Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
21. jan 2010

tini,aj naša občas vrackala,ale to len tak,maximálne za polievkovú lyžicu,teraz to bolo toľko,až mi dole tričkom stieklo,tak preto som sa zľakla a k tomu dvakrát..
čo máte dnes,poradňu? napíš,koľko už Patrik váži. 🙂 A ozaj,to kedy začíname s prvými očkovaniami? Vy ste o týždeň starší,tak budeme vedieť od vás. 🙂

tinika
21. jan 2010

slni dnes sme boli na rehabilitaciu a na poradni 30,12 vazil 4250 a minue som ho vazila so mno na vahe a uz mal cez 5 kil ta uvidime.
ockovanie? no viem ze na tie rotavirusy by uz trebalo a ine musim kuk do kalendara čo mame

tinika
21. jan 2010

najblizsie povinne ockovanie je 3-4. mesiac - záskrt, tetanus, cierny kasel, to v jednej davke

nepovinne ale odporučane ako som pisala rotavirusove inf. do 6. mesiaca
od 2. mesiaca meningitída C

zatial toto

slniecko4
21. jan 2010

tini,na rehabilitáciu? a prečo? 😕
to už pekne Patrik váži,naša mala pred týždňom 4220g. A na tom pliecku,čo ich očkovali v nemocnici,mu už vyšiel taký červený fliačik,či ako to nazvať? Našej už hej,dúfam,že to nebude hnisať,ako švagrininmu,jemu až lekárka prepichovala ten hnis. 😒 Dávaš nepovinne očkovať Patrika? My by chceli na ďalšej poradni Peťke dať prepichnúť ušká,uvidíme,ako to zvládne. Myslím,že čím neskôr,tým horšie pre ňu.

slniecko4
21. jan 2010

a ostatné babenky,kde dnes ste??? vavenka v Poľsku,zuzub,katka a zvyšné babenky čo robia v takýto studený dník? 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

ahoj dievcata....ako sa dnes mate?

mum_to_be
21. jan 2010

caute,aj mne verca este spinka. bola som dnes na skuske, podarilo sa. 🙂
ahoj evitka, ako sa mavas? nebyva ti zle?

tinika
21. jan 2010

slni maly bol v maternici nejak tak, ze mu tlačilo na hlavičku, a teraz stale preferuje jednu stranu ze sa na nu otača, aj na tu stranu hlavičku naklana tak chodime cvičit . Hej uz mame červeny fliačik. a ked sme boli na poradni tak dve mamičky tam spominali ze uz boli dvakrat prepichovať či čo. Tak tak čim neskor tym horsie. Hej chceme proti tym rotavirusom, v stredu ideme na poradnu ta uz sa budem pytat

tak uz mam popratane, dosli mi aj hrnce čo mamina nam kupila, idem trocha pracovat. Dnes som robila pokus, ked sme prisli domov, maleho som len nakojila a spi od 1 a este spi, hoci sa uz budil. Ale mala som veelmi naliate prsniky bo som rano nestihla kojit, bo sa nechcel zobudit a tak som mu uz lez z flase dala a sli sme k lekarke. Tak keby som stale mala tolko mlieka ta by mu aj stačilo, ale ked kojim zakazdym ked papa, nestači to
a

evitkamalicka
21. jan 2010

mum mam sa dobre, zle mi nebyva, ani pri Adamkovi mi nebolo a gratulujem k skuske

slniecko4
21. jan 2010

mum,gratulujem aj ja k skúške.. 🙂
evit,ahoj.. 🙂
babenky,neviete,odkedy môžu dojčiace matky cvičiť? lebo už by som chcela spevniť to mäkké bruško.. 😒

slniecko4
21. jan 2010

tini a čo stojí to očkovanie proti rotavírusom?

tinika
21. jan 2010

slni su dve firmy čo robia tie vakciny, jedna robi po 2x60 eur a durha 3x38 eur

zuzub
21. jan 2010

ahojte, my sme dnes mali v robote blázninec, bola som potom v dmke a hypertecu som pokúpila nejaké veci pre drobca, cumle flašky, teplomer do vody a pod.a tescu som si kúpila na akcii vankúš na kojenie a teraz budem na nom spať, juuj sa teším som is radosť urobila 😅
vavenka ako si pochodila v Poľsku? už som strašne zvedaváááá 😀

mum_to_be
21. jan 2010

aj ja som zvedava na vavenku, ci pokupila... myslela som, ze uz bude mat 20 fotiek v albume... no nic, uvidime zajtra. 🙂

ingulik
21. jan 2010

ahoj babenky...no ja som dnes od Niky dostala na narodky darcek...jej prvy zubok 🙂
slni...ockovanie proti rotavirusom stoji cca 70eur za davku, ja som davala tu vakcinu co sa dve davaju...ockovanie je potrebne ukoncit do 6. mesiaca veku...najidealnejsie je ockovat sucasne s tym co sa picha do noziciek...aspon my sme tak davali, ale nemusi sa... a dva sa to do pusinky, taka tekutina bez chuti a zapachu je to
..dnes mali deticky asi nejaky spaci den, lebo aj Nikuska spala dnes vyse dve hodiny v kociari, co sme boli vonku....uz mi aj zima bola ale tak sa jej dobre spalo ze som nesla domov kym nevstala...

tinika
21. jan 2010

ingu ty mas dnes sviatok? tak ti prajem vsetko naj, nech mala počuva a je zdravučka

zuzub
21. jan 2010

ingu všetko najlepšie k narodkám 😉

tinika
21. jan 2010

ingu ideme zajtra vonku?
treba mi ist do mesta ta mozme mat zmenu

mum_to_be
21. jan 2010

ingu, vsetko naj! co sa tyka spinkania, verca potiahla 2 a pol hodinky, zlate to dieta. ako keby vedela, ze si potrebujem oddychnut.

ingulik
21. jan 2010

tini mozme ist aj do mesta zajtra...zavolame si...ja idem do postele...dobru noc a dakujem za blahozelania 🙂

tinika
21. jan 2010

bru noc ingu, tak niekedy o pol 1 ako vzdy, len uvidime kedy drobci vstanu, bo dnes maly ne a ne vstat a trealo ho nakrmit bo sme sli na rehabku. Inac este sa musim kuknut kedy mi idu busy aby som bola skor v meste a mohla byt tam dlhsie, bo cesta je strata času kedze maly vydrzi len nejaky cas spat a nebyt hladny 😀

ingulik
22. jan 2010

bre ranko prajeme 😎
tini...tak okolo pol jednej mozme...ja to mam do mesta naskok nastastie...ale mas pravdu, cesta vzdy zbytocne zaberie cas

katka444
22. jan 2010

ahojte,

ja som bola vcera u zubara. konecne mi uz vyplnil ten zub a o 2 t. ho uz zablombuje ak bude vsetko ok a nebude bolet.

ingu vsetko naj k vcerajsim narodkam 🙂

mum a tebe gratulujem ku skuske 🙂

a co vavenka? ta sa v tom polsku asi zabudla 😀

zuzub
22. jan 2010

čaute 🙂 vavenka asi dospáva včerajšie nákupy 😀
babenky, tak ma v robote vytočili som taká nasratá, že mám chuť ísť normálne znova na PN 😠 😠 😠 ako to naše vedenie v BA je asi fakt úplne mino kua

katka444
22. jan 2010

zuzub hlavne klud. ved uz tam dlho nebudes. a ak je to fakt zle, tak sa hod zase na PN a kasli na nich.

slniecko4
22. jan 2010

ingu,všetko naj k včerajším narodkám. 🙂
babenky,ahojte. 🙂 vave sa ešte neozvala? 😕
zuzub,čím ťa tak vytočili?

zuzub
22. jan 2010

vieš čo slniecko, škoda rozoberať také veci čo oni od nás chcú, kašlem na nich ešte raz ma naštvú tak to tu zabalím 🙄

slniecko4
22. jan 2010

čo vlastne robíš?

slniecko4
22. jan 2010

nerozčuľuj sa nad nimi,ber to tak,že môžeš ísť kedykoľvek na PN a budeš mať pokoj.

vavenka
autor
22. jan 2010

Ranko 🙂
som nahadzovala fotky, takze zhrniem moj vcerajsi nakup:

Na trhu som pozrela 2 stanky, ale nic moc, nakoniec ten moj kociar som kupila v obchode este lacnejsie ako ho mali na trhu, ale poporiadku:

Z trhu sme sli do obchodu babyboo a tam sme nakupili vsetko.

Zuzub - mali tam V-maxy - bez vajicka stal 275,- eur, vajicko okolo 50... - ale tyrkysovy som nevidela nikde, da sa vsak objednat, komunikuju aj tak ze cez mail si objednas, dohodnes cenu a potom prides, nielen kociare, ale vsetko - mail baby.boo@interia.pl
Tu postielku co sme obe pozerali maslovo-hnedu tam nemali....

K mojmu nakupu: mali tam aj tako jumpre - podobne ako v-max, bexa a tieto z e-kociky.sk, vychadzali +- o 15-20,- eur lacnejsie, takze ak mate zalusk na tento kociar, tak len kvoli nemu sa vam tam neoplati trepat....

Ja som si nakoniec vybrala Atlantic Espiro, aj s vajickom ma vysiel na 280,- eur, zdal sa mi najlepsi v tejto cenovej kategorii, z farby sice niesom nadsena, chcela som viac dievcensky kociarik, ale tak farba pravdaze nieje najpodstatnejsia.....

Postielky - ja som kupila najlacnejsiu - klasicka drevena, 3 polohy rostu, neda sa stiahnut bocnica, ale tak co chcem za 30,- eur 🙂 k tomu matrac za 15,- eur, paplon vankus za 10,- eur, oblecko na paplon a vankus tiez 10,- eur, stojan na baldachyn 5,- eur, kolotoc - sice taky jednoduchsi - 10,- eur, dalej vysielacky za 15,- eur, sice len 120 m dosah, ale tak do bytu staci, dalej termoobal na flasu, prebalovaciu podlozku, lehatko hojdacie za 30,- eur, kefu na flasky, nejake hryzatka a hrkalky, takze v podstate mozem ist rodit 😀 😀

Chcela som pozriet aj plienky, ale nejak sme na to zabudli a potom uz po ceste nebol ziaden hypermarket....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre