Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
17. feb 2010

Aj propolky sa môžu 😕 lebo v lekarni mi povedali, že nie lebo,že majú veľa propolisu,....

vavenka
autor
17. feb 2010

Zuzi no uz len 2 mesiace nam treba vydrzat 🙂 a pevne verit ze v lete nas aj nase deti budu obchadzat vsetky choroby milovymi oblukmi 🙂

Inak ten bioparox je celkom fajn 😉 je to podstatne lepsie ako rano...

zuzub
17. feb 2010

hej hej bioparox je dobrý ten aj mne na hrdlo pomáhal, lepšie ako kloktať slanou vodou 😀

katka444
17. feb 2010

ahojte,
najvyssi cas ist na matersku. som v robote 2 hodky spracovavala podklady z roku 08/09, namiesto 09/10 😀 potom kolegyna potrebovala nahliadnut do tych papierov z r. 09/10 a zistila, ze mam predsebou stary rok 😀

katka444
17. feb 2010

babenky to co vas tak chitilo? tak sa len liecte. do nosa sa moze aj pinosol kvapky. fajne sa od nich dycha.

mum_to_be
17. feb 2010

ahojte, aj ja som si davala bioparox, ked som cakala vercu. ja som bola vselijaka nachladena minuly tyzden, ale uz to preslo. vavenka, ty si ma vystrasila! davaj si na seba pozor. fakt by si mala pri sebe nosit aspon pollitrovu kolu a daku cokoladku alebo nieco take, a ked citis, ze ti ostava zle, rychle si to dat. este sa ti nieco stane, ked nebude nikto nablizku. davaj na seba pozor!!!
co sa tyka nextu, tak kupila som verce nohavicky, kedze v lete by som ju chcela odnaucat od plienok. take so zvieratkami, velmi peknucke, vies motivacne, 'pre velke dievcatko, co necika do plienok'. no som zvedava, ci sa tych plienok zbavime... a este som jej tam kupila mencestrovu tmavoruzovu suknicku, krasnucku! pozri link http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

katka444
17. feb 2010

ahoj mum, nadherna suknicka 🙂

ty si raz pisala, ze si si podla sona vyratala aka asi sa ti mala narodi (vaha). to ako si si to ratala?

vavenka
autor
17. feb 2010

Kati no tak to fakt, sup sup uz si dat veget 😀 dovolenku nebudes cerpat pred nastupom na MD?

Mum no ved to, kurnik, a este tolko veci mi treba pobehat.... Ale pripisujem to aj pocasiu, vcera bol hnusny nizky tlak aj vonku 🙄 a bez kavy ani nakrok! 😀
Suknicka je super 🙂 a inak som pocula ze sa velmi osvedcili hrajuce nocniky - ze ked dieta nalozi, tak nocnik zacne vydavat nejaku melodiu - vraj je to hrozne inspirujuce 🙂 kokso to su uz ine vymozenosti 😉

katka444
17. feb 2010

este mam 3 dni. zajtra si jeden den berem. a tie dva uvidim. mozno este vyberiem, alebo presuniem. musim este z ekonomkou pokecat.

ten tlak sa urcite meni. mne sa dnes nenormalne drieme a pritom som spala dobre celu noc.

katka444
17. feb 2010

vcera som uz odovzdala papiere na matersku v robote a dnes si idem este zaniest na socialnu poistovnu za to co som si platila do doplnkove nemocenske poistenie.

vavenka
autor
17. feb 2010

Kati no tak s 2 dnami by som asi nespekulovala, by som si vybrala bud piatky alebo pondelky + nejaky ten paragraf si este daj ked mas moznost a zistis ze ti ostava uz len par dni, doslova 🙂

katka444
17. feb 2010

ved uz len buduci tyzden. to je uz v pohode. uz tu vsetci za mnou smutia, nemozem im spravit sok, ze uz buduci tyzden nepridem 🙂

katka444
17. feb 2010

inak uz som 33 tt 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

jeej katka ty sa uz pomaly chystas na matersku

katka444
17. feb 2010

ahoj evitka, veru uz. zacinam mat zmiesane pocity. chvilu radost, ze uz bude mala na svete. chvilu strach ci bude porod ok. ale prevazuje ta radost, zatial 🙂

evitkamalicka
17. feb 2010

neboj vsetko bude v najlepsom poriadku

katka444
17. feb 2010

fuha a ty uz 16 tt. tiez ti to poriadne ubieha 🙂

evitkamalicka
17. feb 2010

veru leti to paradne, zda sa mi ze rychlejsie ako pri Adamkovi

zuzub
17. feb 2010

ja si beriem dofču od 8 marca, už ju mám aj schválenú 🙂

katka444
17. feb 2010

zuzub a kedy nastupujes na MD?

vavenka
autor
17. feb 2010

No ja mam dofcu uz od oktobra 😀 a oficialny nastup na MD 30.3., ale to som uz tusim pisala.....
Kati fiiha, 33tt... Pekne.... Inak podla vcerajsich merani mala je velka na 30tt, ale tak to uz nieje smerodatne... Aj ked od zaciatku je vacsia o 4-5dni....

Evitka aj tebe to pekne pribuda, kokso ze 16tt - ako keby vcera si sa pochvalila s pozitivnym testom..... Brusino uz rastie? 😉

zuzub
17. feb 2010

ja 27.3.

katka444
17. feb 2010

inak na sone v pondelok, co vytlacil tie rozmery, co dr. pomeral, tak na tom listku mam ze 30 t a nejake 3 dni. ale to je priemer tych troch merani. obvod hlavicky bruska a stehennej kosti. myslim ze pri pri rozmere hlavicky som mala rozpatie az do 35 tt.

evitkamalicka
17. feb 2010

vavenka rastie i ked na vahe som este moc nepribrala

vavenka
autor
17. feb 2010

Kati tak tak, aj u mna je to priemer troch merani..... Ale nerobim si hlavu tazku, doktorka povedala ze je ok, tak je ok 🙂
Evit tak to mas super, ty si ani pri Adamkovi vela nepribrala, ked si dobre pamatam......

Zuzi takze ty v podstate tiez uz len par dni v praci 😀 tak si to nakoniec zvladla od noveho roka 😉

evitkamalicka
17. feb 2010

pri Adamkovi som o takomto case mala +3kg, vela som pribrala posledny mesiac kvoli tej preeklampsii, bola som doslova naliata

slniecko4
17. feb 2010

čaute kočky,ale vám to letí,čochvíľa ste na materskej dovolenke ako my.. 🙂
ináč,tiež sa pridávam do klubu chorých,bolí ma hrdlo,ale striekam len folsalmin,keďže kojím.. Pomáha celkom dobre. 🙂
mum,pekná suknička.. 🙂
evitka,aj tebe tie týždne utekajú.. 🙂 teší sa Adamko na súrodenca? 🙂

evitkamalicka
17. feb 2010

slni neviem ci sa tesi, sice mu o tom rozpravame kazdy den, ale on tomu este nerozumie

vavenka
autor
17. feb 2010

Ahoj Slni, tak vitaj v klube 😖
Ja zatial klopem, hrdlo prestalo boliet, este vecer si ho vystriekam bioparoxom a snad to bude ok... Ale nos katastrofa, fuj... Uz sa mi zacinaju robit chrasty pod nim, co tolko fukam 🙄
Ako vam ide kojenie? V pohodde? Mliecka je dost? Priemerne kolkokrat ze den/noc je mala na prsniku?

slniecko4
17. feb 2010

vave,cez deň tak každé 3 hodinky papkáme,večer keď sa okúpe,napapká okolo siedmej,tak vydrží do druhej rána,potom až ráno papkáme,čiže raz-maximálne dvakrát za noc vstávame.Mliečka zatiaľ dosť,nesťažujem sa. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre