Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
16. sep 2010

@janulik.j - jasne, pekne si to este spolu vychutnajte. a kedy sa potom najblizsie uvidite? jaj, nezavidim ti to...
@slniecko4 - tak, tak, zatial stale 2v1. ale ja som ani nedufala, ze by som mala predterminove dieta, podla skusenosti s veronikou... 😉

tinika
16. sep 2010

@janulik.j joooj nezavidim ti to na rok ide preč? boooze sak to cela večnost tak si to este spolu uzivajte

mum_to_be
17. sep 2010

caute babenky, akurat odchadzam do poradne, dam vediet co a ako. ale dnes mi uz odchadza aj hlienova zatka, tak dalsi signal je na svete... 😉

evitkamalicka
17. sep 2010

@mum_to_be drzim palce

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be 🙂 este vydrz jeden dnik 🙂

@evitkamalicka a vy ako rychlo rastiete, sak uz mate skoro 2m 🙂

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be 🙂 este vydrz jeden dnik 🙂

@evitkamalicka a vy ako rychlo rastiete, sak uz mate skoro 2m 🙂

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be 🙂 este vydrz jeden dnik 🙂

@evitkamalicka a vy ako rychlo rastiete, sak uz mate skoro 2m 🙂

tinika
17. sep 2010

@evitkamalicka ako zvladas dvoch drobcov?

nejak mi zblbol kon ta 3x pridal ten isty prispevok

evitkamalicka
17. sep 2010

@tinika rastieme veru rastieme, zatial to zvladam super, kedze aj Oli mi dobre spinka tak ako Adamko

mum_to_be
17. sep 2010

caute, nic nove oproti vcerajsku... ale doktor je zajtra odcestovany na sympozium, tak snad to na mna nerpide... 🙂

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be ako len mohol odist ved som povedala ze rodis zajtra 😀 😀 😝

mum_to_be
17. sep 2010

tak snad nemas pravdu...

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be tak skoda, pacil sa my taky datum, tak potom kvoli tebe ak mozem zmenit svoj povodny tip tak 22.9. dobre? to budeme mat 3. vyrocie svadby hihi

mum_to_be
17. sep 2010

@tinika - ok, novy tip sa akceptuje. 🙂
inak, ja mam narodky 23.-eho. 🙂

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be tak to potom mozes aj 23tieho 🙂 nech mas krasny darček 🙂

mum_to_be
17. sep 2010

@tinika 😉

mum_to_be
17. sep 2010

ale ten 41.tt vyzera hrozne...

tinika
17. sep 2010

@mum_to_be to ti dnes zmenilo? bo fixujem 40tt

mum_to_be
18. sep 2010

tinika, hej hej, vcera mi to naskocilo, kedze to uz bol vypocitany termin... a nic, staaaale 2v1 😉 co narobim... ozaj, zahlasovala som za patka, pisala som ti to na FB.

tinika
18. sep 2010

@mum_to_be 🙂 dakujem za hlas 🙂 na fb som asi prehliadla

tinika
18. sep 2010

@mum_to_be jaaaaj neprehliadla len ja furt neviem priradit mena k nikom z kona .))

vavenka
autor
18. sep 2010

Caute, sme boli na vidieku u "svokrovcov", hned som dobehla pozriet ako mum 🙂
Este podpichnem , mne zatka odisla mesiac pred porodom 😀 ako jasne, uz porodis cochvila, ale ja to aj tak na tento tyzden nevidim 😉 a 22.9. ma narodky ta moja dvojickova kamoska 😉 22.9. este bude Romanko panna, 23.9. uz vahy 😉

tinika
18. sep 2010

@vavenka a čo nemoze byt Romik panna? 🙂 Ved my sme a jake sme dobre 😀 ja som to dala na 23tieho .)

tinika
18. sep 2010

@vavenka inac dobre sa vyryva čo? 🙂 sak pockaj ked budes druhe čakat ti to mum vrati 🙂

mum_to_be
18. sep 2010

vavenka, uz aby si cakala, jak ti to vratim... presne, ako pise tinika. 😀 inak, toho 23. je niekde este panna, inde uz vahy, ja moc teda na znamenia neverim, ale ked uz, mam sa skor za pannu, poriadkumilovna, atd. ale to je jedno. co sa tyka tej zatky, tak ja si ani pri verce velmi nepamatam, kedy to bolo, aby som povedala pravdu... ale ved uz moc sa to natahovat s tym porodom nemoze, tak ci uz o den skor alebo neskor... ale teda zatial 2v1.

tinika
18. sep 2010

ja ze tu uz nik nepride dnes čo

@mum_to_be nemozes spat ? 🙂 ja som zatku mala naraz z vodou 🙂

vavenka
autor
18. sep 2010

Ale ved ja len taak 🙂 mum neboj, uz je to len par dni a bude to za tebou 😉 predpokladam ze muzik ide s tebou, epidural prichystany, taska zbalena, takze mozte ist na to 😅
Inak one, som pisala? Som uz dostala MS v pondelok 😕 takze uz aj ja som zas "plodna" 😀 ale s drahym sme sa zhodli na tom, ze Vanda bude s najvacsou pravdepodobnostou jedinacik...

tinika
19. sep 2010

@vavenka to myslis vazne??? prečo?

vavenka
autor
19. sep 2010

Tini no lebo uz mam aj vek aj dlhy, takze bude treba ist do prace po materskej... A vobec, ja som rada ze vobec mame aspon Vandu 🙂

tinika
19. sep 2010

@vavenka dlhy mame aj my a vek? moja suseda ma dieta v 40 🙂 prve

vavenka
autor
19. sep 2010

Tini ale ved jasne, nech si zeny rodia aj v 60tke, ja to nechcem 🙂 nechcem ist ako dochodkyna decku na stuzkovu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre