Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
12. feb 2010

či vlastne slniečko je najmladsia ju som obehla

vavenka
autor
12. feb 2010

Tini jasne, Slni prepaac 🙂 som ti zobrala status najmladsej maminy v ladynkach 🙂 a este Jahoda sa sem parkrat objavila....

A svojho casu zdenkabrt tu chodievala, ta je este stale snazilka, tusim 😅

vavenka
autor
12. feb 2010

Tini ale ja sa na druhe chystam skoro, mozno uz tak po polroku, takze dlho sa nenacakas 😉

katka444
12. feb 2010

uha vave, uz po pol roku? no uvidime, co povies po porode. vacsinou maminy prveho pol roka babtka odmietaju myslienku na dalsie dieta 😀

vavenka
autor
12. feb 2010

Kati, no mna trosku aj tlaci vek, ja by som nerada rodit po 35ke, a toho roku oslavim 33 😀 takze nemam moc na vyber...... Ale vsetko su to len plany, mas pravdu, realita moze byt uplne ina 😉

tinika
12. feb 2010

ahojte, tak sme spat, ale nič sme neporieslili ,doktor ma od dnes dovcu az do 22 a nikto iny ho nemoze vysetrit vraj takze musime čakat sere ma ze na vratnici nik nezvdihol telefon ked som volala by sme nesli zbytočne
kati ani nie ze by som odmietala 🙂 ale ta si chcem vychutnat jedno naplno a potom druhe 🙂 a prečo by som si nevychutnala matersku 6 rokov? načo skracovat 😀
vidite zdenka nas zanedbava tak sa neobrala 🙂

vavenka
autor
12. feb 2010

Tini no to je na porazenie 😠 neznasam ked nniekam idem nadarmo ... Ale tak aspon ste sa presli, no 😅

tinika
12. feb 2010

a to este mm bral dovolenku ta sme aspon navstivili kamosku ktora ma buduci tt termin, ale uz dnes jej začal 40tt tak som jej povedala ze to uz moze byt kedykolvek 🙂

tinika
12. feb 2010

vave sa ta spytam o par mesiacov či chces hned druhe hihi aj ingulik chcela a uz ju to preslo na čas, teraz uz zase uvazuje

vavenka
autor
12. feb 2010

Tini ved som pisala, ze to je zatial teoria, a som si vedoma toho ze prax moze byt ina 🙂 ale ako som pisala, u mna to nieje len rozmar, ale aj casova tiesen 😉

tinika
12. feb 2010

🙂 vave chapem, keby ze nemozem robit doma, tak tiez uvazujem inač, ale zase keby som neroibila mam trocha viac času tak by som dve zvladla sand, keby boli ako zatial patko 🙂 to je svinstvo ze? cela nasa rola v zivote byt matkou je davana bokom kvoli inym veciam a potom ze čo z deti vyrastie

vavenka
autor
12. feb 2010

Tini no ja ulohu matky kladiem na prve miesto, chcem byt doma a venovat sa detom, tak dlho ako mi to zakon povoluje 😉 je to vsetko na kazdej z nas 🙂 ako sa ktora k tomu postavi, tak to ma 😉

tinika
12. feb 2010

tak vave, ja tiez mienim byt na materskej tri rocky akurat troska robim, ale v lete bude fajront to len traz salenota

zuzub
13. feb 2010

dobré ránko 🙂 až na tretej strane som nás našla 😲 kde sa všetky flákate? ja už mám dnes za sebou čistenie sporáka a čo je ešte horšie čaká na mna žehelnie z asi 6 praní 🙄

vavenka
autor
13. feb 2010

Cau zuzi, no aj moj sporak by trebalo dat do pucu, ale nejak dnes asi nebudem mat naladu 😀 len nalozim pracku a povysavam... A WCko dam dokopy, to je vsetko 🙂 som bola teraz v obchode a som myslela ze ma odfukne! Otrasne tu fuka vetrisko hnusne kosicke.... A zas mam dajaky debilny tlak, ma moce kade tade, ale kupila som si colu, aj kavu som uz vypila, tak snad sa to popravi 😖

zuzub
13. feb 2010

kola je dobrá,mne pomáha aj na žalúdok 😉 u nás je tiež kosa,ale našťastie nefúka, ja by som už tak veľmi chcela, aby bolo po zime 😝 ja zimu vôbec nepotrebujem mne by stačilo leto 😵 no aj jar a jesen by mohla byť keby bolo pekne teplučko

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi si moj clovek 🙂
No u nas praveze nieje zima, v pohode, len vetrisko fuka 🙄

zuzub
13. feb 2010

idem sa ja pustiť do toho žehlenia 🙄

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi 🙂 tak nech ti to ide od ruky 😉

zuzub
13. feb 2010

no hotovo dožehlené 🙂
ma tak nasr... mm, tak ja čistím ako krava ráno celý sporák nechám ho 5 minút, aby dal pozor na polievku, ale on to nedokáže lebo mu totálne vyskypela 😖 celý sporák zadrbaný a ešte začne po mne hukať že som ju nedala naslabo, a že pri všetkom stresujem ako tí chlapi sú fakt mimo 🙄

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi no sikula si 🙂
Nasi boli teraz na kafe, posedeli asi hodinku..... Takze mna to estelen caka 🙄
Joooj to je uplne normalne, aj moj ked nieco poserie, tak vsetci su na vine len on nie 🙄 🙄 🙄 priznat si chybu nehrozi 🙂

zuzub
13. feb 2010

presne a z teba ešte spraví najhoršiu a tvári sa prevelice urazene 😒
ozaj dnes som sa vážila a som za posl 2 týždne pribrala 2kg 😨 som sa nejak rozjedla 😀

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi no ved uz najvyssi cas zacat priberat 🙂 🙂 hlavne ze maly sa ma ok a rastie....
Nasa Vanda sa pekne predviedla teraz ked tu boli nasi - vystrcila - asi chrbatik - a taku sisku mi z brucha spravila 😀 😀 oco sa jak smial 🙂 Ja priberam tak kilo za 2 tyzdne priemerne, teraz mam +10 uz asi tyzden......

zuzub
13. feb 2010

a som chcela aby sme večer išli na pizzu ale ked bude herec taký sfučaný tak ani nemám chuť s ním dakde ísť.dnes ani nevarím máme zo včera tvarohovú žemľovku

zuzub
13. feb 2010

no ja mám po dnešnom vážení plus 8, ale to je jedno bude ešte čas aj na chudnutie 🙂
aj náš krpček sa niekedy tak vypučí, je to srandovné 😀

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi sak v presne, ja som to ponala cele tak, ze kym priberam, mala rastie a vsetko je tak ako ma byt....
Inak ani ja dnes nevarim a presne - ked drahy nic neprinesie od svokry, tak mam v plane ist na pizzu 😀 😀
Joj ti chlapi, mam pocit ze aj oni mavaju PMS dakedy, este horsie ako zeny 😀

zuzub
13. feb 2010

ale tomu mojmu už asi udiera to, že je mesiac PN, už dobre že ide od pondelka do roboty, hádam sa trochu uvedomí

vavenka
autor
13. feb 2010

Zuzi noo tak potom ma mini ospravelnenie..... Ale aj tak si mohol odpustit odutie a hukanie 🙄

katka444
13. feb 2010

ahojte,

ja dnes vecer robim taku malu rodinnu oslavu narodenin. takze uz mam upeceny kolacik a robila som cestovinovy salat. este pripravim misu so salamou a zeleninku a bude vsetko hotove.

katka444
13. feb 2010

moj je teraz tiez dlksie doma (momentalne je bez prace). ale zatial sa nestazujem. pomaha ako vie. vysava a vcera aj sporak umyl 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre