Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
15. jan 2010

no ten moj by tiez najradsej castejsie, ale od vtedy som ja v KE a on aj ked pride tu k nam, tak tu sa neda, alebo moja postel strasne vrzga 😀 a co sa tyka chuti...tiez ma treba velmi prehovarat...chut veskera zadna... a ty uz si mala mrchu? ja este nic...

mum_to_be
15. jan 2010

ja som mala prvu ms po 6 mesiacoch, ked som uz zacala prikrmovat. ale tie cykly boli vselijake. vzdy boli presne 28 dni, ale teraz aj 40. az posledne mesiace sa to spravidelnilo.

vavenka
autor
15. jan 2010

mum ee, akurat ma trochu stipe rit 😀 😀 😀 sa teraz kontrolujem kazdych 5 minut ako trtko 🙂
no nic zeny, idem si ja rozlozit zehliacu dosku, herec siel na pivo a mne tu v telke bezia nejake draky ci co 🙂
tak pekny vecer....
a tfuj tfuj na vase dievcatka, mate ich rozkosne 😵 😵 o 3,5 mesiaca sa moja dufam tiez prida do partie 😀

mum_to_be
15. jan 2010

verca ma dnes presne 13 mesiacov 🙂

mum_to_be
15. jan 2010

vave 😀 😀 😀 ty si naturalistka. 🙂 nech ti to zehlenie ide od ruky, ja tam tiez este mam zopar veci, tusim sa toho idem aj ja zbavit... papa. dobru nocku.

adenka
15. jan 2010

ingu tak to mas vyhodu...pojdem aj ja do ke?? 😀 😀 😀

vave tak to je jasne, na jar sa chystame do ke tak to potom s tymi nasimi babami roztocime niekde na zmrzke... 😉

ingulik
15. jan 2010

no aden...tak pod, bude nam veselo 🙂
na jar dame urcite babsku jazdu...pojdeme do aidy na zmrzku 😉
ni nic baby, idem si dat letny strih a do sprchy 😀
pekny vecer a dobru nocku 😔

tinika
15. jan 2010

joj kolko ste tu popisala a taka tema hmmm asi kaslem na robotu a idem prečitat hihi
vave patko dnes zlatučky, rano bola kamoska ta som kolač stihla upiec mi ho bavila hihi (z gastanoveho pyra a este tam siel rum, zjedla som kusom a som skoro opita hihi) a potom hajal, som ho musela nanutit dopapat aby sme mohli ist von ked bolo tak krasne, potom som ho okupkala sme sa napali a zaspal ,tak zase papal a teraz spi 😀 dufam ze bude aj v noci, kamoska mu masirovala brusko rano a ja večer tak snad pomohlo k dačomu

adenka
15. jan 2010

tini pisala si tej annag? poradila ti nieco?

ingu, vave, mum dobru noc 🙂

tinika
15. jan 2010

aj ja cem istttt

tinika
15. jan 2010

takze sa mozme tesit na ockovania hej?
ja som pribrala nieco do 10kg a schudla som hned na povodnu vahu v nemocke, ale potom sup 2-3 kilecka hore (večerne vyzieranie sladkosi) ale brucho mam ako pred porodom stale.
Ingulik neviem kde ty mas tych 7 kil sak si taka kocka ja taka nikdynebola, ani pred porodm, uz teraz mam mindraky čo budem v lete obliekat a ako rozkysnuto budem vyzerat to bolo super leto ked som bola tehu, ziadne komplexy 😀

ja som tutu mutu nemala uz straaasne davno a popravde vooobec mi to teraz nechyba, som vdacna za kazdu minutu spanku a zatial aj mm 😀 dufam ze nema nahradu za mna hihi ked mu to nechyba, on nie je ten typ čo by kazdy den chcel, boli časy ked to bolo často ale to uz daavno hihi

ingulik
15. jan 2010

tini sak pod 🙂

tinika
15. jan 2010

posles po mna lietadlo? 🙂

ingulik
15. jan 2010

nie vezmeme auto a pojdeme z PO spolu 😉

tinika
15. jan 2010

fakt??? ja do ke sla autom raz aj to mm sedel vedla a stačilo hihi vela krizovatiek na mna 🙂 a električky eeee to nieee

tinika
15. jan 2010

adenka annag mi odpisala a odporučila laktačnu poradkynu ale ta je az v ke a to je komplikovaniejsie pre mna ☹

vavenka
autor
16. jan 2010

ranko 🙂
prave som sprasila 2 krajce chleba s maslom, oblubenou salamkou, syrom a kyslou uhorkou 😀 😀
co mate dnes v plane? my ideme podvecer na oslavu 30tky kamoske a dovtedy sa musim poludstit 🙂
Drahy mi tu na posteli stuka, ze na neho ide volajaka pliaga, tak dufam ze to je len nejaka nadcha a nenakazi ma 🙄

zuzub
16. jan 2010

ahojte 🙂 u nás v ZA konečne po sto rokoch vyšlo slnko 😵 varím guláš nech máme aj na zajtra, keďže ja idem zajtra do roboty 😝
vavenka nás čaká oslava 3Otky budúci víkend, tej manželovej 😀 ideme to robiť k mojej manine domov lebo u nás v jednoizbáku by sme sa nepomestili 😒

vavenka
autor
16. jan 2010

Zuzi cau, aj u nas je uz od vcera krasne 🙂
A ozaj, co si kupila nakoniec mm?

zuzub
16. jan 2010

kúpila som mu striebonu retiazku s takým príveskom a ešte som mu objednla túto knižku http://www.martinus.sk/?uItem=45731

ozaj sa mi hore nad pupkom spravila tá tehotenská čiara no neviem ako sa to volá...ale sranda, že dole pod pupkom nie

vavenka
autor
16. jan 2010

Jeeeej jaka knizka 🙂
Pojdem aj ja pozriet ci nemaju nieco u nas pre ocinov v knihkupectve 🙂
Ja mam tu ciaru pod pupkom uz dlhsie - linea negra sa to vola, a uz sa mi derie aj nad pupkom, sak mam ju v albume 🙂

tinika
16. jan 2010

ja mam tu čiarku ešte teraz a v tehu som ju mala pod pupkom dokriva hihi

zuzub
16. jan 2010

fuuu som prave spraskala čokoladovo vanilkovu zmrzlinku 😅
ja som tu knižku nemohla nikde zohnať, tak mi ju kamoška čo robí v knihkupectve objednala, mala by prisť v pondelok tak som zvedavá a hlavne čo nanu povie mmm 😀

vavenka
autor
16. jan 2010

Zuzi 🙂 joj ja som vcera mala hroznu chut na zmrzlinu 🙂
Teraz akurat tlacim cokoladove beb dobre rano + gravimilk som si zaliala 🙂 je to ako kakavko 😉

zuzub
16. jan 2010

no ty máš tiež dobre vavenka 🙂 ja mám teraz také stavy, že bud nemám na sladké chuť vôbec alebo by som zožrala aj celú čokoládu naraz 😀 a najviac mi chutí Mila a študentská pečať 😵 😵 😵

zuzub
16. jan 2010

strašne bolia tie kríže či čo to je, čaraz horšie je to...niekedy sa vôbec nemôžem postaviť ked ležím až mi to dych berie a neviem čo si mám na to dať mam z lekarne taký gel pre tehule ale to mi tak zaberie na 5minút a neviem či s tým nemám ísť k doki 😒

vavenka
autor
16. jan 2010

Zuzi no a na poradni si to nespominala?
Mna co tak kostrc hrozne bolela tiez, tak asi 2 tyzdne, potom to samo od seba preslo... Ale u teba to asi nebude take jednoduche.... este tu konsku mast by som skusila....

zuzub
16. jan 2010

hej spominala mi vravel,že lepšie to už asi nebude a že keby sa to zhoršovalo tak mám prísť,že ma pošle neurochirurgiu 😖 mi to včera mm natrel aj fenistilom, to som sa pýtala či sa môže a že občas ano, ale to mi tiež tak zabralo na chvíľu...tá bolesť ani tak nevadí, ale to že sa nemôžem poriadne postaviť a sadnúť si a pod....

slniecko4
16. jan 2010

čaute babenky,tak ďalšia skúška za mnou,idem počítať,ako ste sa mali,kým som tu nebola. 🙂
pridala som nové fotečky Peťkine.

zuzub
16. jan 2010

ahoj slniecko, Peťka je zlatučká 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre