Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
9. mar 2010

vavenka ty si taký prípad ako ja, u nás v ZA je taký fajný sekáč a tam majú také perfiš vecičky a tie ceny 2-3€ a väčšinou značkové veci ešte nové, no nekup to 😀 a ja som hrozne veľa pokupila v tescu pred vianocami na vypredajoch ale zas už mám aj také väčšie na 6-9mesiacov....

vavenka
autor
9. mar 2010

zuzi presne, tie tescovske vypredaje okolo sviatkov a po som si uzila 🙂 ako jasne, kupovala som aj na 3-6, 6-9, ale vacsina je 0-3 😅

tinika
9. mar 2010

zuzi ja som dakedy do sekača ani nevosla, ale teraz je unas taky perfektny tiez tam maju detske veci za babku značkovo a nove. ale pre dospelych nič moc a asi som nasla druhy taky .))

ingulik
9. mar 2010

ahojky
no ja do sekaca moc nekupim...ved vo vypredajoch niekedy aj lacnejsie este nakupim...ale nie som proti, okrem topanok, tie len znackove a uplne nove budem kupovat malej 🙂
juj aka som nejaka unavena, sa mi ani nechce sprtat do diplomky...ale sa mozno prinutim... 😝

ingulik
9. mar 2010

...nechodim som chcela napisat, nie nekupim... 😀

zuzub
9. mar 2010

ja mám veľa veci aj pre seba zo sekačov, sú to také origoš kúsky a viem, že ich nebude mať dalších 15 ľudí....my tu v ZA máme fakt také supiš sekáče

tinika
9. mar 2010

jsne ingu tak ako sme minule vraveli topanocky len nove a poriadne 🙂
mi hovor by som sla spat, zase ma prefukalo musim sa dat dokopy bo sa mi nič nechce, sa nutim dnes a este ma vytočila klienkta medzitym tu boli svokrovic takze rusno

evitkamalicka
9. mar 2010

ja by som si v sekaci na seba nic nekupila a ani malemu, proste je to proti mojmu gustu, ale samozrejme ludi ktori tam nakupuju nijako neodsudzujem, len proste ja som taka

tinika
9. mar 2010

evi ja som taka bola tiez ale ked vidim tie veci, napr. zamatove pyzamko som kupila a na tom vidno či je nove alebo uz pozite

ingulik
9. mar 2010

no ja uz ani nepamatam ci mam daco zo sekaca...a uz sa to neoplati pri tych vypredajoch ake su v poslednej dobe...
ja asi popri panelaku poprekladam nejake veci do diplomky a pojdem spat...asi aj na mna daco lezie...

ingulik
9. mar 2010

...a mm to nie je 😀

vavenka
autor
9. mar 2010

Ja som tiez moc do sekacov nechodila, ale ked som zistila, ze naozaj tam maju takmer nenosene veci, paradne znackove, a za babku, po jednom kuse, dovoz zvonka, ze take na slovensku ani clovek nekupi, tak veruze z casu na cas tam zavitam... Aj ked na take nakupovanie clovek musi mat nos, napriklad moja svagrova stale najde paradne skusky, a ja sa tam mozem hrabat a hrabat a malokedy mi nieco padne do oka 😀 😀

Ingu a je pravda ze vo vypredajoch su uz pekne zlavy, ale tak vidis, len tu v teme sme 3, ktorych dcery maju rovnaky overal 😀 a neviem teda ako je to s detskymi vecami, lebo som este nemala tu cest, ale handry na dospelakov niesu bohvieako kvalitne 😖

vavenka
autor
9. mar 2010

Inak dnes som bola snad po 2 mesiacoch ze normalne s kamoskami v bare na kafe, juj jak mi to dobre padlo 😀 sice su to cerstve maminy a teda vacsinou sa prikrmovalo, plavalo a rozoberala sa motorika batoliat, ale aj tak to bolo super 😀

vavenka
autor
10. mar 2010

Ranko dievcata, ako sa mame?
Sice kosa, ale pekne svieti slniecko, tak sa tesim (kym nemusim von 😀 )

Fuj mne sa taky hnusny sen snival - Vanda sa narodila bez pisule aj bez pipika, len s gulkami - doktor povedal ze mala byt chlapec ale sme ho nedorobili!! Tak ze bude zapisana ako dievca a zobudila som sa na to ako som si brutalne kusla do jazyka! 😀 😀

Co mate dnes v plane? 😉

vavenka
autor
10. mar 2010

No toto 😕
Fakt tu dnes nikto nebol?
To len ja tu smradim? 😀

zuzub
10. mar 2010

vavenka čau, ja som sa dnes flákala, bola som u kaderníčky a kúpila som si kojeneckú podprdu a nočnú košieľku do pôrodnice 🙂
a akú letnú foto si nahodila, pekne, pekne 🙂
už asi aj ja tu zimnú odstránim 😀

vavenka
autor
10. mar 2010

Zuzi hej, ja uz sa neviem dockat leta 🙂

Noo pekne, takze skvely den za tebou 🙂

Ja sa vyvalujem doma cely den, akurat co som taku gulasovo/kapustovu polievku navarila.....

A aku koselu si kupila? Ma zapinanie vpredu? U nas v nemocke su erarne, takze mam o starost menej... Jedien ze na doma nieco, ale tak to asi zvladnem aj v pyzame zapinacom 🙂

zuzub
10. mar 2010

taku s tými otvormi na kojenie, neviem či to nie je sprostosť, ale tak čo spravila som si radosť 🙂

vavenka
autor
10. mar 2010

Zuzi no ved jasne, uz co sme penazi vyhodili odkedy sme tehotne, tak par eur za koselu nas uz nespasi 😉

katka444
10. mar 2010

ahojte

jej vavenka nam je na dovolenke 🙂 teda aspon na obrazku 😀

ja som dnes bola na internom na predoperacnom vysetreni. dr. bola zlata. prehmatavala mi brucho a ze citi pecen, tak ze to urcite bude skor, lebo babo je uz klesnute, ked mi dokazala nahmatat pecen. tak uvidime 😅
a tiez ze sa jej zda, ze hlavicka je stale hore. aj ja ked si tak hladkam brusko, tak citim hore taku ovalnu hrcu, to je isto hlavicka.

katka444
10. mar 2010

vave to bol teda sen. tak sup sup skocit na draheho a dorabat 🙂

ja mam nocne kosele so zapinanim vpredu po starkej. aspon som nemusela kupovat.

evitkamalicka
10. mar 2010

ahoj kocky

katka paaani ty to uz mas fakt za par....budes mat teda sekciu?

vavenka
autor
10. mar 2010

Kati tak tak,

toho roku si dovolenku najskor neuzijem, tak aspon takto na fotke 🙂

Takze predoperacne hotovo? Kokso 36tt, to uz o tyzden - dva mozte ist na to 😉

katka444
10. mar 2010

Vavenka, ved to. Uz sme vcera pre istoto s mm aj postielku poskladali 😀

joooj no dovolenka urcite nehrozi. aj ked dnes davali belohorcku, ze si idu oddychnut do miami, tak sa pytam mm, ze kam mi si v lete pojdeme oddychnut 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

katka do Las Vegas 😀

katka444
10. mar 2010

ahoj evitka, tak to si trafila. moj svagor vola (tak posmesne) mesto kde byvam Las Vegas. takze mas vlastne pravdu, celu matersku budem v las vegas 😀

evitkamalicka
10. mar 2010

😀 😀 😀

tinika
10. mar 2010

čafte ja zase nestiham len kuk
kati fakt to mas uz za par, nedavno ste to mne pisali 🙂) tesim sa na vasich drobcov

ingulik
10. mar 2010

ahojky, no ja tiez nestiham...dnes bol pekny den este, ale zajtra ked mi treba behat po lekaroch bude pluha vonku 😒
zuzub nie je to blbost ta nocna kosela...ja mam aj koselu aj pyzamko take a v noci ked kojim tak len vystrcim didu cez dieru von a Nika moze pit 🙂

mum_to_be
10. mar 2010

caute! vavenka, to bol aky hrzony sen, brrrr. katka uz poskladala postielku, ty brdo... zuzub, ak mate moznost erarnych kosiel v nemocnici, tuto novu si setri. moja skusenost bola, ze som 2-3 krat za den potrebovala cistu, takze s jednou by som to urcite neporiesila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre