Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
19. feb 2010

nomne povedali v lekarni ze ani bioparox sa nesmie...ale co lekar a lekarnik to iny nazor...najlepsie je nebyt chory, ale to sa asi neda ovplyvnit 😖

vavenka
autor
19. feb 2010

Ingu no ja som sa nepytala, v pribalovom letaku len pisu ze tehotne sa maju poradit s lekarom, kym ho zacnu´uzivat, nic o tom ze by sa nesmel..... V kazdom pripade mi velmi pomaha na hrdlo..... A moja teoria je, ze radsej teraz bioparox, ako keby mi to malo prejst na priedusky a potom sa dopovat nejakymi tazkymi atb....

tinika
19. feb 2010

ingu tiez som počula ze drobec je imunny voči chorobe rodičov, ale napriek tomu synovec bol nachladeny a nik iny chory nebol len svagrina tak ja uz neviem

ingulik
19. feb 2010

tini...teoria je jedna vec a prax ina 🙂

vavenka
autor
19. feb 2010

Aky mame piatkovy vecer? 😉 Ja jednym ockom sledujem panelak a travim veceru, som sa obzrala 🙂

tinika
19. feb 2010

Vave pracovny 🙂 a mm na volejbale

inac kocky čo ste PN mate vychadzky? dodrziavate?

zuzub
20. feb 2010

dobré ránko pekný víkend 🙂 aj vás tak daždivo? aspoň všetok sneh zliezol, hura už začínam cítit jar vo vzduchu 🙂
čítam, že ste tu nejaké prechorené tak sa skoro vyzdravte. ja som konečne rada, že je víkend tento týždeň sme mali v robote strašná blázninec 😖 takže idem oddychovať

zuzub
20. feb 2010

jeej ja už mám 30tt 😵

katka444
20. feb 2010

ahojte,

zuzub gratulujem k 30 tt 🙂

zuzub
20. feb 2010

dakujem kati, ani tomu nemôžem uveriť,že sme už tak daleko 🙂

katka444
20. feb 2010

zuzub ani ja tomu este nejak neverim. vsak o 6 tt uz mozem mat malu na svete. strasne to uteka. asi zacnem balit tu tasku do porodnice 😀

jejda nova fotos 🙂

vavenka
autor
20. feb 2010

Ahojte 🙂

No ja mam najhorsie za sebou, este nadchujem, ale uz sa to neda porovnat so stvrtkom... Som rada ze to pomaly ustupuje...
Zuzi peknat fotka, pekny tt 😉
Hej a presne, akurat mi drahy hovori, ze uz ide jar, ze ju uz citi vo vzduchu, to je super 😵 😵

Tini ja nemam vychadzky a tym padom nemam co dodrziavat 😀 absolutne to neriesim, keby prisla kontrola, tak mi gyndoska da peciatku ze som bola u nej.... Sak chodievame aj na cele vikendy prec, ja to nemam ani v pate....

katka444
20. feb 2010

Cau vave, super ze uz nadcha ustupuje.
Tu uz tiez vtaciky spievaju. Uz sa blizi jar 🙂 🙂 🙂

zuzub
20. feb 2010

diky 😉 to mám takú najaktuálnejšiu foto čo sme boli na chate vo Vrátnej.
mm mi vybavil u kolegu čo sa tak viacej venuje foteniu a pod, že o dva týždne mi spraví nejaké tehu fotky, tak som zvedavá...

zuzub
20. feb 2010

okrem toho ,že sa blíži jar tak sa už ozaj blížia naše termíny pôrodov 😀

katka444
20. feb 2010

jo jo blizia. skonci sa veget 😀

vavenka
autor
20. feb 2010

Zuzi 😀 😀
my este mame minimalne 2 mesiace 😉 ale ja uz mam take brucho ze sa ma kazdy pyta ci uz rodim teraz 😀 😀
No co, aspon ma Vanduska vela miesta 😉

zuzub
20. feb 2010

no šak vavenka ved práve, už len dva mesiace 😀 podľa mna to už bude teraz strašne rýchlo ubiehať... vlastne teraz sú skoro 2 mesiace od vianoc a mne sa zdá akoby to bolo len včera 😀

vavenka
autor
20. feb 2010

Zuzi 🙂 no mne to pride este ako daleka buducnost 😀 este ssa 60x vyspime a ideme na to 😀

tinika
20. feb 2010

čafte tak az teraz mam čas, od rana dačo robim, som varila, straihali sme a kupali havu a okolo maleho, boli svokrovci...

dnes mam taky brutal vytok, ze az, čakam mrchu uz asi, hoci bolesti boli davno teraz nic a vytok akoze ovulka? neviem, bo nic ine necitim ako som bola zvyknuta 🙂 tak uvidime
kocky fakt vam to leti, sak uz len marec a rodite 🙂

vave kedy ty mas termin my budeme v tatrach ak sa podari hihi tak budem na teba mysliet

vavenka
autor
20. feb 2010

Tini dik 🙂 no ja dufam ze to stihneme este v aprili 🙂

tinika
20. feb 2010

Vave sak kamoska uz 40tt a stale nič a od včera jej mm je v nemocke ta sa smejem či on rodit siel 🙂 ta dufa ze este dva dni vydrži aby ho pustili domov

vavenka
autor
20. feb 2010

Tini no mne jej jasne ze to neovplyvnim, ale 38tt by som spokojne brala 🙂

tinika
20. feb 2010

vave ja som rodila v 38+5 🙂

zuzub
20. feb 2010

konečne sme doma, boli sme u mojej maminy na obed a potom hyperku na nákup, normálne som unavená,že nič nevládzem 😝
bože u nás zase padá ten sneh 😠

zuzub
20. feb 2010

kati máte pekné fotky zo svadby na FB 🙂

vavenka
autor
20. feb 2010

ano ano Kati, velmi pekne 🙂

Zuzi no uz to nieje sranda, vsak? Ja uz tiez fucim a hned sa unavim, som zvedava co bude v deviatom mesiaci 😀
S tym snehom nestras, ja uz chcem jaaaarrr 🙄 🙄 🙄

zuzub
20. feb 2010

vavenka mi hovor, moja mamina býva na 5posch.bez výťahu ja ked idem ku nej tak fučím jak lokomotíva 😀 v 9 mes už asi ani hore nevyjdem 😀

tinika
20. feb 2010

kocky aha

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

takze styri deturence waaaaw

ja som v 9 mesiaci sla peso na ctg na 9 posch. a v poho ale doma na 3 jak parna lokomotiva 😀

tinika
20. feb 2010

ˇhej kati krasne krasne fotecky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre