Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
12. júl 2011

a najlepšie bolo,keď mi doniesli malú prisať sa, ani ruky ohnúť.. 😀

tinika
12. júl 2011

@slniecko4 och :(( tak ja len infuzku a cievku, ti nezavidim, svagrina tak dostavala infuzky bo skoro prisla o materncu, nastastie sa tak nestalo, teraz maju maleho choreho tak snad bude ok a oni este budu mat deti

slniecko4
12. júl 2011

ale najprv som myslela,že to všetke baby majú po sekcii hadičku z brucha,ale ako zisťujem,nikto..

slniecko4
12. júl 2011

@tinika myslíš tú s malým Marečkom? a ako sa mu darí?

tinika
12. júl 2011

@slniecko4 jojo tu, no su teraz doma, bud. tyzden azse na chemo a potom neviem, v auguste niekedy ma byt transplantacia, takze bude mat darček k 2. ročiku, dufam, ze ho prijme 🙂 a bude uz vsetko ok

slniecko4
12. júl 2011

@tinika joj, zlatko malinké, nech sa čím skôr uzdraví.. to ako vlastne na to prišli?

mum_to_be
13. júl 2011

ako tak citam o tych vasich sekciach, tak to radsej tie moje prirodzene porody, aj ked so 4 kilovymi drobcami. 😉

tinika
13. júl 2011

@slniecko4 no mal take modrinky a nejake vyrazky krvave či čo tak sli k lekarke a z krvi zistili

snazivazuzi
13. júl 2011

Oooj chudácik, drzim mu palce, nech sa co najskor uzdravi a zabudne na vsetky neprijemnosti spojené s chorobou! 😉
To je hrozné..... ☹

tinika
13. júl 2011

@snazivazuzi vdaka inac kukam ze aj vy parik gratulka .)) ja uz sa neondim ze chalan hihi čo uz narobim .))

tinika
13. júl 2011

kocky kolko ste uz pribrali? ja 5kg pri patovi som v takom čase mala len 2 :(( tak som zvedava kolko to bude a ako sa ich zbavim

mum_to_be
13. júl 2011

ja som pribrala rovnako - 13 kil spolu. a rovnakou rychlostou asi aj odchadzaju. este mam usanovane kilecko, hihi. 😉

tinika
13. júl 2011

@mum_to_be joj tisko zavidim, ja sa bojim ze teraz to bude este horsie :(

zuzub
13. júl 2011

@vavenka aj dnes sme boli celý den od 10 hod do 18hod super bolo, Miško je vodný živel darmo raz 😀
obed som riešila na sucho, resp.take pečené zemiačky sme mali a Miško veľa nezjedol, len suchý chlebík, ovocie, presnidavku a chrumky no same kraviny, ale on mi je hrozne aj doma takže to už nejak ani neriešim....

snazivazuzi
13. júl 2011

Ja som pribrala 3 kg, nevázim sa kazdyy den, furt na to zabudam, sak naco si robit zle, nie? 😀

tinika
13. júl 2011

@snazivazuzi sak ja sa tiez nevazim kazdy den 🙂) ale viem si spočitat kolko som pribrala .)

vavenka
autor
13. júl 2011

Hehe, no ja som pri vande pribrala 25, teraz idem podobnym tempom, momentalne mam tak +6 - toto neriesim, brucho popraskalo pri malej, na povodnu vahu som sa dostala za 10 tyzdnov, predpokladam rovnaky priebeh aj teraz...
Ja som bola so spinalom spokojna - @tinika isto som nepisala nic o hlave - s tym som problem nemala, ani vyvod z jazvy som nemala. Mna akurat hrozne bolela jazva - teda ten pooperacny stav som velmi zle znasala - ale to nemalo nic spolocne s tym, ci som bola v celkovej, alebo "polovicnej" anesteze.... A jasne, clovek citi take tlaky, ked vyberaju babo z bruska, ale nic hrozne to nebolo a ked mi ukazali malu a pocula som ju zaplakat, bolo to neuveritelne, potom ma uz mohli aj zasivat aj secko, bol to skvely pocit a chystam sa aj tentoraz podobne.

@zuzub hej aj my sme dnes boli - od deviatej do piatej, celkom ok bolo, aj pospala co-to v kociari - akurat ze moje dieta je velmi zive a neposedi ani naaahodou - takze v kuse za nou behat som musela - vo vode tiez len chvilku a potom hajde nejake vylomeniny 🙂 najlepsie po schodoch sa trepat a vsetkych prekazkach, ktore si nasla 🙂 🙂 a jedlo som tiez nejak velmi neriesila, cely den sa napchavala melonom a par fornetti kolacikov zjedla a detsku vyzivu 🙂 ale dobre, vysalila sa, aj kamosov tam mala - sme tri kamosky s detmi boli a hlavne bola cely den na vzduchu... Akurat ze ja som si spiekla chrbat 😀

tinika
13. júl 2011

@vavenka ja som mala strie pri patovi od 23tt a teraz nič .) asi uz natiahnuta pokozka 🙂 ale kila idu rychlejsie mozno ze na konci nepojdu tak ako pri patovi a dostanem sa zase do 10kg .) ale vaha v rici aj tak a bruch ostane velky aj ked bude vaha povodna, a k tej polovičnej sc ti drzim prsty, ja som velmi chcela pri patovi ked uz sa to tak zvrtlo lekar len ma odbil ze sa uvidi, ale nebol čas .( a teraz uz necchem

tinika
14. júl 2011

chcela som pridat foto brucha ale akosi zmizla foto z fotaku ./ alebo som ulozila ktovie kam

vavenka
autor
17. júl 2011

@tinika tebe strie po patovi nevidno? 🙂 a kedze sa nerobia nove, tak asi hej, kozka este netiahnuta ostala 😉 mne brucho popraskalo az tyzden pred porodom..... A dakujem, ze mi drzis prsty, ale ako som pisala, je to menej riskantna vec ako celkova anesteza, takze prsty by som mala skor drzat ja tebe 🙂 🙂

tinika
17. júl 2011

@vavenka ze dik, viem ze je to tak, ale čo narobim 🙂 dufam ze 16.8. povedia ze sla placenta hore a ja budem rodit normalne haha ak sa zase dačo nedodzubka na poslednu chvilu :D no vidno ale su take svetle 🙂 a nove sa zatial nerobia, pri patovi uz od 23tt som mala 🙂 a to mam teraz o 3kg viac ako pri patovi v takom tt

snazivazuzi
18. júl 2011

Ja mám na bruchu strie, ako keby som cakala namiesto Danka dvojicky 😀 ostali mi ... no co uz, s tymi nic nenarobim... a teraz ked sa pokozka natahuje, ich vidno este viac, len dufam ze nové ciarocky nepribudnu, lebo po porode budem vyzerat ako nejaká starenka s ovisnutym bruchom ☹. Najdolezitejsie je zdravie... ja viem, ale dost mi to brusko vadilo aj doteraz, ani si radsej nepredstavujem aké to budem mat tento krát... 🙄

vavenka
autor
18. júl 2011

Cauko snazivazuzi 🙂 no ja mam strie take malinke a biele, ale je ich dost... Mne ich paradoxne teraz nevidno, ako mam natiahnutu kozu, horsie je to v stave netehotenskom 😀 ale ako pises, vela s tym uz nenarobime... A brusko len cvicenim spevnit, neboj, dobre bude.. A prinajhorsom si zacni setrit na plastiku 😉 tak ako ja si uz pomaly zacinam setrit na nove prsia, lebo toto, co mi ostalo po malej, je des a este jedno kojacie obdobie ma (dufam) caka 🙂 to som uz rozhodnuta, plasticky chirurg hadam urobi zazrak 😀

mum_to_be
18. júl 2011

vavenka, fuha, tak taketo radikalne riesenie planujes? ja mam brucho ok, len cvicit by to chcelo. lebo sice nevytrca, ale je to taka zelatina. 🙂 strie sa mi nastastie nespravili. ale neviem, co prsia, lebo ja som sla z kojacieho obdobia rovno do tehotenskeho, tak tazko povedat. uvidime o par mesiacov.

vavenka
autor
18. júl 2011

Mum, co ja viem, ci radikalne? Myslim, ze ine riesenie momentalne dostupne nieje 🙂 to som mala naplanovane spachat uz tento rok, ale hold zmenila sa situacia 🙂

snazivazuzi
18. júl 2011

No ja plastiku asi nejdem... nenasporila by som na to ani do 90ky 😀
Cvicenie... no cvic.. 😀 pri Dankovi som cvicila, ale pokozka zostala taká, ... ako nazvat.... no proste som vyzerala ako mama klokanka 😀 ja som uz tá kategoria, kt. by mala mat to mensie brusko aby to ochabnuté brusko nevyniklo, lebo ked mám brucho ploché, tak to je hroza baby, fakt ako klokan :D

mum_to_be
18. júl 2011

vavenka, teda fakt - ako sa ti zmenila situacia... neuveritelne. asi to tak ma byt... no mne dnes meska MS 4 dni, hadam teda len meska a pride, ze ano...

vavenka
autor
19. júl 2011

@snazivazuzi heheheh, tak treba zacat loto podavat 😉 Ale sak co, hlavne ze nas nasi chlapi lubia, no nie? Uz jedno male brusko hore dole 😉

@mum_to_be 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ja umrem z teba, daj potom vediet ze co a ako, ci ides hned na tretie, alebo co 😀

tinika
19. júl 2011

@mum_to_be som zvedava 🙂 kedy testujes?

snazivazuzi
19. júl 2011

@mum_to_be 😀 no hihi, tak drzim palce!
Inak.... zvykne ti ms meskat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre