Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
3. jún 2010

a ako ju utisis. mas nejaku fintu?

katka444
3. jún 2010

este foto

tinika
3. jún 2010

jeee katka mala ma ryšave vlasky 🙂

tinika
3. jún 2010

kat tak pre vas aspona jedo pozitivum skaredeho počasia, mala sa nepari v plienke na siroko 🙂 a my sme tiez balili 3 mesiace ale potom este kontrola v 5m. neviem prečo ked vsetko bolo ok takze vy az 4m.

mum_to_be
3. jún 2010

caute babenky, dnes sme boli s manzelom na 3D, vsetko vyzera byt v poriadku. a potvrdili nam chlapceka. 🙂 zajtra asi bude aj foto. 🙂

mum_to_be
3. jún 2010

kati, chrustik je nadherny!!!

tinika
4. jún 2010

ta to salenota u nas, vedlajsiu dedinu evakuuju, most kazdu chvilu pojde do čuda, v dalsej dedine podmylo kolajnice no proste hroza

vavenka
autor
4. jún 2010

Joj aj tu v KE leje ☹ ma ide porazit, uz mam normalne depku z toho ☹

A v noci sa mi Vanda tak strasne dogrcala, normalne to z nej spliechalo ako z fontanky prudom, cez pusu aj cez nos ☹ a aj rano sa dogrcala, sice nie az tak ako v noci, ale neviem ci v nej nieco ostalo.... Uz mam strach pri kojeni, ze co to zas bude ☹

Kati no vacsinou s nou len pochodujem po byte na rukach, kym sa neutisi, fintu nemam ziadnu ☹

Ale mala je krasna 😵 😵

Mum gratulujem k potvrdeniu Romanka 😉

ingulik
4. jún 2010

ahojte
uz mo zasibava z toho pocasia...a hrozi ze mm bude musiet ist na povodne ratovat ☹
aden...uz jej ten chodak nebudem kupovat, sa neoplati na tu chvilku...chcem jej kupit taky bicyklik co sa da tlacit, lebo ani v kociari nechce byt a mame u svokrovcov taky stary a celkom sa jej na tom pacilo...tak na narodeniny mozn dostane 🙂

mum_to_be
5. jún 2010

caute, tak to ma mrzi, ze aj vas sa dotykaju povodne... u nas dnes bolo nadherne, veronike som kupila smykalku aj pieskovisko, tak sa poobede vytesovala. a inak sme tusim pol dna zbierali kvety, v okruhu kilometra snad uz nic nenajdete... vavenka, diky, aj ked este neviem, ci to bude romanko, ja som nad inym ani neuvazovala a ako sme sli na to 3D, manzel spomenul este daku dalsiu alternativu, no este sa nad tym musime zamysliet... dam vediet, jo? vavenka, tak to grckanie muselo byt hrozne! chudatko vanduska. som zvedava, co nas caka s nasim druhym babatkom, s vercou sme tusim vsetko obisli, tak snad si to teraz naplno 'nevychutname'. dobru a kludnu nocku vsetkym, papa.

zuzub
7. jún 2010

ahojte, juuj tie povodne to je fakt hrôza ☹
ale počasie sa už zlepšilo konečne pekne, my sme to hned v sobotu využili a boli sme opekať u segrenky, malý super vonku prespal od 13.30 do 17.30 zlatučký bol.
dnes v noci ma trochu vylakal lebo dosť vrackal a to u neho nebýva tak neviem čo sa porobilo. ☹
a vôbec neviem ako ho mám teraz obliekať vonku, poradte...
vave a ty ako? vanduška má dnes jeden mesiac tak prajem všetko najlepšie 😉

tinika
7. jún 2010

zuzi ja svojemu som napr. dnes dala nohavice na traky, body s kratkym tenku čiapočku a tenke tričko s dlhym ale hned som ho davala dole bo bolo dost horuco takze niečo s dlhym dole a hore tenučke niečo podla pociasia s dlhym alebo kratke a dlhe a vies to vyzliect

ingulik
7. jún 2010

ahoj
zuzi ja davam Nike tricko s kratkym a teplacky, n nozky ponozky a sandalky a do tasky bundicku tenku pre istotu.....ak ma zatylok studeny tak jej obleciem..ale vidm to tak ze ked bude nad 25 tak kratasy.... atk som obliekala aj ked bola mensia....predsa len v hlbokom kociku im je este teplejsie, nefuka na nich a mala som sebou aj tenku deku ak by sa ochladilo....
...nam sa pre istotu popsul kocik dnes...nie dost ze Nika v nom nechce byt... 😒

tinika
7. jún 2010

no my sme dnes dali poobede kratasky, ale fukalo ta som ho prezliekla a potom prestalo fukat a potil sa strasne

evus
7. jún 2010

ahojte babule...nas sa chvalabohu zaplavy nejako netykali,aj ked Vah tu teda isiel velky a teraz je tu zas horuco,ale vsak konecne po tolkom dazdi...noooo a od zajtra si ideme na dva tyzdne uzivat more,ideme do Turecka,tak sa tesim.

tinika
7. jún 2010

prave som pozerala spravy, a v susednej dedine pod Kapusianskym hradom sa zosua vsetky domy su v haji :(((

vavenka
autor
7. jún 2010

Zuzi ja davam Vande dlhy rukav, predsalen ma estelen mesiac, takze mala bodynko s kratkym, na tom tricko s dlhym a teplacky a ponozky a mala som ju odkrytu v kociari....
Juj ale dnes bolo krasne.... Zuzi aj mne sa zacala dogrciavat, kym to nieje pravidelne po kazdom kojeni tak je to ok, raz za cas je to normalne, ja som sa tiez prvykrat vyplasila, ale potom som to rozoberala s kamoskami maminami a vraveli mi toto, ze jednoducho mohla velmi hltavo pit, a potom sa to stava..... Takze zatial nerobim paniku.....
Akurat mam pocit ze chytila prievan na oko, nema ho cervene, ale take zaskamrene ho ma velmi, tak som kupila nejake kvapky v lekarni, dufam ze pomozu 😖 a vytieram jej ho borovou vodou....

tinika
7. jún 2010

aj nas Paťko mal par takych dni ze som mala pocit ze grca aj z paty .)
inac som dnes videla kociar s malym babom mozno tiez tak mesacnym - oblečene v perinke za babusene hrubou dekou prikryte a este aj ten kryt s kocika dali no to sa mi uz zdalo prehnane o pol 2 poobede hm? a jedna kočka tiez raz dala decko do fusaku a ze sak neni zababusena bla bla a ma teraz zapal pluc co sa tak spotila a ju prefukalo

vavenka
autor
7. jún 2010

Tini tak to je uz fakt moc 🙂 chudak deti 😀 ... Aj ked je pravda ze ani ja este nemam odhad, ako ju obliect taku malinku, ale tak zdravy rozum treba asi pouzit, ked mne je horuco v tricku, tak jej isto zima nebude, nieto este perinka, juuj....

Evus fiiha, Turecko, hned by som sla, juuj mi bude chybat more, ani minuly rok sme neboli, aj ked nelutujem, v auguste sme splodili Vandu 🙂 ... Budu to pre mna muky, snad 5-6 rokov som bola pri mori, az minule leto nie a toto tiez isto nikam nepojdeme, ved je Vanda este malinka... Tak si to tam uzite 🙂

tinika
7. jún 2010

vave zasada je ze dieta ma mat o jednu vrstvu viac ako ty, hoci ked uz si v tričku a je horuco tak aj dietatu das hih nebudes ty chodit v plavkach aby dieta mohlo mat kratasy 🙂)

tinika
7. jún 2010

evus som prehliadla zajtra idete na dovcu vam sa zije, tatry, turecko hmmm tak si oddychni aj za nas 🙂

vave ja sm bola pri mory 3x za zivot, ked som mala 6 v bulharsku a potom az svadobna cesta do grecka a rok na to kos a ktovie kedy najbliszie mozno o rok lebo potom chceme surodenca 🙂

tinika
7. jún 2010

este sa uvidi 🙂 tento rok na chatu este ak vyjde ak nie ... tak smola

mum_to_be
7. jún 2010

ahojte, evus, uzite si to a tesime sa na fotky!!! co sa tyka obliekania, male babatka by mali mat o vrstvu viac nez vy, to je take najjednoduchsie pravidlo. ked je takto teplo, ja by som im dala max. tenucke bodynko s dlhym rukavom (ale skor s kratkym), tiez tenucke dupky, urcite nie viac. a pre istotu deku so sebou. ale babusit ich, to nie je dobre, presne ako pise tinika, kvoli moznemu zapalu pluc. my sa k moru chystame od 3.jula, do chorvatska, ak sa teda ja stale na to budem citit. 😉

mum_to_be
7. jún 2010

tinika, rovnako sme pridavali, tak som sa zopakovala s tou vrstvou naviac. 🙂

tinika
7. jún 2010

mum 🙂 aspon je to potvrdene 🙂

tinika
7. jún 2010

mum obdivujem ta ze ides v tehu a este s malym drobcom k moru 🙂 j neviem či by som si to uzila kedze ma maly nejaky rezim a taka zmena.... ale kazdy to zvlada inac 🙂

mum_to_be
7. jún 2010

my sme s veronikou (8 a pol mesacnou) boli pri mori aj minuly rok. a bolo to uplne v pohode a aj malicka si more strasne uzivala. akurat cestovanie musi byt v noci, lebo by sme zosaleli. 😀 . rok predtym som bola pri mori v 24.tt, ak sa dobre pamatam. takze ja som dost akcna, hihi. ale ako vravim, uvidim, ako sa budem citit, silit to isto nebudem...

mum_to_be
7. jún 2010

este fotecka z dnesneho zaspavania. 🙂

mum_to_be
7. jún 2010

uz sme nemali cisty overal na spanie, tak sme to poriesili na dnes bodynkom a pancuskami, sem-tam sa stava...

evus
8. jún 2010

dievcata vdaka...tak uz mierna zaludocna nervozita,ale to k tomu patri...o pol tretej odchadzame...drzkajte sa tu,budem na vas mysliet,hlasia teplucko,tak si to uzite.papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre