Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
12. máj 2010

ja mam navareny gulas hovadzi a tiez sa chystam na vikend karfiol robit

janulik.j
12. máj 2010

My sme mali min. tyz. karfiolove hody. Kubko mal karfiolovu polievku a jeden den som karfiol vysmazila a druhy den zapekala, takze karfiol tento tyz. u nas uz nehrozi 😀
Ja som uvarila rajcinovu polievku, lebo tu moji chlapi zboznuju a urobim asi tiez cinu taku s jablkami a kari, sa mi minule osvedcila, aj malemu chutilo 😝
Slni a Tini vy uz zacnete o chvilu s prikrmami, ze? Ci uz ste nieco skusali?

tinika
12. máj 2010

janulik moj paťko je od mala aj na um takze sme začali prikrmovať uz od uk.4m. takze my uz papame vo velkom 🙂

slniecko4
12. máj 2010

janulik, Peťka ešte plne kojená, tak som zvedavá, ako to bude s príkrmami. Baby, ale normálne som rozmýšľala, ako mi bude chýbať kojenie, je to také zvláštne krásne puto s dieťatkom, aj keď, zopakujem si to pri druhom bábu. 😅

tini, Paťko ako s príkrmami, s čím ste začínali? A chcel papkať? Ja myslím, že u nás to bude problém, zvyknutá na mliečko, dokonca aj keď som jej panadol sirupček dávala, pusu tak stisla, že som jej striekačku nemohla strčiť. 😀

ingulik
13. máj 2010

ahoj baby..no slni drzim palce aby vam to slo lepsie ako nam....Nika ma den dva take ze papa a potom tyzden nic a stale aj ked papa, musi zapit mlieckom, cajik nehrozi len vonku.... a nehovorim o zaspavani...to jedine na dide....ale mas pravdu, kojenie je nieco uzasne a krasne 🙂

tinika
13. máj 2010

slni v pohode, začala som s mrkvou a postupne zemiak, kalerab, ovocie rozne a spenat, brokolicu a tak dalej postupne

lenocka1979
13. máj 2010

Nebola som tu dlho ... ale gratulujem Vám babenky .... Zuzub, Katka444 aj Vavenka ..... všetko dobré a veeeeeľa zdravíčka Vám všetkým 🙂))))

evus
13. máj 2010

ahojteeeeeeeeeeeee

my sme sa vratili z tatier a co nevidim...odrodeneeeeeee....dievcata,z celeho srdiecka vam obom gratulujem,nech ste zdravucki a nech vam drobci robia len a len radost,tesim sa na fotky

my sme sa v tatrach mali uzasne,dostala som novy fotak,tak som furt dookola fotila...vsetky fotky na fcb

vavenka
autor
13. máj 2010

Ahojte,

joj som sa dnes nezastavila - ale mala je zlata, teraz poobede jej nestacili oba prsniky, tak sme trocha dlhsie uspavali, ale spinka chvala bohu,.... Dufam ze sa sa tvrba mliecka coskoro upravi - lava bradavka je masaker, ale pomalicky mam pocit ze sa to upravuje... Alebo som si ja zvykla na bolest? 😀 😀

Na cisarsky som sla preto, lebo v piatok rano bol utz kde mi ju namerali ako 4100 g ! Takze po vizite ma vysetril primar a vyjadril sa, ze tehotenstvo treba ukoncit - ze plod je velky+ zvyseny tlak+trombofilny stav+gynekologicka anamneza (potraty) + vek + prvorodicka.... Tak som sa nezmohla ani na slovo - ked som sa opytala ze kedy sekcia, tak povedal ze dnes poobede, takze som pol dna prerevala a potom sme sli na to....

Zuzi veeeeelkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulacia, juj uz sa tesim ked dojdes a porozpravas dojmy 🙂

Tu su fotky malej, zatial len tak provizorne 😉

evitkamalicka
13. máj 2010

vave boze aka je krasna 😵

evus
13. máj 2010

vavus,mala je nadhernaaaaaaaa,bambulka krasna...to je super ze kojis,mliecko sa ustavuje tak do troch mesiacov,tekze sa nemusis stresovat,podstatne je ze mliecko mas 😉 ...hlavne vela tekutin a pojde to

evus
13. máj 2010

inak vavenka,vanduska by ani nemala byt po kom skareda,ked ma krasnych rodicov 😉

slniecko4
13. máj 2010

vavenka,kráááááásna je,taká náádherná,bacuľatá.. 😵 ako si spokojne spinká. 😵

vavenka
autor
13. máj 2010

DAkujeme 🙂

Joj hej sme obaja do nej zamilovani 🙂 fakt sa nam podarila, ani telku nepozerame, len do postielky 😀 😀

Inak hrozne velke brucho mi ostalo 😖 a aj trocha popraskalo asi 3 dni pred porodom.... Dufam ze sa to da do kopy .......

evus
13. máj 2010

vavus,neboj zhodis v pohode,ja som vdaka kojeniu zhodila aj to co som nemusela,takze sa neobavaj...to popraskane asi nevymizne,ale urcite zbledne,ta&kze to az tak vidno nebude

slniecko4
13. máj 2010

evus a v akom časovom rozpätí si schudla? lebo mne bruško ešte tiež vidno,to nad jazvou.. 😒

vave, verím, my sme prvé dni ju ani do postieľky nedávali,spinkala s nami na posteli a sme sa na ňu nevedeli vynadívať.. 🙂
Ale keď tak pozerám na Vandušku, už ani nie je pravda, že aj Peťka taká malinká bola.. 😵

danka24
13. máj 2010

vavenka mala je kraaaaaaaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaaaa blahozelame este raz 😵 😵 😵 😵

tinika
13. máj 2010

vave mala je prenaaaaadheeeernaaaaaa
a ja mam tiez velke brusisko ako ked som bola v 7.m. :( a som potom schudla po porode ale akosi to teraz ide naspat :(((
evus takze super bolo? sa tesim som na vas stale myslela .) kde ste to byvali? daj tip bo a chystame asi znova s mm

petulig
13. máj 2010

kukam ako sa tu rozplyvate, ale ta babika je fakt nadhernaaa..Ste to super natrenovali 😀
Takyto maly sme boli aj my? To uz nie je ani pravda 😕

majulienka32
13. máj 2010

jeeeej vave malinka je nadhernucka..taka je chutnucka baculata..na spapanie : 🙂

majulienka32
13. máj 2010

evus takze na dovce bolo super? to ma tesi. a de ste to presne boli? a kolko to vyslo a co v tom bolo? daj nejaky navrh, lebo neviem ze kam v lete na ktory smer 😉

tinika
13. máj 2010

tak tak my by sme este sli ale tam kde sme boli teraz sa nedostaneme bo to bolo z mamcinej roboty ubytko

mum_to_be
14. máj 2010

ahojte!!! vavenka, vanduska je anjelik, kraaaasnucka!!!! posnazili ste sa. 😉 nech krasne papka, papa... vahu teraz urcite neries, len pekne koj, vela pi, pojde to dole same, nestresuj sa kvoli tomu... ja pridavam moj dnesny (23 tt) bruch. je teda o take 2 tyzdne vacsi nez pri verce, mam pocit, ako pozeram na fotky. 🙂

majulienka32
14. máj 2010

ahojte
mum krasne brusko 😉 aj ja chcem takeeee... este do buduceho roka musim vydrzat 🙂

janulik.j
14. máj 2010

Vavus krasne babuliatko, mate dobru formu na pecenie 😉

Mum, tak to uz je riadne brusinko 😉 Co na neho hovori Veronka? 😵

Toto pocasie je otras, sme stihli rano aj zmoknut na prechadzke. Nikam sa neda ist vsetko je mokre, uz ma to riadne stve 🙄 Este, ze existuje kava, lebo dnes by som cely komplet den prespala 😔

katka444
14. máj 2010

vavenka mala je nadherna. este raz gratulujem 🙂

vavenka
autor
14. máj 2010

Joj dievcata dakujem 🙂

Kati vy ste tiez nezahalali 😉

Mum krasne brusko, ale ved ty si take chudunke, po dvoch detoch budes isto do par tyzdnov ako modelka 😉

Jasnee, ja to az tak dramaticky neriesim, to brusisko, len furt zalamentujem ked idem okolo zrkadla a nahodou sa na seba pozriem 😀 😀 drahy ma kazdy den utesuje ze je stale mensie a mensie, ale nic pravda 😀 zlaty je...

My sme prezili celkom ok noc, okolo stvrtej sice trocha krpata porevala ,ale mozno 10 minut, potom fajnu purkla, grgla jak staryt chlop a zadrichmala a spala az do poldeviatej.... A teraz drichme od poltretej 😉 zatial super, ale tak je mi jasne ze je este malinka, ze to takto nebude vecne.....

Joj hej pocasie je katastrofa, a to som sa tesila ze pojdeme skoro von, ked bude pekne, ale takto 🙄 🙄 som bola skoro 2 tyzdne zavreta v nemocnici, teraz tu doma, uz by som potrebovala trocha vypadnut......

mum_to_be
14. máj 2010

vavenka, s tym spinkanim mas pravdu, treba si to teraz uzit, oddychovat co najviac. potom to uz bude menej a menej spanku cez den. ale super, ze ti krasne v noci spinka, aj nasa veronika bola taka. vstavala som k nej jedenkrat, vynimocne dvakrat... a a od 14 mesiacov nam uz pravidelne prespinka celu noc, zlate dietatko. 🙂 uvidime, aky bude maly romanko... ale kedze mam teraz dost stresy (za dva tyzdne uz mozno bude po statniciach...), tak neviem-neviem, ci to tiez bude take bezproblemove dietatko... ale po statniciach mu to vynahradim a cez obed budem pekne spinkavat s vercou. 😀 😀 😀
no neviem, zas az taka chudunka nie som, asi tak akurat k mojej vyske. ale ja to teraz moc neriesim. akurat uz mam pocit, ze mi ozaj chyba cvicenie, vzdy som chodievala na aerobik, bicykel, a teraz ozaj len tie prechadzky... inak, mam zatial okolo 7 kil naviac (23.tt), sama som zvedava, ci priberiem viac alebo menej ako pri verce.
verca dnes lamala rekordy v obednajsom spinkani - 3 hodiny, parada, aj som upratala, aj som sa dost naucila, super... a este sa zobudila s takou naladickou, ze sme sa na nej aj s manzelom museli smiat, jake usmevy - od ucha k uchu...

tinika
14. máj 2010

je 17:17 a patko je celkom kludny, takze hura dnes vydrži hore dlhsie 🙂

zuzub
15. máj 2010

Ahojte, včera sme sa vrátili, s nemocky, MIško nás potešil svojim príchodom 10.05.2010, 18.08hod., 3270g, 51cm. 😵
pôrod som mala rýchly o 15hod mi prepichli plodovku a už to išlo.
máme trošku problémy s kojením 😢 ale ja verím, že sa to rozbehne.malý by najradšej papal aj každú hodku a ja nemám toľko mliečka 😢 a on sa potom zlostí a tak preplačeme aj 1-2hodky.
juuuj nestíham vás dočítať, dúfam ,že sa máte dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre