne 🙂

zuzub
21. dec 2009

ahoj evuscik jedine čo ti ja viem poradiť sprav si testík a uvidíš na čom si, držím palce 😉

levuscik
21. dec 2009

zuzub, a vies co, aj si idem hned jeden kupit... ale som len 20 DC , tak to mi asi este neukaze....hm?

vavenka
autor
21. dec 2009

Levuscik tak nejak ako pise Zuzub... A kolky DC si teraz? Kludne si mohla mat prechladene vajecniky, alebo mocove cesty....Preto ta bolest....
A aj prsia ma bolievali rozne, niekedy viac niekedy menej.... To mozu aj nemusia byt tehotenske priznaky....
Ak mas pravidelny menzes a citis, ze ovulujes, BT ti merat netreba, to nieje nic, co by ti malo pomoct otehotniet...

zuzub
21. dec 2009

to je ťažko povedať záleží kedy si otehotnela, nemusí to byť vždy len v polovicu cyklu, tak daj potom vedieť 🙂

vavenka
autor
21. dec 2009

Levuscik, ked si estelen 20DC tak ani nechod pre test, este je hrozne skoro a ak aj si tehula, este ti to neukaze a ty budes zbytocne sklamana....

tinika
21. dec 2009

kocky dakujem veru rozrastame sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre