Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
14. feb 2010

Tini no s tym sexom to mate divne 😕 ten moj je dost trtkos, ako teraz ani nie - ja nemam velmi chut a na nom vidi ze sa aj trosku boji,..... A verim tomu ze ked sa mala narodi tak to pojde do starych kolaji - teda hocikedy a hocikde 😀

tinika
14. feb 2010

zuzi som na vianoce take chcela kupit ze ocko v zacviku ale povedal ze kto to bude nosit ta som nekupila
umyvacku sm tiez chcela ale mala kuchyna takze nemam kde dat
no moj ma tiez neiedy stve bo napr stahovali sme sa v septembri a doteraz ma pri stoliku jednu tasku igelitovu s vecami čo ma prebrat čo s tym
a je tam nadalej
a take somariny si ponechaval čo zaberaju miesto

KOCKY ale si zoberte ze by sme mali muza takeho prehnaneho cistotneho pedanta, ze by furt vsetko utieral, upratoval, umyval sa vkuse a tak, sak by nas porazilo priznajme si ze ich mame radi takych aky su ale ta aby nuda nebola ta ich ohovarame a nadavame na nich 🙂

vavenka
autor
14. feb 2010

Tini no to si tiez dalsi extrem opisala 🙂 ja by som istoze prijala kebyze sa snazi troxhu viac 🙄

tinika
14. feb 2010

vave pamatam na začiatku ked si krvacala ze vtedy nevedel ze si tehu 🙂 no ja viem treba chvalit a nie kritizovat, tiez to praktizujem a ked ho nahodou napadne sameho dačo tak to ho chvalim do nebies ale prečo aj nas nechvalia? a menej kritizuju? viete čo neznasam najviac? stane sa ze umyjem riad a predsa dačo ostane, sak poznate to ne ked je mokry vyzera čisty a ked uschne ta dačo este najdete, ta dam naspat na umytie a hotovo ale on musi prist za mnou a mi to ukazat a ma buzeruje, vtedy mi dvihne tlak jak ... 😀
vave v tehu om tiez nemala chut a myslela ze on sa boji a teraz ... akoze za slobodna bolo sexu dost az az a ked sme začali byvat sami, ked nas nikto nerusil tak akosi to opadlo napatie abo čo neviem. akoze ja nesom maniačka tiez to nemusim mat kazdy den ale ta raz za mesiac abo tak to je malo a furt musim byt potom iniciativna

tinika
14. feb 2010

vave viem ze extrem a preto musia občas robit bordel a tak ale mas pravdu vsetkeho vela skodi a opakovat ako papagaj to iste uz stve aj mna občas

zuzub
14. feb 2010

baby a to čo je sex???? 😀

tinika
14. feb 2010

zuzub vidim ze nie som sama čo neviem uz čo je sex 🙂))) ja vobec nepamatam kedy to ten posledny v tehu bol 🙂))

slniecko4
14. feb 2010

čaute babenky,čo to toto za témičku tu máte? 😀
vave,tini,večera bola super a malá zostáva doma,keď idem do školy,alebo chceme niekam ísť,bývame so svokrovcami,máme samostatnú bytovú jednotku na podkroví,ale keď treba,postarajú sa. 🙂

zuzub
14. feb 2010

no my ako som tehu nepraktizujeme doki mi to veľmi neodporúčal tak načo riskovať 😒
možno tomu mojmu to udiera z nedostatku sexu, no ale čo musí vy 😒 držať ved to je to najmenej čo môže urobiť .....

zuzub
14. feb 2010

čau slni, frfleme na svojich mužov ako nás niekedy serkajú 😀 môžeš si prečítať ked chceš

slniecko4
14. feb 2010

zuzub,my sme si tiež počas tehu dali pokoj,najprv mi bolo dosť zle a potom už sme sa báli..

tinika
14. feb 2010

slni aha tak to mas celkom fajn, aj sukromie ale aj pomoc ak treba 🙂 idealny stav hihi
tak tak zuzi sak uz nie dlho 🙂

zuzub
14. feb 2010

tak som rada, že nie som sama... a tiež bol ten tvoj taký divný? 😕

tinika
14. feb 2010

zuzi ani nie ved zase to mne bolo divne ze mu to nechyba či čo

slniecko4
14. feb 2010

zuzub,hej,sledujem,ale nepoznám super muža.. 🙂 môj tiež,keď chce,aj navarí,aj uprace,dá poprať,len nerád umýva riad.. Toto už necháva na mňa.. Ale tiež ma vedia vytočiť ponožky pri posteli,omrvinky po raňajkách na linke,neviem,či nevidí,keď odchádza do práce,alebo mu je to fakt tak jedno.. 😀 Ale ináč fajn,aj o malú sa stará,zlatý chlap. 🙂

zuzub
14. feb 2010

jaaj slni to máš dobre, že navarí uprace a dá prať, môj nevie ako sa práčka zapína a varenie, no čo si to absolutne nehrozí.....

vavenka
autor
14. feb 2010

Zeny idem ja spat....
Sa mi nejak oci zatvaraju.... Ja len dufam ze moj bude dobry otec - nic ine si tak velmi nezelam ako toto....
No ved - o chvilu sa dozviem, ako na tom som 😉
Tak bru.....

slniecko4
14. feb 2010

môj veľmi rád varí,čo sa mäsa a cestovín týka,len je rád,keď som pri ňom,akože nemusím nič robiť,len sa mu to ráta.. 🙂 Že účasť povinná. 🙂

zuzub
14. feb 2010

dobru vavenka, aj ja o chvíľu pôjdem lebo ráno vstávam do práce 😝

slniecko4
14. feb 2010

vava,dobrú..

tinika
14. feb 2010

no moj ponozky dava do kosa na pradlo, aj prat vie, občas navari takze v pohode 🙂 schody umyva teraz len on, vysava vačšinou hoci tento vinend sa na to vy...
vav bru nocku
zuzi ja rano vstavam k malemu ale teraz makam hihi takze uz aj bolest hlavy pesla ked treba ist spat, takze ostavam robit ide moj cas 😀

katka444
15. feb 2010

bre ranko. no vy ste toho popísali. to si vas azd doma docitam. do 11tej som v praci a potom mam o 12tej zubara a o 13:15 sono. tak snad dnes to uz vyjde.

katka444
15. feb 2010

tak som vas nakoniec docitala. sa musela vasim mm inak cikutkat vcera 😀

no mne to zase dneska vychadza 😠 tak zubar ide na nejaky pohreb, tak z toho zase nic.

ja musim mojho mm pochvalit. pomoze s vysavanim umyvanim riadu, nejake 2-3 jedla dokaze aj sam uvarit i ked nie casto ale i to malo sa rata. a riad teraz ako je doma umyva vacsinou len on. da oprat, povesia, suche pozbiera.
ale asi ho nikdy nedonutim umyvat okna a utierat prach. ale panboch zaplat aj za to co urobi.
a som tiez strasne zvedava ako to bude v starostlivosti o malu. no uz teraz odmieta prebalovanie zakakanych plienok 😀 no ale aspon pri zacikanych ho budem skusat, nech trenuje. 🙂

vavenka
autor
15. feb 2010

Caute 🙂
Kati tak to mas fajn, ale zas na druhej strane, mas ho doma, tak to by v tom bol cert aby bol doma a nepomohol s domacnostou 🙄 🙄
Daj potom vediet ako si dopadla na sone, som zvedava 🙂
A gratulalog k 32 tt 😉

katka444
15. feb 2010

ahoj vave, dakujem 🙂

tak on takto pomahal aj ked chodil do prace. len teraz mam ja vacsi veget, kedze kym dojdem domov uz je to porobene.

vavenka
autor
15. feb 2010

Kati si citala Zuzub? Ze uz prva aprilovka porodila v 31tt? Kokso ty to uz fakt mas na male 😅

tinika
15. feb 2010

čafte, ja kukam fotky z olimpiady zenskeho hokeja, a som sa dozvedela ze minuly rok boli v cine, ta ja kebysom este hrala huuu ta by som cestovala s nimi, ale nemenila by som za Paťka, hoci mi to luto trochu bo ked som ja hrala este to bolo v začaitkoch a nikam sa nechodilo

vavenka
autor
15. feb 2010

Tini no vidis, by si bola teraz na olympiade 😀 😀 aj ked, svoju vyhru najvacsiu mas doma v postielke 😉

tinika
15. feb 2010

tak tak vavenka, toje moje najvačšie stasite, nepominutelne, a olimpiada zapadne prachom 🙂

vavenka
autor
15. feb 2010

olYmpiada 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre