Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
15. apr 2010

ahojte, juuuj ja mám zas také bolesti, že sa tu už len tak prevaľujem chodím hore, dole, neviem čo zo sebou 😝
slni my máme matrac kokos molitán, a malá ti spí na tej kokosovej strane? a ty máš aký monitor?

vavenka
autor
15. apr 2010

Zuzi ako bolo na alergologii?

No ja dnes chvalabohu klud, od rana sa nic nedialo, takze to asi bol plany poplach 🙂
Ja mam po oboch stranach kokos a v strede molitan a monitor nekcem 😅

slniecko4
15. apr 2010

zuzub,čo to? myslím,tie bolesti.. my máme asi len čisto kokos a monitor mám nanny.. zatiaľ som s ním spokojná,zapípal nám asi iba raz,deň potom,čo sme došli z pôrodnice a ti poviem,oveľa kľudnejšie zaspávam,keď ho mám.. a myslím,že tak do roka ho budem používať.. ale píska to neskutočne,keď malú vyberiem z postieľky a zabudnem vypnúť,dobre to človeka preberie.. 😀

slniecko4
15. apr 2010

vave,takže zatiaľ kľud,hej? Vanduška v pohode? 🙂 čo sa týka monitoru,možno zmeníš názor,až to malinké budeš mať v náručí,ako som už dávnejšie písala,prvú noc v pôrodnici s Peťkou som sa zaspať bála,aby sa jej niečo nestalo,som na ňu len pozerala.. 😅 ale neberiem nikomu názor,ani nepresviedčam,napríklad u nás v pôrodnici aj požičiavali monitory,takže dosť ľudí si ich bralo..

zuzub
15. apr 2010

na alergologii ok, len mi napísala do karty čo mi ma obvodačka predpísať keby ma pochytila nejaka silnejšia alergia, aby som sa nemusela k nej trepať. a zlatá bola dokina, mi blahoželala k tehu lebo vie aké boli problémy....
takže slni aj vy máte nanny, aj my chceme ten kúpiť 🙂
a tie bolesti neviem také čudné pichanie ťahanie čičo, a dnes ked som išla na alergologiu som trochu bobehla na trolejbus ty kokso a som myslela, že malý zo mna vypadne, taký tlak tam dole aj na konečník, fuuuuu

slniecko4
15. apr 2010

zuzub,dobrá si,v 9tom mesiaci ešte behať.. 😀 ale už keď máš aj tlaky na konečník,dlho to už nepotiahneš.. čo sa týka nanny,mám radili,že je najlepší,síce najnovší je taký ako opasok na plienku,ale ten som ja nechcela,je to predsa len na bábätku.. a tak v kočíku na bábo vidíš,stačí do postieľky..

vavenka
autor
15. apr 2010

Slni no vyzera ze je v pohode zatial 🙂 jasne ze pichne, zaboli, potiahne, ale nic nove zatial, taketo polomrchovske stavy uz mam mozno aj 2 tyzdne? A hybe sa pekne, okopkava ma, takze pohoda 🙂
No ja mam na monitor dychu vlastny nazor a asi ho nezmenim 🙂 ale tak to je kazdeho vec, si myslim 😉 hej viem ze aj poziciavaju, ale ked ho vezmes na polroka tak ta to vyjde asi tolko ako ked od ruky kupis 🙂 .... Ja som proste zasadne proti tomu..... Aj ked netvrdim ze sa nemoze stat nieco, co moj nazor zmeni, ale nepredpokladam to 😅

Zuzi tak super, asponze mas toto z krku... A sisi nebehaj, co si 🙂 sak to uz nieje ziadna sranda, 3 kilove babo v brusku 😉

slniecko4
15. apr 2010

vave a pediatričku si už vybavila?

zuzub
15. apr 2010

ved ja som len tak trošku pobehla 😀
aaaaa prišla mi poobede PNka 😅 teda aspon myslím, šak kto by len tak poslal prachy na účet, že? 😀
a kamoška mi dnes vravela, že prvá materská príde mesiac pozadu 😒

slniecko4
15. apr 2010

zuzub,materská aj pnka sa vypláca mesiac pozadu..

zuzub
15. apr 2010

ja viem slni, ale šak v marci som už mala aj materskú tak by mala prísť, ale príde až v máji tak som myslela 😉

slniecko4
15. apr 2010

aha.. mne moja prvá prišla 4 mesiace pozadu.. 😀

zuzub
15. apr 2010

no slni tak to super 😖

vavenka
autor
15. apr 2010

slni este som nevybavila. skusim zajtra alebo v pondelok....
zuzi a ako podnajomnici?

slniecko4
16. apr 2010

dobré ránko,
nezaprší a nezaprší.. už mi to počasie lezie na nervy.. dúfam,že aspoň víkend bude pekný..

tinika
16. apr 2010

ahoj slni u nas uz dnes neprsi ale vyzera to na spadnutie

tinika
16. apr 2010

no a uz prsi aj u nas

evitkamalicka
16. apr 2010

u nas je uz konecne po 4 uprsanych dnoch pekne

vavenka
autor
16. apr 2010

Ranko, ja som si dnes dobre potiahla so spankom 🙂 ale popuchnuta som ako keby ma roj vciel dostipal 😀 😀
Co dnes mate v plane? Ja uz musim upratat, vecer cakam kamosku a zajtra sa svadbuje, takze nebude cas......

slniecko4
16. apr 2010

ahoj,vave,ja tiež upratujem,drobec spí,zajtra škola.. tebe je hej,že svadba.. 🙂 už sa tak nalievaš vodou? tie opuchy ti nemiznú ani v noci?

zuzub
16. apr 2010

ahojte, ja som dnes od rána nejaká čudná všetko mi vadí, žaludok ma bolel a stráááááááášne kríže a kostrč, normálne mám pocit, akoby som bola v inom tele 🙄
vave dnes máme volať tým nájomníkom či to berú či nie tak uvidíme.....

tinika
16. apr 2010

Vave veru ja som tiez sa naliala vodou posledne dni takze asi sa to uz blizi 🙂)
Ja obedujem, maly spinka a o 12 pride po nas kamoska a ideme ku dalsej kamoske na navstevu 🙂

tinika
16. apr 2010

zuzub tak držim palce, my stale ziadnych nemame :( nejak v tomto smere nemame stastie poslednu dobu a to vsetko kvoli svokre joooj jam a to se...

vavenka
autor
16. apr 2010

Slni hej, brutalne to je uz, a paradoxne rano sa taka zobudim, nieze spuchnem ked vela chodim alebo co, prave naopak, rano vstanem so strpnutymi a spucnutymi rukami, tvarou a nohami od kolena dole... Mam lytka, kotniky a stehna v jednej linii 😀 😀
Akoze nieje to bolestive, len neprijemne... Aj ked dnes som nevedela dat dlan ani v past, a to ma uz trochu aj bolelo.....
No ja sa na svadbu vobec netesim - 1. neviem co obleciem 2. budu muky v topankach 3. aj tak tam len sediet budem a kolace vyzierat 😀
Jedine pozitivum, ze sa mozno podari par zaberov spravit a zvecnim si tak bruch . sice si ho fotim, ale nemam tusim ani jednu bruchatu fotku aj s drahym, tak popytam fotografa nech nas parkrat cvakne.... 😉

Zuzi no neviem neviem ci ty uz nepojdes 🙂 🙂 kedy mas navstevu u lekara najblizsie? Ja idem v pondelok zas... Ale len poradna - teda ambulancia u gyndosky, uz posledna 😉

Tini no to je na porazenie ☹ a kde mate inzerat?

zuzub
16. apr 2010

mna to štve hlavne kôli tomu, že tam máme veľké náklady na ten 4izbák, a každý mesica platiť za prázdny byt 200€ tak to je ozaj veľa 😖

zuzub
16. apr 2010

ja idem vave v utorok, zase poradna a monitor som zvedavá čo mi povie

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi no to je jasne, ja mam tiez teraz rozpocet tak nastaveny, ze si nemozem dovolit ani jeden mesiac bez najomcu, inak som automaticky v minuse 🙄 🙄 🙄
Takze v utorok? No som zvedava co ti povedia..... Ja na jednej strane uz stresujem pri kazdom zaboleni, ale na druhej strane neviem preco, mam citak ze nakoniec este aj prenasat budem 😀 😀

zuzub
16. apr 2010

a ty kedy ideš do tej porodky už na poradnu? ved to by si už aj mohla šak už 38tt budeme mať 😅

vavenka
autor
16. apr 2010

No v nemocke som bola zatial raz v 33tt, ked mi zmerala prietoky a na monitor....
A najblizsie ratam ze v piatok si ma do nemocnice zavola, ona sluzi utorky a piatky....

zuzub
16. apr 2010

aha a to je ta istá doki čo k nej chodíš aj normálne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre