Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
24. feb 2010

taaaak a uz sme doma, vazime 6375g 🙂 a ked neprestane zelena stolica od Beby tak nam pani doktorka urobi vyter a zmeni mliečko, takze zase navsteva lekara 🙂 uz tam chodime ako na klavir a v piatok este do nemocnice s plieckom a dnes kocky strašili ze az 3x na čistenie, ze vraj zla sarza vakcini tak dakujem pekne

zuzub
24. feb 2010

no teda tini tak to máš pestré... a koľko pred pôrodom si vybavovala detskú lekárku?

cide
24. feb 2010

dievcata, rozhodli sme sa s priatelom pre dieta? aka je pravdepodobnost otehotnenia hned na prvy krat ked si vypocitam plodne dni? nemate nejaku statistiku? 😝

tinika
24. feb 2010

zuzub presne uz neviem ale asi dva tt som volala pred porodom
cide tak tu asi nulovu 🙂 lebo tu sme pripady ze sa čakalo niekolko rockov ale mozno som zabudla na niektoru ladynku

zuzub
24. feb 2010

cide, ale možno vy budete mať šťastie 😉

cide
24. feb 2010

ja som bola pred piatimi rokmi na interupcii a teraz sa bojim, tak som sa zapojila do tejto skupiny, lebo sa bojim ze to nevyjde a budem sklamana

vavenka
autor
24. feb 2010

Tini pekna vaha 🙂 tak super ste to zvladli 🙂 ja som mala navstevu, mala Ella (9 mes) uz stvornozkuje a popri stole sa aj sama postavi, takze mi "precitala" vsetky casopisy, ktore mam v konferencnom stoliku, okostovala hlinu z kvatinacov, no proste robila poriadky 😀 ale zlata bola.....

Zuzi caka mna foto 😉

Cicle taketo statistiky si tu nikto nevedie a nebud smiesna, ze po prvom mesiaci, co si zasulozite naplno, budes sklamana..... Lekarske statistiky hovoria, ze zdravy par ma kazdy mesiac 25%tnu sancu otehotniet a problem je pravdepodobne az po ROKU, pocas ktoreho mas pravidelny nechraneny styk a neotehotnies.....

vavenka
autor
24. feb 2010

Zuzi cakam na foto, nie caka mna foto 🙂

zuzub
24. feb 2010

vavenka večer sfotím keď prídem z roboty 🙂

tinika
24. feb 2010

vave dufam ze jej ta hlina chutila 🙂 chudačik, si jej nič neponukla ta si musela najst niečo sama 😀 😝

vavenka
autor
24. feb 2010

Tini 😀 😀

No vidis to, aka som ja hostitelka?? 😀 🙂

tinika
24. feb 2010

No vave mala by si s tym niečo robit lebo čo nevidiet aj tvoja Vanduška bude nutena niekde na navsteve jest hlinu a inu haved 😀

vavenka
autor
24. feb 2010

Tini no ja to vidim tak ze Vandus bude na cicke 2 roky a potom rovno prejde na tlacenku 😀

tinika
24. feb 2010

NO tie dva rocky ti prajem, mne sa nesplnilo ani 6 mesiacov :/ čo uz. Teraz sa zobudil a narek jak nikdy este. Pol hodiny nariekal, tak som mu dla papat a je ticho, len taky plač u nas este nebol aj ked po noci je velmi hladny takze som nevedela čo sa deje

vavenka
autor
24. feb 2010

Tini co si sisi? JA nechcem kojit 2 roky 😀 sak to bola sranda.....

Joj a coze tak? Babatkam sa uz moze nieco zle snivat? Mozno sa strhol zo spanku alebo sa niecoho zlakol,....

ingulik
24. feb 2010

ahojky...
no vave by si neverila ake strasidielka sa mozu v sne objavit...Veronika sa hocikedy tak strhne a zacne plakat akoby ju z koze drali a nic jej nechyba, len pohladit a utesit, lebo sa nieco zle snivalo...niekedy ked ju sledujem v kociku tak hadze zo sna grimasy, ze mam pocit ze sa uzuz rozplace a potom si zrazu odfukne a spinka dalej...
...ja by som chcela kojit aspon do roka a pol...a vyzera ze aj dlhsie budeme kedze Nika je total zavislak...mliekoholik ako vysity 😀

tinika
24. feb 2010

Vave no občas zaplakal zo sna ale stačilo chytit za ručku a pohladit ale dnes som ho polhodiny na rukach hojdala, a stae s prestavkami plakal uz som bola zufala, kedze na to nie som zvyknuta 🙂 ale ked s napapal tak uz zase hadzal usmevy 🙂 takze asi fakt len hlad

katka444
25. feb 2010

huráááá vyhrali sme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vavenka
autor
25. feb 2010

Slovenskoooooo 😀 😀

Ake mame na dnes plany? 😉

evitkamalicka
25. feb 2010

Slovenskooooooooooo 😀

tinika
25. feb 2010

čafte čo dnes porabate? mne sa nič nechce, upratala som len tak ze by bolo a idem papat a ked maly vstane tak vonku na prechadzku

vavenka
autor
25. feb 2010

Tini no ja som myslela ze taky cas uz budem v meste, ale este furt sedim v pyzame pred compom 😀 ale tak musim dnes ist, mam dost veci, ktore chcem obehat + o polstvrtej sa mam stretnut na kafe s kamoskou 😉

petulig
25. feb 2010

ahojtee.
tini ako to robis? my mame 5 mesiacov a 6190 g ja uz som zufala co mi furt doktorka hovori ze malo pribera. A pritom papa celkom dobre . 😠

tinika
25. feb 2010

petulig neviem, normalne mu davam papat kedy si pyta 🙂
dnes naaaaadherny dnik, sme sa vybrali na prechadzku a sme skončili az u kamosky vo Velľkom šariši ta tak pešo necelu hodinku po cyklistickom potom este po sarisi a naspat uz busom abo maly uz mal čas na papanie ale stihli sme dojst domov v pohode.

maxii
25. feb 2010

caute kocky, mate sa vsetky dobre?? 😅

Neviete mi povedat, co a kedy nahlasit v zdravotnej poistovni (dovera) v suvislosti s nastupom na matersku?

Vdaka 😉

vavenka
autor
25. feb 2010

Maxii ja ti neporadim ☹

Fakt bolo dnes poobede krasne, ja som bola v meste - som sa zastavila v zdrav. potrebach, kupila som tampony do podprdy, bepanthen, vlozky a podlozky, paradoxne dnes mi starka po mamke poslala tiez vlozky a podlozky - oni to v penzone fasuju ako inkontinencne pomocky a starkej to este netreba 😀 ale tak nevadi... Zide sa 😉

A kupila som malej capacky a ciapku do porodnice a aj nausnicky 😅 biele zlato srdieckove s kamienkom, zajtra odfotim 😉

A s kamoskou na kafe a na obed, nasi dosli po mnado mesta, no super den za mnou 🙂

Ako ste sa mali vy?

ingulik
25. feb 2010

ahojky....my sme boli dnes vonku...juj fajne bolo, tak jarne 🙂
maxi...pokial viem do zdravotnej poistovne nenahlasujes nic...ja som nic nedavala

tinika
25. feb 2010

ja som davala, kopiu rozhodnutia o materskej a neviem či este dačo ale ja som SZCo ta mozno je to ine u zamestnancov

katka444
26. feb 2010

dobre ranko. ani vas nejako nestiham citat tento tyzden. dnes posledny den v praci. aj sa tesim, aj je to taky divny pocit, ze som dlho nepridem.
buduci tyzden uz zacnem balit tasku do porodnice. kamoska vcera strasila, ze ma par znamych co rodili v pohode aj mesiac pred terminom. este musim ist kupit kojenecke podprdy. mamicky mam si kupit take akurat, ci radsej trochu volnejsie?

zuzub
26. feb 2010

ahojte 🙂 ja tiež tento týžden nejak nestíham, chodím z roboty až večer a to už som ko 😝 nemám rada tieto poobedné smeny...
dnes som mala ísť s kamoškami na kafčo ale jedna z nich dostala brušnú chrípku 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre