Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. mar 2010

slni 🙂 ja stale by som si chcela vyskusat normlany porod, teraz som hrdinka ale tiez mi do smiechu nebolo hih ale velka sanca ze pojdeme zase na cisarsky ale tym padom potom uz len dve deti asi 🙂

tinika
15. mar 2010

bude sranda ked budme ratat s cisarsym a nakoniec pojdeme normlane 😀 😀 😀

katka444
15. mar 2010

a mna bude mozno trosku aj mrziet, ze neviem co su to porodne bolesti ak mi spravia CR 2 t pred terminom

tinika
15. mar 2010

kati aj mna by mrzelo, aj teraz mam pocit torcha divny ze som nerodila normlane akoby som nebola zena abo ako to vysvetlit, ale zase v tej chvili ked uz som nevladala po tych 6 hodinach tak mi to bolo jedno, chcela som to mat za sebou ale ako hovoria ked vydržis kontrakcie porod uz je v pohode, sak zatlačis a mozno na trikrat bude mala vonku 😀

slniecko4
15. mar 2010

tini,mne primár povedal,že už len cisárskym rezom,do troch rokov od pôrodu,a môžu sa 3 deti na cisársky,aj keď si neviem predstaviť 3krát jedno miesto porezané.. Stačia mi dve deti.. 🙂

katka444
15. mar 2010

ved to su rozne porody. kamoska mala take bolesti, ze asi 12 hodin ich mala v kuse. ked ju zapli na pristroj, tak medzi kontrakciami nemala apsolutne ziadnu pauzu a vobec sa neotvarala. a nakoniec sa jej malý narodil tvarickou naopak ako patko sa chcel. a to este tlacili do dr. 30-tis. ze nech urobi cisarsky. strasne zalezi na akeho doktora natrafis.

katka444
15. mar 2010

no a kedy ste uz po CR boli schopne vstat a kedy fungovat okolo baba?

slniecko4
15. mar 2010

katka,tak to už je čo povedať,toľko bolesti vkuse.. a nechceli jej urobiť cisársky???

slniecko4
15. mar 2010

katka a ty si vybavuješ lekára,alebo to nechávaš tak,že na koho natrafíš?

zuzub
15. mar 2010

ja by som tie nerada rodila cisarskym, ale niekedy si fakt človek nevyberie.ja idem za tým mojim dokim 7.4. tak uvidím čo povie 😒

katka444
15. mar 2010

ja mam v tej nemocke znameho. takze neriesim, dufam, ze na mna dohliadnu.

tinika
15. mar 2010

no ja by som tiez len dve chcela ale ked bude druhy zase chalan tak neviem neviem 🙂
tak ideme vonku papa

tinika
15. mar 2010

no kocky čo ste tiez vybehli von ze tu nikoho? my sme uz doma 🙂

zuzub
15. mar 2010

ja som dnes tini mala žehliaci deň 🙂

tinika
15. mar 2010

zuzi no aj mne by trebalo pozehlit ale sa mi taaak nechce :( ale uz mam plny kos a neviem kam to dam ked popeirem este takze budem nejak musiet sa prinutit

slniecko4
15. mar 2010

my sme boli tiež vonku a ešte sme mali návštevu.. 🙂 ja som žehlila včera pri telke.. 🙂

zuzub
15. mar 2010

ja som len vecičky pre malého , ale bolo toho dosť

slniecko4
15. mar 2010

zuzub,že je sranda také malinké vecičky žehliť? 😵

zuzub
15. mar 2010

hej, hej 😀 na niektoré len žehličku priložíš 😀

maxii
15. mar 2010

caute 😀

ja dnes idem nieco prat tak zajtra/pozajtra zehlit...

inak dnes na poradni vsetko ok, akurat zajtra mi este spravia pecenove testy lebo ma svrbi trocha telo, a dlane, ze to byva signal...tak drzte palce, lebo nechcem zostat v nemocke 🤐 🤐

slniecko4
15. mar 2010

maxii a čo to môže znamenať to svrbenie?

awalancha3
15. mar 2010

povedte mi... kedy je tehu test uz pozitivny? kedy ho mam povazovat este za negativny a kedy uz za pozitivny?

zuzub
15. mar 2010

test je pozitívny ked máš na ňom // dve ružové čiarky

zuzub
15. mar 2010

mna tak akurát brucho svrbí, ale to je tým, že rastie

maxii
15. mar 2010

slniecko, zuzi, to je signal ze pecen nestiha pracovat tak ako ma...alebo mala mi nanu tlaci....ale myslim ze zatial to neni nejak velmi zle, lebo ma to svrbi len v noci a rano, cez den nie, cez den len brucho 😉

awalancha test je pozitivny ked su tam dve ciarkym aj ked nie su rovnako silne, ale ta druha musi byt jasne viditelna

awalancha3
15. mar 2010

mam tam totiz ducha.... letákové informacie mam aj ja...... ale ide o to kedy je to uz len taky nepodstatny duch a kedy naozajstny duch....ciarka tam je, je je vidlo ale je naozaj len taka straaaaasneslabulinka

tinika
15. mar 2010

awalancha najlepsie bude ak skusis test o par dni, lebo aj ja napr. som mala prv slabe čiarky a to preto ze hcg stupalo pomaly a tehu som bola, ale boli kočky, ktore mali slabe // a neboli tehu a po par dnoch uz mali len /. alebo skus ist k lekarke ti urobi z krvi vysetrenie

maxii
15. mar 2010

awalancha tak potom jedine pockat a zajtra/pozajtra dalsi test z ranneho mocu, ci silnie🙂drzim palce

awalancha3
15. mar 2010

ano ano...... trpezlivost treba............. budem cakat a kazde rano si urobim test......... dakujem; som len 10 DPO......

maxii
15. mar 2010

awalancha presne🙂 dufam ze to bude ono ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre