Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
12. mar 2010

🙂 mum tak parada 🙂

tinika
12. mar 2010

ahoj ingulik prave som na teba myslela, čo sme hovorili o tej baby masazi, som dnes dostala poukazku na tu masaz len este neviem či na cely kurz abo na jedno sedenie, dobry darček ne? na uvitani do zivota sme dostali

ingulik
12. mar 2010

tini...no super...tak ked budes mat na cely kurz, tak nas potom naucis 🙂

tinika
12. mar 2010

🙂 len sama tam budem musiet ist :(

mum_to_be
12. mar 2010

ingulik, veronika od roka papkavala odo mna vecer po kupani a v noci vacsinou okolo tretej. postupne uz nechcela po kupkani a od presne 13,5 mesiaca sa mi prestala budit na nocne kojenie. takze sama a takto uplne bezproblemovo sa odstavila. 🙂 ani raz odvtedy nepytala. inak, nazory na kojenie pocas tehotenstva sa dost roznia, niektori odporucaju kvoli unave prestat uz v 7-8 tt, niektori naopak tvrdia, ze mozno kojit aj pocas celeho tehotenstva, ... u nas si to rozhodla veronika sama. 😉 a bolo to mysilm, ked som bola v tom 8.tt.

katka444
13. mar 2010

ahojte,

super spravicky, mum gratulujem 🙂 som stastna, ze je vsetko v poriadku.

no mi sme mali vcera den. sme skladali novu skrinu. a museli sme poposuvat dve obrovske stare, takze z nich bolo treba vsetko vyprat. som myslela, ze ani spat nebude kde. sme mali postel kopcom zapratanu vecmi zo skrin. teda som si nemyslela, ze aj ukladanie veci zo a do skrine, ma niekedy tak strasne unavy. som fucala, ako ked sme v skole behali 12 minutovku 😀. ale skrina je uz namieste chvalabohu.

vavenka
autor
13. mar 2010

Kati 36tt, fajnee 🙂 sa necuduj ze uz fucis 😉 ako si na tom s vahou?
Tak super ze to mate za sebou, nas caka este pondelok/utorok malovanie, stredu pratam a finito 🙂
Teda vo stvrtok nam boli zamerat okna, ale ujo vravel ze minimalne 6 tyzdnov sa caka, ze maju hrozne vela objednavok, takze neratam s tym, ze to od porodu stihnu, a idealne by bolo, keby prisli okna vymenit kym budem v nemocnici, drahy pekne nech to tu da do kopy 😅 😅

zuzub
13. mar 2010

ahojte, ja dnes pokračujem v praní 4 várkou a už to aj bude ešte veco od švagriniek čo mi dali, plienky a zavinovačky poperiem a koniec 🙂
dnes sa mm chytá robiť na obed palacinky tak som zvedavá.
vavenka trička som ti včera poslala 😉

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi 🙂 🙂 dakujeme este raz....

No moj mi spravil ranajky kralovske - miesane vajicka so sunkou, k tomu cerstva paradajka, uhorka a redkvicka a rohliky s maslom.... A cajik a kavicka 🙂 ale ked som potom prisla do kuchyne, tak keby tam boli hodili bombu, mensi bordel by bol 😀 takze po danajkach som to tam 20 minut ramovala 😀 😀 a na obed netusim co bude...

Pranie a zehlenie si zasadne nechavam cez tyzden, ked som sama doma, cez vikend ked je doma aj drahy mi je luto 😅

tinika
13. mar 2010

čafte ja dnes chrapala do pol 10 ocko sa staral, bo sa musim vyliečit a včera som aj tak tahala do 11 ze je zase nejaka finta v zakone, ked stratite počas MD a RD zamestnanie mate narok na podporu v nezamestnanosti a da sa ziskat az 1100 eur mesačne. tak som trocha kukala ale zatial nič neviem a ja aj tak som szco takez len dobrovolne poistenie musim platit dva roky aby z toho dačo bolo.

inac segedin sa vari a vyzera dobre len ked som maleho krmila a mm bol v obchode odparila sa voda a kus sa pripiekla kapusta 😀 ale to ako v kolozvarskej a ja to lubimm

mum a ako ze si nam to tak dlho tajilaa???

zuzub
13. mar 2010

vavenka tak to si mala aké kráľovské raňajky 🙂
ja zas brusím po nete kvôli kočíku, ten čo sme chceli kupovať zdražel skoro o 30-50€ tak rozmýšľame či nekúpime iný máme ešte vybratú BEXU 4 čo je v podstate taký istý len tie farby nemá také pekné 😒 tak neviem.....

tinika
13. mar 2010

vave sa čini ten tvoj niečo si zehli??? či len si konečne uvedomil ze si tehula??

vavenka
autor
13. mar 2010

Tini nezehli si nic, on takto zvykne mat svetle chvilky 🙂 hlavne cez vikend..... Cez tyzden na to nieje cas, kedze chodi do prace + este ma aj svoje konicky - teda zatial, kym nieje mala....
Zuzi cs to ako je mozne ze sli hore? Sakra, keby clovek vedel...... Ratala by som s tym ze ako idu na trh nove modely, tak ze ceny aktualnych kociarov budu klesat....

zuzub
13. mar 2010

no aj ja som myslela, teraz vyšla nová kolekcia 2010 a tým pádom zdvihli cenu ale aj na tie minuloročné. 😠
tak asi objednáme tu bexu tá je za 240€ a autosedačku mi požičia kamoška

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi a bexu si videla nazivo?
Mne pridu take ako hrackarske 😖

zuzub
13. mar 2010

nie ale maju kamoška len 3kolesovu tak pôjdem na nu ešte mrknut.a ty si ju videla?

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi ja som ich videla v Polsku.... Povodne som aj ja chcela bexu, z tej srdieckovej kolekcie 🙂 ale ked som ich tam videla na zivo, tak co ja viem.....

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi mne sa celkom paci tento

http://www.babybazar.sk/Palex-quatro-id2127992....

tu je aj original polska stranka

http://www.dobrywozek.pl/blog/

zuzub
13. mar 2010

ja som tiež z tých kočíkov blbec 😝 keby boli na výber 2-3 tak si vyberiem 😅

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi no to ti verim....
Ja mam zas pocit ze som sa trocha unahlila s nakupom, ale tak je to jedno, moj je uz v kumbalku a caka na premieru 😀

zuzub
13. mar 2010

ale vave dobre si kúpila, mne sa páči tenkočík čo máte, akurát mna na nom odradilo, že sa nedajú polohovať nohy na šporťáku....ale každý kočík má svoje plusy aj mínusy

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi ved hej, no ved az prax ukaze ci sme dobre kupili 🙂

zuzub
13. mar 2010

fuuu ty kokso som sa riadne napratala tých palaciniek, skvelé boli 😵
a konečne som si farbu nagebala na vlasy

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi 😀 a s cim boli?

zuzub
13. mar 2010

s jahodovým džemom, čokoladou a šľahačkou a mm mal aj s tvarohom

zuzub
13. mar 2010

dnes už mám sladkého až až.večer idem von s kamošmi po sto rokoch tak sa teším a dám si asi pizzzzzuuu, bože aká som nenažratá 😀 😝

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi maas narok 🙂 ja som mala vcera pizzu a hazard 😀 sme boli zahrat karty 😉

Dnes len povujedame chladnicku, drahy si spravil pecivo so sunkou, ja tam mam este posladny tanier kapustnice
a je tam aj zvysok cestovin 😉 aspon za zbavim hrncov z chladnicky 😉

zuzub
13. mar 2010

vavenka tak hazard? 😀 a čo vyhrali ste dačo?

vavenka
autor
13. mar 2010

Aale prd, ja som prehrala, az sa hanbim napisat kolko 😀 drahy ale co to vyhral, tak ma az tak nepece 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre