Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
20. feb 2009

To co de steeeeeeeee vsetky? 😠 evus, katus, zuzus.....?!
My sme mali opat tazku noc este, ze je mangel doma a ja som si pospala a teraz sa chystam este len varit obedik 😉 Niekto fasirocku?

zuzub
20. feb 2009

ahojte žienky, ja už balím na víkend, za 2 hodky vyrážame na východ k svokrovcom, tak vám prajem pekný víkend 😉

tinika
20. feb 2009

ahoj zuzi uz si zdrava?
jani my budeme mať zajtra fasirky so syrom a paprikou 😉

zuzub
20. feb 2009

trochu zdrava, trochu chora 😀

tinika
20. feb 2009

tak ta svokra dolieči cez víkend 😀 😀

zuzub
20. feb 2009

tini tak to hej. a ty sa co chystas cez vikend porabat?

tinika
20. feb 2009

no zajtra k nasim ideme, mamka bude mat narodky a v nedelu oddych a večer ideme hrať hokej, takže víkend aktívny

domka28
20. feb 2009

ahojte...tak ja uz mam po....v nemocnici to bola hroza....myslim pristup personalu....spravali si ako keby bol clovek na interupcii....a to si myslim ze ani vtedy by sa tak nemal spravat...ale uz to mam za sebou.......a dufam ze uz ma take nic necaka.....

tinika
20. feb 2009

Domka tak to je hrozny pristup. som rada ze to uz mas za sebou 😉

vavenka
autor
20. feb 2009

Lenocka, najplodnejsia si 24-48 hod pred ovu a v case ovu, ked uz vajko je naceste, ma na to takych 6 hodin, takze potom su to uz fofry 🙂 je lepsie ked na neho spermijky uz cakaju 🙂 v zene v plodnych dnoch vraj preziju az 72 hod.....

domka28
20. feb 2009

dnes som sa pytala svojho lekara ci je to normalne, ze po zakroku daju cloveka do izby kde su len niejake kresla a nechaju ho tam , bez povsimnutia, a keby sa nejdem po hod. a pol spytat ze ci mozem ist domov, tak by hadam aj na nas zabudli....a doki pozeral na mna, ze co mu hovorim, vraj nema na to slov....

vavenka
autor
20. feb 2009

Domka ☹ no treba na to rychlo zabudnut, dat sa do kopy a zas bojovat, drzim palce 😅

domka28
20. feb 2009

ja viem vavenka...dakujem....len to chvilu potrva kym clovek zabudne..ak zabudne vobec.. ☹

lenocka1979
20. feb 2009

Ďakujem vavenka ... takže čo hovoríš na tento môj graf? http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

lenocka1979
20. feb 2009

dokelu ... nejde to takto ... ako to sem mám vložiť?

vavenka
autor
20. feb 2009

lenocka na ff - na boku mas listu, tam si daj home page setup, dalej sharing, a tam sa ti v policku zobrazi adresa na tvoj graf, skus, ok?

vavenka
autor
20. feb 2009

mal by to byt format http://www.fertilityfriend.com/home/xxxx kde xxxx su cisla a pismenka

vavenka
autor
20. feb 2009

Domka neboj preboli to, ja som mala pocit ze ten cas ktory ma zas caka - par mesiacov dat pauzu kym sa maternica zahoji, potom kym sa to zas podari, kym kym kym, som si myslela ze to je vecnost, ale neboj, ubehne to rychlo a ani sa nenazdas a znova budes tehulka a uz to dopadne na jednicku 🙂

tinika
20. feb 2009

😉 leni vaven to povedala naopak, najprv sharing a potom home page setup

lenocka1979
20. feb 2009
tinika
20. feb 2009

leni a snazilkovanie nebolo?

tinika
20. feb 2009

Ty si mala fajne skoro ovulku

lenocka1979
20. feb 2009

no podľa toho, čo mi vyrátalo ff ... tak zrovna sme nesnažilkovali ... tiež som nečakala tak skoro ovu ... ale podľa mňa je to skreslené, lebo ja som bola od takého 10.2. prechladnutá ... a to zvýšenie teploty bolo zrejme v rámci choroby ... inak by bolo neskôr ...

lenocka1979
20. feb 2009

resp. pozerám na ten graf ... že snažili sme sa deviateho a potom trinásť a štrnásť ... pak šiel môj drahý na sústreďko ... a to tam prečo nezobrazilo???

vavenka
autor
20. feb 2009

Lenocka mne sa zdaju tie teploty dost nizke...Ake dlhe mavas cykly? Kde a akym teplomerom si meria steplotu?

lenocka1979
20. feb 2009

nuž ... tiež sa mi zdajú nízke ... meriam si v ústach normálnym ortuťovým 🙂

lenocka1979
20. feb 2009

a cykly ... no pravidelne som mávala 26-dňový cyklus ... odkedy sa snažíme, tak to išlo 25,23,27

vavenka
autor
20. feb 2009

No v ustach zvyknu baby merat nizsie teploty ako v pisule 🙂
No ratam ak mas vsetko ok, poovulacny dni tak cca 12, tak by si mala mavat 12-15 DC, no ktovie, uvidime ake budes mat teplotky dalsie dni, aj na 15 DC mas celkom skoks teplotny.....
Ked budes na tom home page setup, nizsie mas jednotlive udaje, ktore treba do kocky zaskrtnut ked chces aby sa zobrazovali, ak chces snazenicko tak tusim publish intercourse data tam je, toto odfajkni a bude sa ti zobrazovat aj snazenicko....
Pozorujes aj plodny hlien?

tinika
20. feb 2009

Leni ja som tiez najprv merala v puse ortutovym, ale vzdy to bolo salene a ovulku mi nikdy neoznačilo, potom som mala par meisacov pauzu a tak som si kupila digitalny a začala merať v posve a už to inač vyzera 😉

adenka
20. feb 2009

cafte babulky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre